پارکت لمینت با پارکت های چوبی چه تفاوتی دارد؟

از رنگ های روشن و یا تیره می توانید برای کفپوش آشپزخانه استفاده کنید؛ رنگ های روشن برای محل های کوچک و رنگ های تیره برای آشپرخانه های بزرگ مناسب تر است. برای مثال اگر دیوار پذیرایی رنگ تیره ایی دارد و یا اگر سقف سالن کوتاه است استفاده از رنگ های روشن تاثیر زیادی بر بزرگ تر نشان دادن محیط دارد. ابتدایی ترین نکته ایی که باید زمان خرید پارکت به آن توجه کنید رنگ پارکت است. استفاده می شوند. از نظر زیبایی نیز براقی و درخشانی به محیط می بخشند. البته پارکت لمینت دارای تنوع گسترده ای از نظر جنس و مدل می باشد که کیفیت هریک متفاوت می باشد. لمینت ها نیز دارای درجه بندی متفاوتی در AC هستند و با توجه به محل مورد نظر کفپوش مناسب را انتخاب می کنیم. از موضوعات مهم و تاثیر گذار در کارایی پارکت لمینت جنس آن است. رنگ و طرح پارکت سالن پذیرایی تاثیر زیادی در نما و روشن یا تیره بوده سالن دارد، به همین دلیل مهم است که شما زمان انتخاب پارکت به رنگ سایر اجزا محیط مانندمبلمان، رنگ فرش، رنگ دیوار، ابعاد سالن پذیرایی و حتی رنگ وسایل تزیینی توجه کنید.

برای بزرگتر نشان دادن فضا می توانید برای دیوارها و سقف از رنگ روشن استفاده کنید و برای کف رنگ های تیره را انتخاب کنید. اگر رنگ اتاق تیره و یا سقف کوتاهی دارد بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید. اگر شئ سنگینی بر روی سرامیک بیاندازید احتمال شکست آن خیلی بیشتر از پارکت است. کفپوشهای اپوکسی آنتی استاتیک : این نوع کفپوش بر روی شبکه ای مسی در کف اجرا شده ٬ میزان رسانایی را افزایش می دهد . اما پارکت ها را می توان نسل جدید کفپوش چوبی به حساب آورد که این روزها جای چوب طبیعی را گرفته اند. این روزهای بابت اینکه کفپوش تمامی منازل و یا واحدهای تجاری و اداری رنگ طبیعی به خود بگیرد همه مشتری ها دنبال کفپوش چوبی هستند اما به جهت گران بودند این نوع کفپوش ها که پارکت هم نامیده می شود دلسرد میشوند ولی ما در شرکت آذران دکور برای ایشان عزیزان همواره راه حل خودمان را داریم و معرفی کف پوش لمینت هم زیبایی چوب را دارد و هم نیم نگاهی به قیمت دارد و قیمت بسیار مناسب تر از هر نوع کفپوش دیگر را به ارمغان می اورد. این دیوارپوش به عنوان یک محافظ در مقابل عوامل طبیعی و غیر طبیعی تخریب کننده دیوار مقاوم است.

این درحالی است که با استفاده از پارکت لمینت به عنوان دیوارپوش، مشکل سائیدگی هرگز بروز نکرده و پارکتها تا سالیان متمادی نو و تمیز باقی میمانند. پارکت های چوبی به نسبت از پارکت های لمینت گران تر هستند. موضوع دیگری که در انتخاب پارکت منزل مهم توجه به محل استفاده است، در برخی محیط ها به دلیل تردد زیاد شما باید کیفیت را به زیبای ترجیح دهید. گاهی نیز باید با توجه به بودجه خود یک پارکت را برای منزل انتخاب کنید و بسیار نکته دیگر که در انتخاب پارکت مهم است. به همین دلیل بعد از تمام شدن مدت استفاده به راحتی در طبیعت تجزیه می شود و صدمه به محیط زیست وارد نمی کند. تهیه می شوند. این نوع پارکت ها در دو نوع تمام چوب و سه لایه در بازار وجود دارد. به طور معمول یک کف پوش پارکت اگر به طور مناسب نگهداری و محافظت شود ، عمری معادل ۴۰ تا ۸۰ سال دارد. سپس با توجه به کارایی، زمان ، دوام و..

امروزه کفپوش های پی وی سی (کفپوش pvc) با طرح چوب مشابه پارکت که مخفف پلی کلرید وینیل(PVC) با عنوان شناخته شده کفپوش وینیل به این عرصه وارد شده است. پارکت پلاستیکی در واقع همان کفپوش پلاستیکی است که به اشتباه به عنوان پارکت پلاستیکی سرزبان ها افتاده است. نگهداری از لمینت ها به مراتب از پارکت ها آسان تر است. 7- کفپوش پي وي سي برخلاف كفپوش های چوبی مانند کفپوش پارکت و یا کفپوش لمینت نیازی به واكس زدن ندارند و به راحتی تمیز می شوند. نصب این نوع از پارکت ها نسبت به پارکت هایی که بر کف نصب می شود بسیار آسان تر است. بزرگتر که شدیم وقتی خانه تازه عروسها میرفتیم، میدیدیم کف خانه آنها هم پارکت شده است؛ معلوم نبود که آنها پولدار شدهاند یا پارکت ارزان؟ معمولا بهترین گزینه برای روش نصب پارکت روی سیمان استفاده از چسب چوب اکریلیک یا اورتان است.

دیدگاهتان را بنویسید