هود آشپزخانه – خرید اینترنتی انواع مدل مخفی (توکار) و مورب – هوم سازه

هود محصولات اخوان برای مکش هوای آشپزخانه و خارج کردن دود و بخار حاصل از پخت و پز در محیط آشپزخانه طراحی و ساخته شده است . هود جزیره ای مجراهای تهویه اش در سقف متصل می شوند و حرارت، دود و بو را از محیط آشپزخانه خارج می کند. از این رو قبل از خرید هود این ابعاد را به یاد داشته باشید، تا با مشکلی در هنگام نصب مواجه نشوید. هنگام خرید هود توجه کنید کدام یک از امکانات آن برای شما اهمیت بالاتری دارد. توجه داشته باشید اگر صفحه هود خریداری شده شما کوچک است از آن می توانید برای اجاق گاز کوچک و یا تنها به عنوان دکوری استفاده کنید. یکی دیگر از مواردی که در راهنمای خرید هود خوب باید به آن توجه داشت، فاصلهی هود از اجاق گاز است. انتخاب هود یکی از تصمیمات مهم و اساسی برای خانه است که برای داشتن یک انتخاب مناسب، باید اطلاعات کافی در مورد انواع هود داشته باشید. در این نوع هودها نیازی به داشتن کابینت وجود ندارد. این مدل ها در آشپزخانه، در داخل کابینت در قسمت بالای اجاق گاز نصب میشود. محل نصب این هودها بالای اجاق گاز و زیر کابینت است.

همچنین با روشن کردن دستگاه، هوای بالای گاز با قدرت از لولهی خروجی هود به بیرون هدایت میشود. با توجه به اینکه قدرت مکش بالایی دارند اما صدای آنها زیاد نیست. برخی افراد تمایل دارند هود آشپزخانه آنها در معرض دید نباشد. به همین دلیل لازم است از فیلترها در ساخت هودها استفاده کنند تا این مواد را به خود جذب کرده و هوا را پاکیزه نگه دارند. این تنوع کمک می کند تا بهتر بتوانید هود خود را با فضا، ست کنید. در این مقاله صفر تا صد راهنمای خرید هود آشپزخانه را برایتان گذاشتهایم تا بتوانید بعد از مطالعه بهترین انتخاب را داشته باشید. در زیر پرفروشترین هودهای آشپزخانه را برایتان گذاشتهایم. آیا برایتان این سوال پیش آمده است که چرا استفاده از هود توصیه میشود؟ این مدل هودها، با نوع تجهیزاتی که در آن کار رفته است، جز کم صداترین هودها هستند. در هنگام خرید حواستان به تعداد موتور آن باشد. ایجاد تهویه مناسب و جلوگیری از مشکلات تنفسی در هنگام آشپزی.

هودها از نظر تهویه به دو صورت بررسی میشوند. هود از جمله لوازم مورد استفاده، کاربردی و ضروری برای هر آشپزخانه ای می باشد، معمولا بزرگ ترین استفاده هود که شما را در خرید هود های مختلف را در یک چند راهی قرار می دهد کاربرد تهویه هوای آن می باشد. اما بهترین اندازه، اندازهای است که کمی از پهنای اجاق گاز نیز عریضتر باشد. فاصله اجاق گاز برقی از هود: فاصله ی اجاق گاز برقی از هود، بین 20 تا 24 اینچ است. به علت اینکه صفحه مکش هود کاملا روی اجاق گاز قرار میگیرد بهترین مکش را در بین همه ی هود ها دارد. بازرگانی اسدی با بیش از 15 سال سابقه فروش، نصب و تعمیرات و با تکیه به نظرات مشتریان معتقد است، بهترین برند در بین هودهای ایرانی، داتیس، کن، اخوان و بیمکث است. اگر میتوانید هود خود را روی دیوار و یا سقف نصب کنید، هودهای شومینهای برای شما گزینه ایدهآلی هستند. از جدیدترین مدل هود ها، می توان انواع توکار آن را معرفی نمود. یکی از مزایای هود تلسکوپی شستن آسان فیلتر آن می باشد و همچنین این هود فضای بسیار کمی را اشغال میکند. با اینحال مزیت اصلی این هود اشغال کم فضا و حفظ و نگهداری بسیار آسان آن است.

مجموعه اخوان به دلیل تنوع بخشیدن در خط تولید و حفظ اهمیت سلیقه مصرف کننده، همواره در تلاش است تا جایگاه مصرف کننده را در فرایند تولید محصول، از انتخاب مواد اولیه تا طراحی و توزیع کالا در بازار، حفظ کند. حفظ پاکیزگی هوای آشپزخانه. این قابلیت موجب شده است، تا برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب باشند. نوع فیلتری که در هود به کار رفته است و چگونگی نگهداری فیلتر، بسیار مهم است. این موارد سبب شده است که هودهای توکارجز بهترین مدل ها محسوب شود. اما این هزینه یکبار است، در ازای آن تا سال ها با راحتی بیشتری آشپزی خواهید کرد. چنانچه اجاق گاز شما در محلی قرار گرفته که نمی خواهید بالای آن هودی نصب شود، بهتر است از هودهای آسانسوری استفاده کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که با بزرگ شدن سایز هود ها به قیمت آن ها نیز اضافه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید