همه چیز درمورد چگونگی انتخاب هود مناسب برای آشپزخانه – مجله اینپین

هر چه دور موتور آن ها بیشتر باشد، میزای مکش هود قوی تری خواهند داشت. آشپزخانه قلب تپنده خانه است که رعایت بهداشت در آن امری ضروری است. با پشت سر گذاشتن عصر هود های زیرکابینتی و نسل اول هود های شومینه ای ، تنوعی کم نظیر از مدل های متفاوت هود آشپزخانه در سالهای اخیر به بازار مصرف عرضه شد که از این میان می توان به انواع هودهای شومینه ای مورب، هود جزیره، هود مخفی، هود کشویی و هود آسانسوری در شکل ها، رنگ ها و ابعاد گوناگون اشاره کرد. در صورتیکه باز هم نیاز به مشاوره دارید در زیر برایمان کامنت بگذارید، یا با پزسنل با تجربه ما در بخش فروش در ارتباط باشید تا مشاوره رایگان و لازم را در جهت خرید انواع هود همچون، هود داتیس را به شما دهند. این هود به دلیل مخفی شدن در زیر کابینت ها ، باعث یکپارچه شدن کابینت ها می گردد و از لحاظ اقتصادی هم معمولا مقرون به صرفه تر است. یکی از نکات مهم که می تواند باعث مکش دستگاه شود این است که هنگام استفاده از هود درب آن را باز کنید. سینی داخل فر را از آن خارج کنید و داخل سطلی که حاوی آب گرم و مایع شوینده است قرار دهید.

پیمانه و وزن را با عدالت، تمام دهید! هودها عموما با لامپهای LED و هالوژن عرضه میشوند. از طرف دیگر با توجه به این که قسمت موتور هود مخفی آشپزخانه داخل کابینت قرار میگیرد نسبت به سایر هودها دارای صدای کمتری است. پیشنهاد میکنیم از طرح و مدل های هود آشپزخانه دیدن فرمایید و بعد از بررسی تمام مشخصات آن، خود به این نکته پی ببرید که خرید از آفتاب بهترین انتخاب است. «هود مخفی کن» از بهترین هودهای مخفی به شمار می رود که دارای صدای پایینی است. پیش از این در یادداشتی اشاره داشتیم که پاسخ را باید از زبان امام راحلمان -رضوانالله تعالیعلیه- بشنویم. بنابر این قیام به قسط هدفی است که پیامبران الهی آمده اند تا خدایگونگی را از این طریق به بشر بیاموزند و در آیاتی از زبان پیامبران در قرآن به مردم سفارش قیام به قسط شده است. به گزارش قدس آنلاین، عبدالهادی فقهیزاده مناسبت سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص) از اقامه قسط و عدل به عنوان یکی از مهمترین پیام های انبیای الهی یاد کرد و گفت: در مباحث هدف از نزول قرآن یا ارسال رسل در قرآن کریم اهداف کلانی از نزول کتابهای آسمانی از جمله قرآن کریم آمده است که در بعثت پیامبران و گل سرسبد آنها یعنی رسول اکرم (ص) میتوان دریافت که اقامه قسط یکی از مهمترین این پیام هاست.

بلکه میزان در اینجا به عنوان یک مصداق است. اما در نظر داشته باشید هود کوچک به معنای قدرت کم نیست، میتوانید هود موردنظر خود و قدرت و میزان مکش موردنظر خود را ارائه کنید و از نمایندگی اخوان مناسبترین انواع هود را با ابعاد دلخواه برای آشپزخانهی خود دریافت کنید. در برخی آشپزخانهها ابعاد کابینتها به گونهای است که نمیتوانید یک هود عریض داشته باشید و باید به یک هود کوچک اکتفا کنید. این که در روایات نبوی آمده است که ممکن است مومن دامان خود را در اثر غفلت به بعضی آلودگی ها بیالاید اما تا زمانی که مومن مومن باشد دروغ نمی گوید و با دروغ گویی و دروغ پراکنی آبروی برادر خود را نمی برد و خود را نیکوکار نمی نمایاند و به نظرم یکی از اصلی ترین پیام های بعثت پیامبر در میان تاریکی های اخلاقی و رفتاری انسان، گسترش حیات اخلاقی است. در آیه اول سوره ابراهیم خطاب به پیامبر آمده است ما قرآن را بر تو نازل کردیم تا به واسطه آن مردم را به اذن خدا از هر تاریکی به سمت نور که شعار معرفتی و اخلاقی است هدایت کنی. پیغمبر(ص) خوف نداشت از این که خودش استقامت داشته باشد، خودش میدانست دارد، اما میترسید که ما استقامت نداشته باشیم».

فیلتر هود های زیرکابینتی از جنس پشم شیشه است که در صورت کثیف شدن تنها باید تعویض شوند و قابلیت شستشو ندارد. جنس و رنگ هود را متناسب با طراحی داخلی انتخاب کنید تا ارتباط بصری لوازم آشپزخانه حفظ شود. تکنولوژیهای روز دنیا به کمک شما آمده است تا به راحتی فشردن یک دکمه، فضای آشپزخانه خود را از هر گونه بو و چربی و از همه مهمتر باکتری و قارچ پاکسازی کنید. در صورت عدم نصب آن در آشپزخانه خصوصا در آشپزخانه هایی که فضای کوچکی دارند، ذرات و چربی های ناشی از پخت و پز در اطراف پراکنده شده و محیطی برای رشد باکتری ها فراهم می کنند. برای اینکه خیالتان راحت باشد و از طرف دیگر اگر فکر میکنید پخت و پزهای پر دود و بو دارید، بهتر است سراغ مدلهایی بروید که قدرت آنها ۳۵۰ فوت مکعب باشد. برای نصب هود جزیره از آنجایی که دیواری برای نصب هود وجود ندارد، این نوع هود از سقف آویزان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید