کفپوش لمینت همراه با فروش بی واسطه، قیمت ارزان نصب سریع

از طرف دیگر رنگ پارکت و دیوار پوش باید با رنگ اصلی دیوار تضاد داشته باشد، به بیان سادهتر تضاد رنگی بین دیوارپوش با رنگ دیوار اصلی، طراحی را منحصر به­فرد میکند، اما دیوارپوش با پارکت نباید تضاد طرح و رنگ داشته باشد. هرچه چوب ضخیم تر باشد راحت تر می توانید آن را سمباده بزنید تا درخشندگی بیشتر داشته باشد و نواقص آن از بین برود. شما می توانید برای کسب مهارت بیشتر در دوره های فنی ما همچون دوره آموزش کابینت سازی فنی شو شرکت کنید. برای اینکه نمای و فضای یک اتاق باز تر و بزرگتر به نظر برسد می توانید از پارکت های سایه روشن و حتی سفید استفاده کنید. اشاره نمود. قیمت حدودی انواع کفپوش های PVC بین 8 تا 30 هزار تومان می باشد. بین رول ها زبانه های نصبی وجود ندارد. به طور معمول چوب طبیعی، قیمت بالاتری دارد ولی پارکت از پوب طبیعی نیست و در ساخت آن فراورده های چوبی استفاده شده است. در دید ابتدای شاید فکر کنید که آنها الوارهای واقعیاند اما با کمیدقت به مصنوعی و غیر طبیعی بودن آنرا متوجه خواهید شد. اما پارکت ها را می توان نسل جدید کفپوش چوبی به حساب آورد که این روزها جای چوب طبیعی را گرفته اند.

ساده تر اینکه کفپوش ها از مواد پلیمری ساخته می شوند اما پارکت ها به نوعی از فراورده های چوب به حساب می آیند. نوع ظرافت کفپوش های لمینت را افرادی می دانند که به درک خوبی از کفپوش لمینت چیست رسیده باشند. تفاوت پارکت لمینت با کفپوش PVC چیست؟ البته امروزه نمونه های بسیاری از پاک کننده ها و تمیز کننده های مخصوص پارکت و کف پوش در بازار موجود هستند که با استفاده از آن می توان سطح پارکت لمینت را تمیز نمود و درخشندگی آن را افزایش داد. در واقع لمینت یا کف پوش لمینت که امروزه از تقاضای بالایی برخوردار است نسل جدیدی از همین پارکت های شناور هستند. سپس این لایه را در زیر پارکت شناور مانند یک عایق صوتی نصب می کنیم. مراحل نصب به اینگونه خواهد بود که پس از پاک سازی کف باید یک لایه یا پرده ی نازک از پلی اتیلن انعطاف پذیر بر روی کف نصب گردد. باید توجه داشت که قبل از نصب پارکت لمینت باید از سطح کف زمین مراقبت کرد. حالا پس از نصب و نگهداری پارکت به دکوراسیون و فرم یک پارکت که تاثیر بسزایی در چهره و نمای یک اتاق دارد می پردازیم.

پس از طی تمامی این مراحل نوبت به نصب پارکت ها می رسد. حتما بارها پیش آمده است که به سختی پس از یک جاروبرقی کامل، پشت خود را برگردانده اید و همه چیز دوباره کثیف بوده است؛ بعلاوه با گذشت زمان، پارکت می تواند درخشش خود را از دست بدهد و این یک داستان تمام نشدنی است که کف خانه مدام نیاز به تمیز کاری دارد! کفپوش صنعتی با مقاومت شیمیایی بالا در برابر تمام حلال های اسیدی و قلیایی، مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی وضربه بهترین جایگزین ارزان قیمت برای کفپوش های سنتی موجود می باشد. همانطور که قبلا گفته شد نگهداری از کفپوش لمینت به مراتب آسان تر از سایر کف پوش هاست، بنابراین به راحتی می توان با استفاده از جاروبرقی و یا جارو و خاک انداز، گرد و غبار های نشسته بر سطح پارکت را تمیز نمود. تنها چوب درخت را به الوار تبدیل میکنند، به ابعاد کوچک برش میدهند و هنگام نصب آن را به کف میچسبانند. در واقع این نوع از پارکت با هیچ نوع از مصالحی به زمین متصل نمی شوند و نصب آنها با استفاده از تنها چند زبانه و شیار های کوچک صورت می گیرد.

کف پارکت که از تکه های چوبی کوچک و سخت ساخته شده و در الگوهای هندسی خاصی در کنار هم قرار گرفته شده اند، عناصر طراحی چشمگیری را به هر اتاق با هر نوع فضایی اضافه می کند. شما قدم اول را تاکنون برداشته اید به جهت اینکه مایل هستید دکوراسیون کف پوش منزل خود را تغییر دهید بنابراین به سراغ شرکتی خواهید رفت که واسطه ها را کنار گذاشته است و خود به صورت مستقیم توزیع کننده از کارخانه به دست شما عزیزان است، شرکت آذران دکور با تکیه بر دانش داخلی و مشاورین با تجربه خود حتما مشاوره رایگان، طراحی و بازدید رایگان را نیز برای شما به ارمغان خواهد اورد. استفاده از پارکت لمینت یکی از راه ها برای داشتن کف منزل بسیار زیبا و با کاربری مناسب است. سلام ایا از کفپوش برای راه پله هم میتوان استفاده کرد؟ بسیار پیش آمده که ما در انتخاب کف پوش مناسب برای خانه ی خود دچار تردید باشیم و ندانیم که از سرامیک یا پارکت و یا فرش معمولی و فرش تشریفات (به عنوان فرش راه پله، فرش کناره و. یکی دیگر از ضعف های پارکت شناور عایق صوتی نبودن آن است و اینم به دلیل هوای موجود در زیر پارکت است.البته این مشکل قابل حل است و می توان زیر پارکت یک لایه آکوستیک به عنوان عایق صوتی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید