هود آشپزخانه اخوان [ قیمت هود Akhavan اسفند/ 1400 ] – ساتک

هنگامی که بیش از سه شعله از گاز رومیزی آشپزخانه تان در حال استفاده است بهتر است در هود باز بماند تا مکش مفیدتری اتفاق بیفتد. فاصله استاندارد و صحیح نصب هود آشپزخانه بین 65 تا 75 سانتی متر از سطح گاز رومیزی آشپزخانه می باشد. 12.قطر مجرای خروج دودکش 12 سانتی متر می باشد , قطر مجزای خروجی هوا در آشپزخانه باید بزرگتر از قطر مجزا خروج دودگش هود باشد. هود شما باید 200 متر مکعب بر دقیقه هود را انتقال دهد. در نهایت بهترین هود را انتخاب کنید. اگر قصد خرید هود آشپزخانه را دارید، می توانید ابتدا به سایت اینترنتی این فروشگاه مراجعه کرده و با بررسی مدل ها و قیمت ها مناسب ترین نوع را برای خود انتخاب کنید. در نوع اریب وقتی در هود را باز می کنیم یک یا دو عدد فیلتر آلومینیومی مشاهده می شود و در انواع دیگر زیر هود را که نگاه کنید این فیلتر قابل دیدن می باشد. خرید هود یک موضوع تقریبا اجتنابناپذیر است، ولی در مورد انتخاب بهترین مدل باید بگوییم همه چیز به میزان بودجه، فضا، امکانات مورد نیاز و صد البته سلیقه شما بستگی دارد. طراحی شیک شیشه ای مناسب برای هرگونه سلیقه که مقاوم به حرارت است (شیشه نشکن) یکی دیگر از امکانات هود صدرا می باشد.

این برند با استفاده از نیروهای متخصص، خط تولید مدرن و تمام اتوماتیک توانست به یک برند پرطرفدار تبدیل شود. داشتن یک آشپزخانه تمیز اولین قدم برای داشتن یک خانه کاملا تمیز است. امروزه با پیشرفت هایی که دستگاه های تهویه آشپزخانه های خانگی داشته اند، کمپانی های متعددی اقدام به طراحی و تولید انواع مختلفی از هود آشپزخانه کرده اند که با توجه به متراژ آشپزخانه، اندازه اجاق گاز و همینطور دکوراسیون خانه می توان گزینه مناسب را از میان مدل های متنوع انتخاب کرد. بعضی از هودها دارای ریموت هستند که شما با ریموت از هر کجای خانه میتوانید آن را روشن ، خاموش و یا دور موتور را کم یا زیاد کنید و همچنین می­توانید لامپ آن را روشن یا خاموش کنید. همینطور می توان فیلتر های آلومینیومی را جهت شستشو در ماشین طرفشویی قرار داد. اکثر هودهای موجود در بازار از فیلتر آلومینیومی بهره میبرند که قابل شستشو در ماشین ظرفشویی بوده و به راحتی از هود جدا و بسته میشود و طول عمر بالایی نیز دارد . فیلتر هودهای جدید از جنس آلومینیوم و قابل شستشو با دست و ماشین ظرفشویی است اما فیلتر هودهای قدیمی زیرکابینتی از جنس پشم شیشه بوده که قابل شستشو نیست و باید تعویض شود.

اما زیبایی فوق العادهای ایجاد می کنند. یکی از زمینه هایی که در کشورمان در این چند سال پیشرفت خوبی داشته ایم که حتی به کشورهای اروپایی هم صادرات داریم در زمینه تولید لوازم آشپزخانه مثل هود و سینک و گاز بوده است و این یعنی لوازم آشپزخانه بخصوص هود های ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار هستند و استاندارد های جهانی را دارا می باشند و میتوانند در بازار جهانی هم رقابت کنند مثلا هود کن در ترکیه با برندهای ترکیه ای مثل: هودهای لتو و هود های فرامکو رقابت میکنند نه تنها در این ضمینه بلکه در زمینه های های دیگر مثل اجاق گاز، سینک ظرفشویی و فرهای اشپزخانه رقابت نزدیکی دارند. کیفیت و زیبایی در هودهای بیمکث به شدت خودنمایی می کنند. شما با داشتن هود آشپزخانه، به نوعی امنیت بیشتری موقع آشپزی دارید زیرا هودهای آشپزخانه جدید دارای چراغ هالوژن و یا ال ای دی هستند که مستقیم روی اجاق گاز را روشن می کند و باعث تسلط شما به کار می شود. به دنبال هودی بگردید که به طور کامل اجاق گاز شما را پوشش دهد. مخزن روغن با توجه به مدل هودها متفاوت است و معمولا زیر فن نصب می­شود. هود مناسب با فضای خالی به اندازه کافی زیر آن تهیه کنید.

تمامی هودها دارای فیلتر هستند و بوسیله آن مقدار زیادی از چربی حاصل از پخت و پز وگرد و غبار موجود در فضای آشپزخانه را جذب می کند. هر از چند گاهی باید مشعلهای گاز خود را تمیز کنید. برای از بین بردن چربی داخل فر و محفظههای آن محلولی از سرکه و لیمو را با کمک اسفنجی به دیوارهها بکشید و بگذارید چند دقیق محلول باقی بماند. با توجه به مدل هود می توان عملکرد آن را با صفحه لمسی، دکمه مکانیکی و یا از طریق ریموت کنترل نمود. با توجه به طراحی این مدل از هود صفحه مکش آن اغلب کوچک است. این شاخص بدین معنی است که هود مورد نظر در هر دقیقه چه میزان و حجم از هوا را میتواند فیلتر کند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا درباره تمام چیزهایی که باید در مورد خرید هود بدانید، با شما صحبت کنیم. داستان پیامبران یا قصه هاى قرآن از آدم تا خاتم؛ یوسف عزیزى، تهران: انتشارات هاد، اول، ۱۳۸۰ ش.

دیدگاهتان را بنویسید