همه چیز درمورد چگونگی انتخاب هود مناسب برای آشپزخانه – مجله اینپین

هود با صفحه کلید لمسی امکان ریموت کنترل را هم دارند، یعنی اکثر قریب به اتفاق هودهای لمسی دارای دستگاه کنترل از راه دور نیز هستند که امتیاز مهمی محسوب می شود. حالا در برخی هودها این 6000 دور را روی 3 دور تنظیم کرده اند؛ یعنی در دور 1 موتور با سرعت 2000 دور در دقیقه میچرخد، در دور 2 با 4000 دور در دقیقه و در دور 3 با 6000 دور می چرخد. تعداد دور موتور هود یعنی چه؟ هود شومینه استیل البرز بدنه استیل و موتور توربو با قدرت بسیار خوب دارد. در ارتفاع مناسب شما می توانید با تنظیم قدرت مکش به راحتی و با کمترین استفاده هود خود را به کار گیرید. این مدل از هود آشپزخانه که به آن «هود دیواری» نیز گفته می شود که دو نوع یک موتوره و دو موتوره وجود دارند و از مزایا و معایبی برخوردار هستند؛ اختصاص دادن محیطی کم به خود و نگهداری ساده و راحت از مزیت های آن و مکش کم قدرت و همینطور سر و صدای بالا از عیب های آن به شمار می رود.

هود آشپزخانه اخوان دارای بیش از 100 مدل متنوع است. این هود را بیشتر در آشپزخانه های مدرن امروزی استفاده می نمایند. برای اینکه این تنظیمات را درست و بهینه انجام دهید به میزان شعله های روشن روی اجاق گاز نگاه کنید. حتما حداقل و حداکثر ارتفاع نصب هود را درست انتخاب کنید. برای درک درست نحوه کارکرد و نصب هود باید هر کدام از انواع هود آشپزخانه را به صورت جداگانه نیز بررسی نماییم. این موارد بیشتر مرتبط با ویژگیهای خود هود و مواردی بود که باید در هنگام انتخاب و خرید هود باید رعایت کنید. هود (hood) نامی می باشد که بر روی یکی از وسایل مهم و اساسی منزل که امروزه جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده, تعلق گرفته است. شومینهای که روی دیوار نصب میشود و به شکل قیف برعکس است، جنس آن غالباً از استیل یا ترکیب استیل و شیشه است. اینکه پنل هود آشپزخانه لمسی باشد یا کلیدی، تاثیری در قدرت مکش هود نداشته و نمیتوان گفت هود با پنل لمسی، موتور بهتری نسبت به هودی با پنل کلیدی دارد. ولی هود با پنل کلیدی دارای ریموت کنترل نمی باشد. در نتیجه هود با پنل لمسی بهتر از هود با پنل کلیدی است.

این مدل از هود دارای ظاهری مدرن و لوکس است که در مقایسه با هودهای دیگر از ابعاد کوچکتری برخوردار می باشد, صفحه مکش این هود کوچک ولی قدرتمند بوده و در واقع هودی هوشمند شمرده می شود و در اشکال مکعب و استوانه سافت می شود. دارای فیلتر ذغالی در مدل های SA461 , SA461W , SA462 , SA403 , SA404 , SA411 , SA412 , SA413 , SA413W , SA414 , SA415 , SA431 , SA432 , SA465. فیلتر آلومینیومی» این مدل فیلترها عمومی ترین و پرمصرف ترین فیلترهای هود در جهان می باشند.قدرت جذب بالا، نظافت آسان و نصب سریع از ویژگیهای این نوع فیلتر است. هود شومینه ای : نسبت به دو مدل قبلی فضای بیشتری در آشپزخانه اشغال می کنند اما دارای مکش بالاتر وظاهری مناسب تر نسبت به آن دو می باشند. متاسفانه عدم آشنایی کاربران با نحوه استفاده و راه اندازی دستگاه باعث شده تا ایرادات مختلفی را در آن شاهد باشیم.

البته قدرت مکش به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها کیفیت ساخت هود میباشد. شدت مکش هودها بین ۳ تا ۴ حالت قابل تغییر است، البته بعضی شرکتها این قابلیت را تا ۸ حالت ارتقا دادهاند. البته این نکته را به خاطر بسپارید که هود بی صدا با قدرت مکش مناسب، بهترین گزینه برای آشپزخانه شماست و یک عمر آرامش و راحتی را به ارمغان خواهد آورد. استفاده از استانداردها و نماییهای این مقاله برای استفاده از هود آشپزخانه باعث میشود تا در درجه اول شما بتوانید استفاده بهینه تری از این دستگاه برای خود به دنبال داشته باشید و همچنین طول عمر دستگاه شما نیز افزایش خواهد یافت. ما در این مقاله به بررسی انواع هود های آشپزخانه و نکاتی در مورد آنها پرداختیم. این حالت حسگر همچنان فعال می باشد. فعال شده و پس از این مدت سیستم بطور اتوماتیک خاموش می شود. دسته دوم: افرادی تمایل دارند که هود آشپزخانه در دید نباشد و طرح یکدست کابینتها را در کل آشپزخانه داشته باشند، توصیه ی ما به این افراد خرید هود مخفی است زیرا هود مخفی کاملا پشت کابینت ها قرار می گیرد و حداکثر صفحه کلید هود نمایان خوهد بود. این هود از لحاظ کارایی (مقدار صدا و قدرت مکش) مثل مدل هود دکوراتیو مورب و اما در رابطه با محل قرارگیری آن می توان گفت که در بالای اجاق پخت و پز و در قسمت زیر کابینت نیز نصب می شود و فضای کمی را به خود اختصاص می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید