نیاز به کانالا خروج هوا ندارید

فیلترهای ذغالی» فیلترهای ذغالی عمدتا برای هودهای درنظر گرفته شده که فضایی برای خروجی هواکس هود نداشته و نیاز است که مواد به فیلتر به صورت یکجا جذب شود. اکثر هودهای تولید شده در این مدل، فیلتر آلومینیومی قابل شستشو دارند. این مدل فیلتر به راحتی از هود جدا می شود و پس از شستن آن با مواد مناسب و خشک شدن به راحتی قابل نصب مجدد است. 9.برای استفاده بهینه از هود با روشن شدن شعله گاز و استفاده از آن , هود را روشن نموده و دور کند را زده و به نسب تعداد شعله های روشن و بخار حاصل از غدا دور موتور را افزایش دهید. در برخی از هودهای آشپزخانه این امکان وجود دارد که شما بتوانید با استفاده از کنترل مکانیکی یا صوتی، از راه دور نیز هود خود را کنترل کنید. در بازار هودهای مختلف با قیمت های متفاوت وجود دارد. هود آشپزخانه در شکل های متفاوتی تولید می شود و هر فرد با توجه به سلیقه ای که دارد می تواند نوع مناسب هود برای آشپزخانه اش را انتخاب کند. √ امنیت خرید با بیشترین تخفیف کف بازار را از اخوان بازار دریافت کنید.

در ضمن خرید هود از اخوان بازار دارای گارانتی بازگشت کالا است. مورد دیگری که هنگام خرید هود باید به آن دقت کنید تعداد دور موتور آن است. البته توجه داشته باشید چیزی که مهم تر از تعداد موتور است، قدرت مکش آن می باشد. هود آشپزخانه جزیره ای نمایی شیک و مدرن دارد و اندازه آن نسبت به سایر موارد کوچک تر می باشد. اینکه هود آشپزخانه ایرانی بخرید یا خارجی کاملا بسته به سلیقه و بودجه شما دارد. این حسگر که باید در فاصله ای مناسب نسبت به اجاق گاز شما نصب شود، قابلیت تشخیص میزان حرارت شعله را دارد. این هود فضایی از آشپزخانه را اشغال نمی کند و در زیر کابینت در بالای اجاق گاز نصب می شود. این هود در کنار سطح اجاق گاز نصب می شود و به جای بالا رفتن دود و بخار، به سمت پایین یا به سمت کنار حرکت می کند و انتخابی عالی برای آشپزخانه های کوچک می باشد. صفحه مکش هود جزیره ای کوچک است اما قدرت مکش آن ایده آل می باشد و یک نوع هود هوشمند منحصربفرد و زیبا محسوب می شود.

هود دیواری: هودهای دیواری بالای گاز و روی دیوار نصب میشوند و برای آشپزخانههای کوچک بسیار مناسب هستند. هودهای آشپزخانه اخوان دارای سیستم های مدرنی همچون سنسور بو و دود بوده و علاوه بر این دارای دو مدل پنل کنترل دستی و لمسی می باشند. 4. گارانتی هود آشپزخانه اخوان به چه صورت می باشد؟ این نوع هود در مدل های کره ای، استوانه ای و مکعب ساخته می شود. در صورتی که در موتور فلزی بدنه و پرها از جنس فلز بوده و از عمر بالاتر و صدای کمتری برخوردارند. به کمک این سنسور هود به موقع روشن می شود و از پخش بوی نامطبوع جلوگیری می کند. همانطور که از نام آن مشخص است این فیلتر به کمک ذغال چربی، بوی نامطبوع و دود را از محیط اطراف جمع می کند. به کمک این آپشن شما می توانید زمان معینی را برای خاموش شدن هود در نظر بگیرید. شرکت استیل البرز با بهره گرفتن از فناوری روز و مورد تأیید اروپا، همواره تلاش کرده است تا پاسخگوی اعتماد مشتریان محترم خود باشد و رضایتمندی مشتریانش را افزایش دهد. شرکت هود آشپزخانه استیل البرز با بهره گرفتن از فناوری روز و مورد تأیید اروپا، همواره تلاش کرده است تا پاسخگوی اعتماد مشتریان محترم خود باشد و رضایتمندی مشتریانش را افزایش دهد.

بسیاری از برندهای ایرانی از نظر کیفیت و طراحی توان رقابت با برندهای خارجی را دارند. هود تولید برند استیل البرز از جنس استیل با کیفیت بالا و یا شیشه سکوریت مقاوم می باشد. 3. هود موتور فلزی یا موتور پلاستیکی بخریم؟ 4.لوله خروجی هود هرگز نباید مشترک با دودکش آبگرمکن و یا بخاری باشد. مهمترین نکته این است یک هود از برند lمعتبر، متناسب با نیازهای خود بخرید. هود مورب: هودهای مورب با زاویه 45 درجه نسبت به گاز نصب میشوند. در هودهای جدید حسگرها قادر هستند قدرت مکش دستگاه را نیز متناسب به میزان دود و بوی پخش شده کنترل کنند. در حالی که هودهای آشپزخانه ایرانی قیمت کمتر و ضمانت نامه معتبر هم دارند. می توان گفت یکی از زیباترین طراحی ها در میان انواع مختلف هود مربوط به هود جزیره ای می باشد. انواع مختلف هود نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هود جزیره ای و مدل های فانتزی هود نیز از ترکیب شیشه و استیل استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید