همه چیز درمورد چگونگی انتخاب هود مناسب برای آشپزخانه – مجله اینپین

این هود در کنار سطح اجاق گاز نصب می شود و به جای بالا رفتن دود و بخار، به سمت پایین یا به سمت کنار حرکت می کند و انتخابی عالی برای آشپزخانه های کوچک می باشد. جدیدترین لیست قیمت به همراه تخفیف بالا هود استیل البرز . صدای این نوع هودها هنگام روشن بودن کم است ولی باز هم این صدا به برند تولید کننده و کیفیت قطعات هود بستگی دارد. صدای یک هود به طور نرمال برابر 4 سونز میباشد و تا نزدیک 8 نیز بالا میرود. نکته دیگری که در مورد موتور هود باید توجه کنید این است که ممکن است با بالا رفتن مکش صدای هود نیز برایتان آزاردهنده باشد. آشپزی نیز از جملهی کارهایی است که نیاز به تمرکز و حوصلهی بالا دارد و یک اشتباه کوچک میتواند باعث بروز یک فاجعه شود. ذرات چربی غذا به اطراف اجاق به خصوص به سمت بالای اجاق هدایت میشود و به کابینتها و کاشیهای دیوار آشپزخانه میچسبد و روی هم جمع میشود که درنهایت باعث کثیفی و ایجاد آلودگی و پیدایش باکتریها میشود که تمیز کردن آن یکم سخت است.

این هود به دلیل مخفی شدن در زیر کابینت ها ، باعث یکپارچه شدن کابینت ها می گردد و از لحاظ اقتصادی هم معمولا مقرون به صرفه تر است. این هودها فضای کمی را اشغال می کنندتاثر زیادی روی دکوراسیونو زیبایی آشپزخانه شما ندارند..در هنگام خرید هود مخفی به اندازه اجاق گاز خود دقت کنید تناسب ابعاد هود و اجاق گار شما در کارایی هود شما تاثیر زیادی دارد.بسته به اندازه هود قدرت موتور شما هم متفاوت خواهد بود.فیلتر های به کار رفته در این هودها فیلتر های آلومینیومی سه لایه قابل شستشو هستند.معمولا هودهای مخفی صدای کمتری نسبت به بقیه مدل ها دارند.خرید آنلاین هود مخفی آشپزخانه از برند های موجود در فروشگاه سپاهان ست میتوانید هود آشپزخاتنه ای متناسب با سلیقه خود با قیمت مناسب و گارانتی اصلی شرکت به صورت اینترنتی خرید نمایید.قیمت هود آشپزخانه مخفی آشپزخانه از برند های مختلف در فروشگاه سپاهان ست مناسب تر و مقرون بصرفه است. البته قدرت مکش به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها کیفیت ساخت هود میباشد. یکی از انواع هود، هودهای مخفی هستند که درون کابینت نصب می شوند و صفحه مکش آن ها، با قدرت مکش بالا، کاملاً بر روی اجاق گاز قرار می گیرد.

اگر بخواهیم به معایب هود مورب اشاره کنیم، باید از قدرت کم مکش این هودها بگوییم. این هودها علاوه بر قدرت عملکردی که دارند، از ظاهری ساده، لوکس و زیبا نیز بهره می برند و سطح کیفی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را، بسیار ارتقا می بخشند. سطح هود می شود استفاده نکنید. هود سقفی: هودهای سقفی نیز بالای گاز نصب شده و به خوبی سطح گاز را پوشش میدهند همچنین مکش قوی دارند. که قابلیت کنترل از راه دور را به مصرف کننده میدهند. اکثر هودها دارای کنترل سرعت فن هستند. اکثر مدلهای این نوع هود دارای نشانگر تصویری هستند و بعضی از مدلها نیز از سنسور تشخیص دود برخوردارند. از مهمترین قابلیت های هود تولید شده توسط این شرکت باید به وجود سنسور دود و حرارت، ریموت کنترل و جک گازی و برقی اشاره کرد. هود از اجزای متفاوتی شامل بدنه، موتور، فیلتر، خروجی دود، روشنایی، پنل کنترل و ریموت تشکیل شده است. لوله خروجی هود هرگز نباید مشترک با دودکش آبگرمکن و یا بخاری باشد. با در نظر گرفتن نقش محوری اجاق/ گرمکن در آشپزخانه، انتخاب هود اجاق گاز مناسب، تصمیم بسیار مهمی است که باید آن را به درستی انجام دهید.

شرکت پودنیس فعالیت خود را در زمینه تولیدات هود ، فر و اجاق گاز صفحه ای آغاز کرده است. ابعاد آشپزخانه فقط شامل طول و عرض و ارتفاع آن نمیشود و شما باید المانهای دیگری را نیز در نظر بگیرید، محل قرارگیری اجاق گاز و فر و فرگاز باید معلوم باشد تا هود شما بتواند به نسبت فاصله با این عناصر یک عملکرد قابل قبول داشته باشد. این هود ها همان هود های قدیمی و ساده ترین نوع هود به شمار می آیند که به همان نسبت جذب بوی کمتری دارند. با توجه به داشتن زاویه ۴۵ درجه این هود نسبت به صفحه اجاق گاز آنها را هود مورب می نامند. که برای این کار باید به اندازه اجاق گاز توجه شود. فاصله بین هود و اجاق گاز بین 65 تا 80 سانتیمتر باید باشد.هود در بالای اجاق گاز و با فاصله ۶۵ الی ۸۰ سانتیمتر باید نصب شود. با خیابان ها و مراکز بورس خرید هود آشپزخانه در تهران آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید