هود (پیامبر) – ویکی شیعه

با توجه به اینکه معمولا هود در بالای گاز نصب می شود، اندازه هود نیز با توجه به سایز اجاق گاز مشخص می شود. روی دیوار نصب میشوند و شکلی مانند قیف برعکس دارند. گاهی اوقات چیزهای کوچکی مانند هودهای اجاق گاز وجود دارند که تا قبل از فرآیند طراحی فراموش شده اند، اما میتوانند نقش مهمی را در آشپزخانه شما ایفا کنند. ما یک روال اساسی نحوه تمیز کردن آشپزخانه را به شما در اکالا بلاگ آموزش میدهیم تا به تمام قسمتهای کثیف اصلی آشپزخانه خود برسید و یاد بگیرید که آشپزخانه خود را مانند یک حرفهای تمیز کنید. اگر سکوت در هنگام آشپزی برای شما مهم است، هودی کم صدا انتخاب کنید. برای آن که قدرت مکش هود را اندازه گیری کنند از واحد فوت مکعب در دقیقه یا CFM بهره میگیرند. لطفا اگر نظر یا سوالی در خصوص هود آشپزخانه و انتخاب آن دارید، در بخش نظرات از ما بپرسید.

اگر از محل استقرار هود راضی نیستید و هودی میخواهید که قابل رویت نباشد، از مدلهای مخفی و یا آسانسوری استفاده کنید. هود جزیرهای از ترکیب استیل و شیشه ساخته میشود. این صدا با سونز اندازهگیری میشود. در این صفحه از ایران کالا لیست همه هودهای موجود در بازار ایران را خواهید یافت. فر توکار اخوان با سه کارایی جداگانه برقی، گازی و ترکیبی وارد بازار میشود و ضمن راه اندازی آسان، تنوع بیشتری هم به برنامههای آشپزی سالم و باکیفیت میبخشند. از جمله برندهای نام آشنا باید برند اخوان را نام برد که در تلاش است شناخت خود را از بازار جهانی در جمع رقبای داخلی، ارتقا ببخشد. یکی دیگر از مواردی که باید در راهنمای خرید هود آشپزخانه با آن آشنا شوید، میزان قدرت مکش هود است. به طور کلی اگر غذاهایی که درست میکنید، بو و بخار زیادی را در محیط پخش میکند، باید از هود استفاده کنید که قدرت مکش آن 350 CFM باشد. جتس هود اخوان عموما از استیل و شیشه با رنگ بندی سفید و مشکی است.

دسته دوم: افرادی تمایل دارند که هود آشپزخانه در دید نباشد و طرح یکدست کابینتها را در کل آشپزخانه داشته باشند، توصیه ی ما به این افراد خرید هود مخفی است زیرا هود مخفی کاملا پشت کابینت ها قرار می گیرد و حداکثر صفحه کلید هود نمایان خوهد بود. برای اینکه تمیز کردن آشپزخانه برای شما طاقت فرسا نباشد و زمان کمتری از شما بگیرد بهتر است قبل از شروع آن برای خود برنامه ریزی کنید. به همین دلیل از موارد صفر تا صد راهنمای خرید هود فیلتر و انواع آن است. به جرئت می توان گفت تهویه هود، اصلی ترین موردی است که باید در راهنمای خرید هود آشپزخانه در نظر گرفت. در نتیجه خیلی سریع تر هوا را تهویه می کند. همان طور که گفته شد، اکثر هودها کانال های مخصوصی برای انتقال هوا دارند. از دیگر ویژگی های هودهای شیبدار می توان به عمر طولانی مدت آن ها اشاره کرد. لیست قیمت به روز هود آشپزخانه را از چه کسی بپرسم؟ نصب هود را چه کسی انجام دهد؟

هود با چه قدرتی مناسب است؟ هود آشپزخانه چه کاری انجام میدهد؟ هر چند خرید هود کاری ساده به نظر می رسد اما در صورتی که اطلاعات کافی درباره انواع هود آشپزخانه، میزان مکش، صدا و قیمت هود نداشته باشید، نمی توانید هود مناسب را انتخاب کنید. فیلتری که در هودهای استاندارد و مناسب مورد استفاده قرار میگیرند، از جنس آلمینیوم بوده که دارای کیفیت و طول عمر بالایی است. فیلتر هود های زیرکابینتی از جنس پشم شیشه است که در صورت کثیف شدن تنها باید تعویض شوند و قابلیت شستشو ندارد. همه مدل های هود آشپزخانه برای جذب گرد و غبار و چربی و دود دارای فیلتر هستند. در مدل هایی از هود موجود در بازار، امکان تنظیم کردن سرعت فن نیز وجود دارد. قیمت این هودها بسیار بالاتر از سایر هودها است ولی در واقع کارایی چندانی ندارند. در این موارد توصیه میشود از هودهای بدون کانال خروجی استفاده کنید. از این نوع فیلترها حتی در هودهای بدون کانال خروجی هم استفاده می گردد. یکی از این قابلیت ها کنترل از راه دور است. در برخی از مکانها، استفاده از هودهایی با کانال خروجی امکانپذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید