۴۰ مدل هود آشپزخانه با طراحی خاص و مدرن

اما فارغ از این موارد پیش از خرید هود آشپزخانه باید نکات مهمی را بدانید که در تصمیمگیری نهایی و انتخاب بهترین گزینه به شما کمک زیادی میکند. یک هفته که کار کمتری دارید را انتخاب کنید. اقلامی که تاریخ مصرف آنها تمام شده یا خراب شده اند را دور بریزید. سپس با دستمالی مرطوب آن را پاک کنید. تمام کشوها و قفسهها را پاک کنید، نه فقط قسمت اصلی یخچال را. در برخی از هودهای آشپزخانه این امکان وجود دارد که شما بتوانید با استفاده از کنترل مکانیکی یا صوتی، از راه دور نیز هود خود را کنترل کنید. موتور اینورتر به کار رفته در این هواکش های مدرن به طور چشمگیری میزان مصرف انرژی هود را پایین آورده است. این مدل به دلیل مقاومت بالای شیشه در برابر ضربه و حرارت هنگام آشپزی موفق شده است نظر مشتریان محصولات اخوان را جلب کند. یک پارچه تمیز را در آب آغشته کنید و باقیمانده محلول جوش شیرین را بشویید. در صورت امکان، قبل از رفتن به خرید مواد غذایی این کار را انجام دهید تا اقلام قدیمی تاریخ مصرف گذشته دور ریخته شوند و در نتیجه فضایی برای مواد غذایی جدید ایجاد شود. تمیز کردن هر قسمت از آشپزخانه را در یک روز انجام دهید بدین صورت طی یک هفته آشپزخانه خود را تمیز کردهاید و زمان زیادی هم از دست ندادهاید.

از اتصال دستگاه به سه راهی خودداری کرده و دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید. اما دسته دوم هوا را به داخل خود کشیده، تصفیه کرده و سپس باز می گرداند. لازم به ذکر است برای جذب چربی و گرد و غبار موجود در هوا، فیلتر آلومینیومی برای این دستگاه در نظر گرفته شده که قابلیت شستوشو را نیز دارد. برای از بین بردن چربی داخل فر و محفظههای آن محلولی از سرکه و لیمو را با کمک اسفنجی به دیوارهها بکشید و بگذارید چند دقیق محلول باقی بماند. تمام مواد غذایی را از یخچال خارج کنید. دسته اول آنهایی هستند که که فقط نقش هواک را داشته و هوای نامناسب آشپزخانه را از طریق کانال که به بیرون راه دارد، به خارج از خانه منتقل می کنند. شما می توانید با مطالعه کامل این مطلب نیز اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و تکمیل کنید. در ضمن توصیه می شود در صورت اجبار از این نوع فیلتر استفاده کنید.

فیلتر های آلومینیومی طول عمر بیشتری نسبت به فیلترهای ذغالی دارند ؛ هر هود بسته به برند و ساختار میتواند بین یک تا سه فیلتر داشته باشد . اما بسیاری لامپهای LED را به دلیل طول عمر بیشتر و مصرف انرژی کارآمد ترجیح میدهند. هر از چند گاهی باید مشعلهای گاز خود را تمیز کنید. در هر صورت باید هنگام انتخاب هود، به میزان استفاده از هود و قدرت و کارایی آن توجه کرد. در ادامه با انواع هودها بیشتر آشنا میشویم. برای مثال یکی از رایج ترین ترین انواع هودهای آشپزخانه آنهایی هستند که با نام هودهای زیر کابینتی شناخته می شوند. البته باید این را نیز اضافه کرد که این نوع از هودهای آشپزخانه نسبت به هودهای کابینتی هزینه بیشتری دارند و علاوه بر صدای کمی که از خود تولید می کنند مکش بسیار بالایی نیز دارند. 8. گرد و خاک و آلودگی قسمتهای قابل دسترس را تمیز کنید. از انباشته شدن جرم ها و گرد و غبار در هود جلوگیری کنید. جنس استیل گاز صفحهای اخوان در مقایسه با مدل شیشهای یا ترکیبی، محبوبیت بیشتری دارد که مهمترین دلایل آن ماندگاری طولانی و عدم نیاز به تمیزکاری مداوم صفحه از گرد و غبار و کثیفی بعد از هر آشپزی است.

هود آشپزخانه فلت به علت اینکه صفحه مکش هود کاملاً روی اجاق گاز قرار می گیرد، بهترین مکش را در میان انواع هود دارد. انواع مختلفی از هود بوش، اخوان و بیمکث با توجه به دکوراسیون و سلیقه شما میتواند مورد انتخاب قرار گیرد اما در کل ما می توانیم هود ها را به دو دسته کلی تقسیم کنیم هود با دودکش و بدون دودکش که هرکدام نیز دارای انواع مختلف و تنوع در قیمت هود اشپزخانه هستند. خرید هود یک موضوع تقریبا اجتنابناپذیر است، ولی در مورد انتخاب بهترین مدل باید بگوییم همه چیز به میزان بودجه، فضا، امکانات مورد نیاز و صد البته سلیقه شما بستگی دارد. هودهای آشپزخانه عموما در 4 مدل مورب ، مخفی(توکار) ، شومینه ای و جزیره و با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه و سلیقه مشتریان طراحی و در رنگ های مشکی ، سفید و استیل تولید می شوند. در این مطلب از وب سایت چیدانه با ما باشید تا به طور مفصل به موضوع راهنمای خرید هود آشپزخانه بپردازیم و شما را با زیر و بم های خرید این محصول آشنا کنیم. » سعی شده تا با مرور نکات خرید این محصول در روند انتخاب و خرید هود آشپزخانه به شما مشورت و یاری داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید