پارکت کف را روی دیوار اجرا کنید!

ایجاد سرو صدا هنگام راه رفتن که باید راه حل آن را علت فاصله افتادن بین پارکت جویا شوید. معایب: آب اضافی بین تختهها نفوذ میکند و باعث میشود تا سطح پارکت برآمدگی پیدا کند؛ پس باید از تمیزکننده مخصوص کفپوش لمینت استفاده کنید. به این سیستم کلیکی می گویند؛ همین موضوع باعث شده که لمینت ها قابل نصب باشند و بتواند بعد از نصب آن ها را جمع کرده و محلی دیگر مجدد نصب کرد. امروزه کفپوش های متعددی در طراحی دکوراسیون داخلی قابل نصب و استفاده هستند. با توجه به این که تشخیص کالای کپی و درجه 2 از کالای اصلی نیازمند تخصص و تجربه می باشد، لذا برای تهیه کالای اورجینال فقط به مراکز خرید معتبر مراجعه نمائید؛ شرکت دکوراسیون چوبینه نمایندگی رسمی پخش و فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی می باشد و با سالها تجربه و سابقه درخشان، فقط کالای اورجینال و اصلی را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. AC2 (مسکونی): برای فضاهایی کاربر دارد که تردد متوسط است مثل اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری.

سریع: هنگام نصب کفپوش های لمینت قدیمی باید از چسب استفاده کنید، اما لمینت های جدید چندلایه هستند و فقط کافیست آنها را مثل پازل کنار یکدیگر قرار دهید. کنار تختههای لمینت ممکن است به سختی در کنار یکدیگر قرار بگیرند. آسان: از آنجایی که تختههای لمینت از خرده چوب هستند، میتوانید آنها را با اره دستی یا حتی چاقو ببرید. برای چوب سخت میتوانید این فرآیند را به صورت دستی انجام دهید و یا این کفپوش ها را به صورت آماده خریداری کنید. در سراسر ایران، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز باشد. کفپوش پلی یورتان از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد، به همین دلیل در سالن های ورزشی برای دویدن و ایجاد سایش کفپوش پلی اورتان اجرا می شود. ضمنا این پوشش ها در برابر سایش مقام اند و به شما این امکان را می دهند که از آنها در سطوح بتنی داخلی و فضاهای خارجی استفاده کنید. یکی از مهمترین تغییرات در فضای داخلی منزل عوض کردن پوشش کف است که میتواند روی حال و هوای کلیِ دکوراسیون خانه اثر داشته باشد. مات و براق بودن کفپوش تا حدی زیادی به دکوراسیون و طراحی داخلی منزلتان بستگی دارد. کفپوش لمینت (پارکت لمینت) هایی که کمتر براق هستند ، خراشهای سطحی کوچک را خیلی بهتر از کفپوش لمینت (پارکت لمینت) های خیلی براق پوشش میدهند.

لمینیت هایی که ضخامت بیشتری دارند در برابر لغزش مقاومتر هستند، پس برای محیطهایی مانند آشپزخانه، حمام و ورودی خانه مناسبتر هستند چون مانع از لیز خوردن شما روی سطح میشوند. پس از سالها استفاده، با جلا دادن و تمیز کردن سطح کفپوش های کفپوش لمینت (پارکت لمینت) شبهچوب، میتوانید آنها را مثل روز اولشان کنید. AC1 (مسکونی): برای فضاهایی کاربرد دارد که کم تردد هستند مثل اتاق خواب و اتاق مطالعه. AC4 (تجاری): برای فضاهایی کاربرد دارد که تردد متوسط است مثل راهروها، سالن انتظار. AC3 (مسکونی و تجاری): برای فضاهایی که پر تردد هستند مثل ورودی خانه و دفترکار کوچک. AC5 (تجاری): برای فضاهایی کاربرد دارد که پر تردد هستند مثل مجتمعهای تجاری بزرگ. این استاندارد به نام AC معروف می باشد که بر حسب میزان تردد بر روی پارکت لمینت در مکانهای مختلف و نحوه استفاده از آن این AC متفاوت میباشد. کاشی های بزرگ علاوه بر جلوه و ابهت بیشتر، زحمت شما را برای تمیز کردن خطوط درزی کم تر میکند. آنها شبیه کاشی های سرامیک هستند. اما اگر به بافت چوب علاقه مندید می توانید از سرامیک های طرح چوب استفاده کنید. بنابراین اگر تصمیم به یک تغییر دکوراسیون اساسی گرفتهاید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

اگر آن هارا با زور و فشار سر جایشان قرار دهید، ممکن است تاب بردارند و مقاومت آنها در برابر رطوبت دچار مشکل میشود. این دسته بندی برای مشخص کردن میزان استحکام و دوام کفپوش کفپوش لمینت (پارکت لمینت) از 1 تا 5 درجهبندی میشود. کفپوش پارکت، یک گزینه ایده ال برای خانه های شما است، به این معنی که می توان آن ها را در تمام قسمت های خانه به غیر از حمام استفاده کرد. در این روش، 4 لایه لمینیت (لایه ابتدایی، لایه دکوراتیو، لایه اصلی، لایه تحتانی) روی یکدیگر قرار میگیرند، به هم فشرده میشوند و با حرارات به یک واحد یکپارچه بدل میشوند. ۱.لمینیتهای فشاربالا (HPL): در این ساختار، کف پوش ها در فرایندی یک یا دو مرحلهای به هم متصل میشوند. چون همهی مواد در یک مرحله با یکدیگر ترکیب میشوند، هزینه تولید این نوع کفپوش کمتر از بقیه است. ۲. لمینیت های طرحبرجسته: این جنس از کفپوش از مواد پلیمری حساس به گرما ساخته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید