همه چیز درمورد چگونگی انتخاب هود مناسب برای آشپزخانه – مجله اینپین

توجه داشته باشید تا اندازه هود با اندازه اجاق گازتان متناسب باشد. تفاوت هودها با دور متفاوت در چیست؟ بسیاری از افراد از صدای بلند هودها ناراضی هستند. یک سونز برابر با صدای کار یک یخچال است. با این که فیلترهای زغالی قابل شستن هستند، ولی بهتر است برای رعایت بهتر بهداشت و حفظ سلامتی، آن ها را هر یک یا دو سال تعویض نمایید. تمیز کردن هود یک گام بسیار مهم در مراقبت از آشپزخانه شما است. نصب کردن هودهای زیر کابینتی معمولا به راحتی انجام میشود و کار سادهای است. اما این هزینه یکبار است، در ازای آن تا سال ها با راحتی بیشتری آشپزی خواهید کرد. هود پر قدرت، توانایی مکش بیشتری خواهد داشت. یکی دیگر از مواردی که باید در راهنمای خرید هود آشپزخانه با آن آشنا شوید، میزان قدرت مکش هود است. اگر قصد خرید هود آشپزخانه دارید، نیاز است به یک سری نکات مهم قبل از خرید توجه کنید.

اگر قصد خرید بهترین هود آشپزخانه را دارید، این مدل از برند کن گزینه خوبی است. هودهای توکار از لحاظ کارایی بسیار مانند هودهای مورب است. انواع هود که در شرکت آفتاب عرضه شده از قدرت بسیار بالا همراه با ضمانت برخوردارند و همچنین قیمت های آنها قابل قیاس با بقیه ی شرکت ها نمیباشد. همچنین برخی از هود ها دارای سنسورهای حرارتی هستند. برخی از هود ها امکانات رفاهی بیشتری دارند که کار با آن را بسیار آسان میکند. در برخی از مکانها، استفاده از هودهایی با کانال خروجی امکانپذیر نیست. کانال خروجی آن در زیر اجاق گاز قرار گرفته و تاثیری روی نمای ظاهری نمی گذارد. نحوه قرارگیری آن، ظاهری زیبا و لوکس به آشپزخانه شما می دهد. پیشنهاد میکنیم، فروشگاه اینترنتی چارسو با تنوع بالا از بهترین برندهای هود آشپزخانه و با قیمتهای ویژه را مشاهده کنید. این تنوع کمک می کند تا بهتر بتوانید هود خود را با فضا، ست کنید. کودکان را نیز با خود آوردهاند. هودهای آسانسوری به صورت مخفی درکانتر شما نصب می شوند ، بدین شکل که به هنگام روشن کردن به صورت آسانسوری بالا می آیند و به هنگام خاموش کردن پایین رفته و هم سطح با کانتر شما قرا می گیرند ؛ شما میتوانید این قابلیت را از طریق ریموت نیز کنترل کنید .

در مقاله بررسی هود مخفی، شما میتوانید اطلاعات بیشتری درباره این نوع هود کسب کنید. حتما هنگام خرید هود از خدمات پس از فروش آن هم اطلاعات کافی کسب کنید. به طور کلی اگر غذاهایی که درست میکنید، بو و بخار زیادی را در محیط پخش میکند، باید از هود استفاده کنید که قدرت مکش آن 350 CFM باشد. این سنسورها به طور خودکار با زیاد شدن بخار و دمای حرارتی هشدار میدهند. این مدل هود از نظر قدرت مکش مشابه با سایر انواع مختلف هود آشپزخانه است اما به دلیل صفحه مکش کوچکی که دارند تنها برای آشپزخانه هایی که پخت و پز به میزان کمتری در آن انجام می شود مناسب است. برای سنجش میزان صدای هود، دور اول و دور دوم معیار مناسبی برای این ارزیابی است. این هودها برای کسانی که آشپزخانه ی بزرگی دارند، بسیار مناسب است. یکی از فاکتورهای مهم که در راهنمای خرید هود بهآن حتما باید توجه کنیم، انتخاب اندازه استاندار هود است.

با توجه به داشتن زاویه ۴۵ درجه این هود نسبت به صفحه اجاق گاز آنها را هود مورب می نامند. برای آن که هود مناسب را بر اساس قدرت مکش انتخاب کنید باید به نوع اجاق گاز خود توجه داشته باشید. علاوه بر آن به خاطر نوع نصب، فضای بسیار کمی را اشغال می کند. این آیه تاکید دارد آنچه که به تقوا نزدیک است، عدالت و قسط است که اینجا خدا با تاکید ویژهای بر آن انگشت گذاشته است. با رشد روز افزون تکنولوژی تولید هود آشپزخانه نیز دچار تحول شده است. به طور مثال میزان صدای تولیدی هود اخوان با بیمکث متفاوت است. به جرئت می توان گفت تهویه هود، اصلی ترین موردی است که باید در راهنمای خرید هود آشپزخانه در نظر گرفت. از بهترین و کم صدا ترین هودهای توکار می توان برند داتیس مدل های آروو، گلوریا و فالکون اشاره کرد. از جدیدترین مدل هود ها، می توان انواع توکار آن را معرفی نمود. یکی دیگر از مواردی که در راهنمای خرید هود خوب باید به آن توجه داشت، فاصلهی هود از اجاق گاز است. این موارد سبب شده است که هودهای توکارجز بهترین مدل ها محسوب شود.

دیدگاهتان را بنویسید