کدام هود آشپزخانه را بخرم؟

برخی از این نوع هود قابلیت پخش موسیقی را دارند.برروی این نوع هودها دربی تعبیه شده است که هنگام استفاده بسته به نوع هود، بصورت دستی ویا برقی باز خواهند شد. اگر آشپزخانه بزرگی دارید و یا از اجاق گاز پنج شعله برای پخت غذا استفاده می کنید باید هود با ابعاد ۸۰ یا ۹۰ سانتی متر خریداری کنید. این هود به صورت ۹۰ درجه بالای اجاق گاز نصب خواهد شد. یک هود مورب استیل البرز سایز ۹۰ سانتی متر هود مورب مدل SA 463 می باشد و امکانات زیر را دارد. سایز این هود ۸۵ سانتی متر است، دارای کاور مشکی سیستم کاهش صدا می باشد. مدل های هود جزیرهای یا مورب دارای طرحهای بسیار جذابی هستند که میتوانند توجه شما را به خود جلب کنند. این روزها مدلهای شیشهای در طرحهای مستطیلی و دایرهای شکل فروش بسیار خوبی دارند و بعد از آن، مدلهای تمام استیل و مخفی در رتبههای بعدی قرار دارند. فیلتر آلومینیومی یا فلزی، چربی و آلودگی را به خوبی به خود جذب میکند و دارای قابلیت شستوشوی دائمی است.

استیل البرز در طراحی هودهای خود تلاش کرده است تا امکان نظافت نقاط کور هم به سهولت فراهم شود. در مطلب ۲۵ مدل دستگاه آبمیوه گیری برتر، ارزان و باکیفیت هم اطلاعات کاملی درباره خرید دستگاه آبمیوه گیری برای شما آماده کرده ایم. این شرکت انواع لوازم آشپزخانه را کیفیت و قیمت خوب تولید کرده است. وقتی قرار است هزینه کنیم و هودی بخریم که سالها برایمان کار کند، پس مهم است که سراغ چه برندی برویم. از مزایای این مدل هود می توان به قیمت ارزان و هزینه نگهداری اندک اشاره کرد. اما اگر فقط به دلیل اینکه فکر میکند هود آشپزخانه خارجی کیفیت بیشتری دارد باید بگوییم شما میتوانید با هزینه کمتر یک هود آشپزخانه ایرانی باکیفیت و خدمات پس از فروش عالی داشته باشید. سنسور حرارتی نوعی از سنسور های هوشمند است که مقدار گرمای اجاق گاز و یا بخار غذا را تشخیص می دهد و فن هود را به طور خودکار روشن می کند. اگر هودی مجهز به سنسور باشد ، در صورت وجود دود و حرارت به صورت خودکار روشن شده و عمل مکش را انجام می دهد.

هود آشپزخانه کانالهایی برای خروج هوا از محیط داخل آشپزخانه به بیرون دارند، این کانال با استفاده از فیلترهای که دارند، دود و آلودگی موجود در آشپزخانه که ناشی از پخت غذاست را از بین میبرند. از مهمترین قابلیت های هود تولید شده توسط این شرکت باید به وجود سنسور دود و حرارت، ریموت کنترل و جک گازی و برقی اشاره کرد. قبل از نصب در هنگام تحویل کیفیت ظاهری هود را کنترل نمایید. این هود صفحه کلید لمسی دارد ولی ریموت کنترل ندارد. در مدل هایی از هود موجود در بازار، امکان تنظیم کردن سرعت فن نیز وجود دارد. مورب، این نوع هود هم روی دیوار قرار میگیرد، نمای بیرونی آن از شیشه یا ترکیب شیشه و استیل است، هود مورب زیباتر و مدرنتر است. وجود فیلترهای مرغوب آلومینیومی در این محصولات و داشتن پروانه های پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت و بعضا پروانه های فلزی، این هودها را، تبدیل به گزینه ای ایده آل در بازار داخلی نموده است و تمام آن چه از یک هود آشپزخانه ی خوب انتظار می رود را، در اختیار کاربران قرار می دهد.

در حالیکه اگر پروانه موتور هود از جنس پلاستیک نسوز باشد ، طول عمر کمتری دارد. اگر تحمل صدای بلند هود برای شما نیز دشوار است، پیش از خرید به صدای نوشته شده روی دفترچه راهنمای هود توجه کنید. اگر قصد خرید هود آشپزخانه لتو را دارید باید بدانید قیمت هود لتو نسبت به مدل های هود ایرانی اندکی بالاتر است. میزان صدای هود تقریبا 56 دسیبل است. میزان صدای هود با سونز اندازهگیری میشود. این فیلترها بسته به میزان استفاده، باید به طور معمول هر ۳ ماه یکبار تعویض شوند. برای نصب هر نوع هودی از افراد متخصص کمک بخواهید. برای آشپزخانه های کوچک گاهی مجبور به استفاده از هود بدون خروجی هستیم. از هود به مدت زیاد و به صورت پیوسته استفاده نکنید. برای تعویض قطعات از قطعات فابریک استفاده نمایید. کیفیت مدل های مختلف هود به قطعات مورد استفاده در آن بستگی دارد. هود مدل ۸۰۰۲ فیلتر الیافی برای تهویه و جذب ذرات غذا دارد ولی مدل های هود استیل فیلتر آلومینیومی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید