پیوی سی رو موکت نصب میشه؟

حتما بارها پیش آمده است که به سختی پس از یک جاروبرقی کامل، پشت خود را برگردانده اید و همه چیز دوباره کثیف بوده است؛ بعلاوه با گذشت زمان، پارکت می تواند درخشش خود را از دست بدهد و این یک داستان تمام نشدنی است که کف خانه مدام نیاز به تمیز کاری دارد! این پارکت ها به گونه ای طراحی شده اند که نیاز به نصب و تثبیت ندارند. کفپوش ورزشی : کفپوش های کف سالن های ورزشی از رزین پلی یورتان می باشد که جزء کفپوش های بدون درز است .سالن های ورزشی احتیاج به ترمیم و بازسازی فراوان دارند برای به صرفه بودن از کفپوش های ورزشی پلی یورتان استفاده می کنند. پی وی سی از مشتقات نفت است و نوعی پلیمر شبه پلاستیکی است. اما در عرف رایج منظور از این واژه همان کفپوش پی وی سی است. لمينتها کفپوشهایی هستند که نمای ظاهری و رویه آنها از طرح و نقشههای چوب دقیقا تصویر بردای شده است. ۳.لمینیت برچسبی: لمینیتهای برچسبی از قبل آغشته به چسب و آماده هستند و فقط باید طبق دستورالعمل، آنها را کنار هم بچینید. باید توجه داشت که قبل از نصب پارکت لمینت باید از سطح کف زمین مراقبت کرد.

انواع پارکت لمینت معمولا از جنس چوب و یا از مواد دیگری که مبنای و پایه آن چوب است ساخته می شود. ضخامت پارکت های شناور حدود ۲٫۵ میلی متر ۶ میلی متر است و از لایه دکور یا تزئینی و یک لایه ی نهایی محافظ تشکیل می گردد که لایه نهایی از اهمیت بالایی برخوردار است به این دلیل که از لکه های دائمی و خراشیده شدن جلوگیری می کند. سپس این لایه را در زیر پارکت شناور مانند یک عایق صوتی نصب می کنیم. روی لایهی طرحدار کفپوش لمینت یک لایهی پوششی محافظ وجود دارد. لمینت ها نوع کلاسیک این پارکت می باشند. البته امروزه نمونه های بسیاری از پاک کننده ها و تمیز کننده های مخصوص پارکت و کف پوش در بازار موجود هستند که با استفاده از آن می توان سطح پارکت لمینت را تمیز نمود و درخشندگی آن را افزایش داد. سلام اینطور که گفتین PVC ضد اب هست و لمینت ضد اب نیست.اول اینکه چرا PVC با اینکه ضد اب نیس ولی قیمتش ارزون تره؟ شما قدم اول را تاکنون برداشته اید به جهت اینکه مایل هستید دکوراسیون کف پوش منزل خود را تغییر دهید بنابراین به سراغ شرکتی خواهید رفت که واسطه ها را کنار گذاشته است و خود به صورت مستقیم توزیع کننده از کارخانه به دست شما عزیزان است، شرکت آذران دکور با تکیه بر دانش داخلی و مشاورین با تجربه خود حتما مشاوره رایگان، طراحی و بازدید رایگان را نیز برای شما به ارمغان خواهد اورد.

حالا پس از نصب و نگهداری پارکت به دکوراسیون و فرم یک پارکت که تاثیر بسزایی در چهره و نمای یک اتاق دارد می پردازیم. هر نوع از پارکت لمینت می تواند نمای زیبایی به اتاق شما ببخشد اما برای انتخاب پارکت مناسب از یک پارکت روغنی استفاده کنید زیرا درخشندگی سطح آن باعث شخصیت بخشی به دکوراسیون اتاقتان می شود. گاهی با نصب یک پارکت لمینت ساده چنان فضای خانه تغییر می کند که حتی فضا قابل تشخیص نیست. بنابراین نصب یک کفپوش جدید بر روی زمین می تواند در خانه ی شما تغییر چشم گیری را ایجاد نماید. اگر از سرکه استفاده می کنید، لازم نیست نگران رگه ها، لکه ها یا چربی روی زمین خود باشید؛ یک قطره سرکه به یک سطل آب ولرم اضافه کنید و با تمیز کردن پارکت خود با این محلول، از براق شدن دوباره کف پوش های خود لذت ببرید. کفپوش PVC : این نوع کفپوش به دلیل تقاضای بالا ٬ اکثرا با طرح چوب مشابه پارکت تولید و به بازار عرضه می شود . این نوع کفپوش پی وی سی چوبی از 3 لایه تشکیل شده است که دو لایه از pvc و یک لایه دکوراتیو (toplayer ) جهت بهتر قرار گرفتن در کنار یکدیگر و عدم جدا شدن از سطح کار و جلوگیری از باز شدن درز در بین تایل های کفپوش که نمایی کاملا مشابه چوب طبیعی و پارکت را دارد بر روی آن قرار می گیرد و یک لایه محافظ به جهت دوام کافی برای استفاده در کف ساختمان، بر روی آن کشیده می شود.

بسیار پیش آمده که ما در انتخاب کف پوش مناسب برای خانه ی خود دچار تردید باشیم و ندانیم که از سرامیک یا پارکت و یا فرش معمولی و فرش تشریفات (به عنوان فرش راه پله، فرش کناره و. به طور کلی همه پوشش های کف ساختمان در واقع کف پوش به حساب می آیند. پارکت های شناور یا همان لمینت، از جمع چند لایه ی چوب به یکدیگر تشکیل می شوند. پارکت های شناور همانطور که در عکس مشاهده می کنید به راحتی در شیار های کوچکی به یکدیگر متصل شده بنابراین نصب آن بسیار آسان است. در واقع لمینت یا کف پوش لمینت که امروزه از تقاضای بالایی برخوردار است نسل جدیدی از همین پارکت های شناور هستند. شرکت چوبینه برای نصب پارکت لمینت فقط از فوم سایلنت استفاده می نماید. پارکت های براق انتخاب خوبی برای انعکاس نور از سطح می باشند. نگهداری این کفپوش لمینت ها بسیار آسان بوده و اگر از برند و مارک خوبی برخوردار باشند تفاوتی با چوب ندارند. بدین منظور لمینت خاکستری افرای بژ نیز گزینه های خوبی هستند. رسیدن به پاسخ پارکت لمینت چیست بسیار ساده است. لمینت طول عمر بیشتری دارد و به لحاظ زیبایی یکی از برترین انتخاب ها برای تغییر دکوراسیون است.

دیدگاهتان را بنویسید