هود آشپزخانه مخفی – لیست قیمت به روز هود مخفی آشپزخانه

با این کار قدرت مکش هود تنظیم شده و استفاده از آن بهینه تر می شود. در قسمتهای پایانی این مطلب درباره شناخت موتور هود صحبت میکنیم. برای انتخاب هود آشپزخانه، قطعات مورد استفاده در آن و میزان صدای تولید شده توسط هود را در نظر بگیرید. اندازه هود یک مورد مهم برای خرید هود برای آشپزخانه است. این هودها فضای کمی را اشغال می کنند و تاثیر زیادی روی زیبایی کابینت های آشپزخانه ندارند.یکی از نکات مهم هنگام خرید هود مخفی، اندازه آن است. این هود به رنگ هود سفید است و با کلید لمسی تنظیم می شود. هود ها در رنگ های مشکی، سفید ، استیل و تیتانیوم ساخته شده اند. هود زیرکابینتی و مخفی با توجه به نوع نصب آن لازم است با استیل ساخته شوند. هود بیمکث زیرکابینتی با تکنولوژی جدید تولید شده است و قدرت مکش ۵۰۰ مترمکعب در ساعت را دارد. فروشگاه اینترنتی ساختمون هود بیمکث را با 28درصد تخفیف در انواع توکار یا مخفی ، مورب ، شومینه و زیرکابینتی به مشتریان گرامی عرضه می کند.

در این فروشگاه مدل های هود لتو و سایر شرکت ها با قیمت مناسب و گارانتی به فروش می رسد. مدل هایی که دارای این قابلیت هستند نیاز به کانال کشی ندارند و هوایی که به داخل می کشند را پس از تصفیه بیرون می فرستند، در نتیجه مکش و تهویه با هم توسط یک دستگاه انجام می شود. باید گفت که هود وسیلهای برای تهویه هوای آشپزخانه است. با مراجعه به بخش تعریف شده برای معرفی انواع هود اخوان در سایت اخوان مارکت می توانید، با ویژگی های منحصر به فرد هر محصول و قیمت در نظر گرفته شده برای آن آشنا شوید، و پس از کسب اطلاعات لازم و کافی در خصوص هر یک، خریدی ایمن و آسان را، در این فروشگاه اینترنتی تجربه نمایید. جهت بررسی دقیق مدلها و جزئیات آنها همراه با عکس، مشاهده قیمت هود آشپزخانه، مقایسه مدلهای مختلف و در نهایت یک خرید اینترنتی خوب میتوانید به فروشگاه اینترنتی زنبیل سر بزنید.

خرید هود آشپزخانه بیمکث را از فروشگاه ها و نمایندگان معتبر این شرکت انجام دهید. در هودهای جدید و امروزی شما این امکان را دارید که دور موتور دستگاه را تنظیم نمایید. هود مورب مدل SA431 از موتور هشت دور استفاده و خیلی خوب بو و ذرات غذا را تصفیه کند. هود سارگاتی مجهز به سیستم تمام اتوماتیک اسمارت (Fully Automatic Smart System) می باشد که با شروع آشپزی با عملکرد 2 سنسور، هود به صورت اتوماتیک روشن شده و با افزایش فعالیت آشپزی سرعت هود به صورت خودکار افزایش می یابد و با اتمام آشپزی تا خروج کامل دود، بو و ذرات معلق روغن هود به کار خود ادامه داده و خاموش می شود. انتخاب هود مناسب کار سختی به نظر می رسد. نسل جدید رنگ بدنه الکترواستاتیک در کابین هود به کار رفته است. هود مخفی استیل البرز بدنه استیل و شیشه سکوریت با قدرت مکش ۳۰۰ تا ۸۰۰ متر مکعب دارد. هود بیمکث مدل ۱۱۶ با بدنه استیل، قدرت مکش ۶۰۰ مترمکعب جزو مدل های هود جزیره ای بیمکث است که در سایز ۹۰ سانتی متر تولید می شود. پس هرچقدر دفعات آشپزی بیشتر بوده یا سایز گاز بزرگتر باشد، قدرت مکش هود نیز باید بیشتر باشد.

اگر انتخاب این نوع هود به صورت هوشمندانه انجام شود طوری که کاملا با دیگر وسایل آشپزخانه در تناسب باشد، زیبایی آشپزخانه دوچندان میشود. در صورت نیاز به تعمیر هود از خدمات نمایندگی تعمیرات این دستگاه استفاده کنید. این هود به صورت ۹۰ درجه بالای اجاق گاز نصب خواهد شد. انتخاب یک هود زیبا و باکیفیت آشپزخانه چه خارجی و چه ایرانی، نهتنها این مشکلات را برطرف میکند بلکه جلوهای زیبا و منحصربهفرد به آشپزخانه میدهد. برندهای داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که مدلهای مختلفی از هود را با طراحیهای منحصربهفرد به بازار عرضه میکنند. حتی بهترین هود موجود در بازار نیز کاملا بدون سر و صدا نمی باشد. خرید هود بدون دودکش: اگر امکان خروجی برای هود مهیا نمی باشد ، خرید هود بدون دودکش با فیلتر ذغالی توصیه می گردد. در مدل هود بدون دودکش که فیلتر ذغالی دارد، یک چراغ نشانگر فیلتر تعبیه شده است که باعث میشود که زمان تعویض فیلتر یادآوری شود.

دیدگاهتان را بنویسید