پارکت لمینت با پارکت های چوبی چه تفاوتی دارد؟

هزینه نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش با توجه به نوع انتخابی شما متفاوت است. استفاده از متخصصین حرفهای: با توجه به اهمیت کفپوشها و دیوارپوشها و بالا بودن هزینه نصب، آشنایی با یک مرکز تخصصی نصب و ترمیم، امری مهم به نظر میرسد. متخصصین ما در پین ورک در شناخت انواع لمینت ضد آب، ضد خش و باکیفیت تبحر دارند. تنها ایرادی که این نوع دیوارپوشها دارند این است که برگشتپذیر به محیط زیست نیستند. در دکوراسین معمولا چوب به چشم میخورد، اما امروزه برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان نوع صنعتی آن وارد بازار شده است که به پارکت لمینت معروف است. معمولا برای دیوار تلویزیون مورداستفاده دارد. از این دیوارپوشها معمولا برای دیوار هتلها، مهدکودکها و اتاقهای بچه استفاده میشود. برای پارکت چوبی عموما از چوب هایی مانند چوب درخت راش، چوب درخت بلوط، چوب درخت گردو، چوب درخت افرا، چوب درخت زبان گنجشک استفاده میشود. در حال حاضر با توجه به در نظر گرفتن زیبایی، دوام و تمیزی میتوان دیوار را از پایین تا بالا دیوارپوش چوبی کرد. جالب اینجاست که در دو دهه نخست این کفپوش ها کیفیت پایین تری داشتند و حتی نصب آنها نیز همانند پارکت های چوبی با استفاده از چسب انجام می شد.

به طور کلی فراورده ها و محصولاتی که در تهیه آن از چوب یا مشتقات آن استفاده می شود نباید در معرض آب و رطوبت باشند. برابر آب و رطوبت بسیار حساس بوده پس با موادی روی پارکت ها را لاک میزنند تا هم در برابر آب و رطوبت کمی مقاوم شود و هم به صیقلی شدن سطح آن کمک کند ولی همچنان اگر در برابر آب قرار بگیرد سریعا واکنش نشان داده و باد میکند. استفاده از دیوارپوشهای زیبا و مدرن نیز به زیبایی و نوین بودن محیط، کمک شایانی میکنند. اگر موارد گفتهشده بهخوبی انجام شوند، علاوه بر اینکه به زیبایی منزل میافزایند، آرامش خاطر را نیز به همراه دارند. چرا که هر یک از این کفپوش های چوبی نصب و نگهداری متفاوتی را دارند، همچنین از نظر ظاهری نیز تفاوت فاحشی دارند که علت آن در نوع جنس و ابعاد تولیدی شان میباشد. بهراستی چرا باید مرکز تخصصی خدمات نصب و ترمیم پین ورک را انتخاب کنید؟ قدم دوم باید با توجه به دکوراسیون داخلی تان و سلیقه ی شخصی و همچنین نوع متراژ و میزان نور در محیط به انتخاب کد رنگ مناسب بپردازید. اما به مرور با افزایش کیفیت و تغییر در روش نصب، بسیاری از مردم جهان از این کفپوش ها استقبال کردند تا جایی که در بسیاری از مجلات تخصصی دکوراسیون خانگی و همچنین توسط بسیاری از متخصصان معماری داخلی، استفاده و نصب کفپوش های لمینت توصیه می شود.

سلام روز بخیر برای جایی که کف سیمان هست و ناهموار امکان اجرا PVC هست یا قبل از اجرا باید سطح صاف و یکدست بشه؟ سلام وقتتون بخیر،من قبلا کف پوش کرده بودم درسته تو جای پر رفتو امد بود ولی بعد یه سال رنگش پرید سفیدی زد! سلام. من تو جدول کف پوش رولی نمیبینم که به دوستمون توضیح دادید.. با سلام ایا پارکت برای کف اشپزخانه منلسب هست؟ اکنون نیاز هست که متراژی حدودی منزل خود را به ما اعلام کنید، برای این کار مثلا عنوان می شود که منزل ما حدود 80 متر است از این متراژ ما سرویس های بهداشتی را کسر میکنیم با عکس هایی که شما در اختیار ما قرار میدهید از محل پروژه چنانچه که مایل باشید اشپزخانه خود را کف پوش بزنید یا خیر متراژ آن محاسبه می شود و حدود قیمت خدمت شما با ابزارها و لوازم مصرفی و نیز اجرت نصاب خدمت شما ارائه خواهد شد و جنس برای شما خروجی خواهد شد و سپس نصاب به محل شما خواهد رسید. سلام لطفا میشه قیمت کفپوش pvcروبا نصب بفرماین ؟ سلام ميشه راجع به پاركت باراباس يه توضيح بديد ميخوام برا خونم بزنم كيفيتش خوبه ؟

سلام ببخشید خونه ما کفش سرامیکه الان سرامیکا زیرش خالی شده شکسته صدا میده میخوایم لمینت کنیم با این کاشی های شکسته شده چیکار باید کرد؟ بهتر است از نصب در قسمتهایی که ممکن است رطوبت دائمی وجود داشته باشد، خودداری کرد. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر میشوند. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و نصب و تعمیر کفپوش و دیوارپوش شما این پشتیبانی وجود دارد. به هر حال شما برای نصب دیوارپوش مناسب کافی است درخواست نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید! قیمت شفاف: قیمتها و هزینههای پین ورک همیشه شفاف هستند، کافی است لیست قیمتها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید. البته هستند در این لیست قیمت که مدل های لمینت قیمت بالاتر اما به جهت اینکه فقط صرفا این محصولات پول برند خود را میگیرند و در واقع هیچ تفاوتی با کفپوش لمینت بالا ندارند بنابراین ما پیشنهادمان برای شما عزیزان این مدل کفپوش لمینت است که هم جواب خود را پس داده و هم اینه قیمت مناسبی دارد. تمیز کردن کف پوش های لمینت نیز نسبت به پارکت بسیار راحت تر است.

دیدگاهتان را بنویسید