نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش هود،اجاق گاز،فرتوکار،مایکروفر

در همه این سالها، شرکت استیل البرز توانسته در قامت برندی بزرگ به تولید و طراحی انواع هود آشپزخانه بپردازد، به طوری که به عنوان یک صادر کننده مهم نیز شناخته می شود. هودهای آسانسوری به صورت مخفی درکانتر شما نصب می شوند ، بدین شکل که به هنگام روشن کردن به صورت آسانسوری بالا می آیند و به هنگام خاموش کردن پایین رفته و هم سطح با کانتر شما قرا می گیرند ؛ شما میتوانید این قابلیت را از طریق ریموت نیز کنترل کنید . همچنین برخی از برندها مدلهای مورب را به صورت مجموعه دوتایی با اجاق گاز صفحهای به فروش میرسانند. این هودها به طور کامل اجاق گاز را پوشش می دهند و مجرای مکش آنها نیز کاملاً قابل مشاهده است. این نوع هودها با اشکال مختلفی نظیر شومینهای یا به صورت جزیرهای طراحی میشوند و بدنه حجیم و چشمگیری دارند. جدیدترین هودهای بازار به صورت سه بعدی و مورب تولید میشوند؛ یعنی یک زاویه 30 تا 40 درجهای با سطح گاز دارند و به صورت عمود بالای گاز قرار نمیگیرند. هود زیر کابینتی در بالای محدوده اجاق گاز نصب می شود، به طوری که به خوبی می تواند تمام گرما و دود را جذب کند.

هود زیر کابینتی باید به اندازه مقدار فرورفتگی باشد که در کابینت دیواری برایش لحاظ شده است (هرچند برخی از مدل ها برای جلوگیری از انطباق با اندازهی اجاق گاز طراحی شده اند)، در حالی که هود نوع جزیرهای محدود به اندازه فضای موجود است. هود دیواری به طور معمول قیمت بیشتری از هود زیر کابینتی دارد، اما بسیاری از مردم این مدل را ترجیح می دهند، زیرا ممکن است که در اطراف اجاق گاز خود کابینت نداشته باشند. هود مخفی داخل کابینت نصب می شود و از بیرون اصلا دید ندارد. توجه داشته باشید که هود باید به طرز درست نصب گردد زیرا موجب بهبود کیفیت هود می شود. از مزیت فن های فلزی طول عمر بالا و عدم تغییر شکل در اثر حرارت می باشد وبا توجه به مزیت فن فلزی نسبت به پلاستیکی هودهای گروه صنعتی ناب استیل مجهز به فن فلزی میباشند. این نوع هود نسبت به مدل های دیگر، انتخابی مقرون به صرفه است (ارزان تر است). از اولین و کلاسیک ترین مدل های هود، هود های زیر کابینتی بودند.

در ادامه این نوشته از ساختمانچی به طور خلاصه به معرفی رایج ترین مدل های این محصول کاربردی می پردازیم. هود زیرکابینتی یکی از رایج ترین انواع هودهای آشپزخانه است. این روزها سطح صدای تولیدی توسط هود به یکی از دغدغههای مهم خریداران تبدیل شده است. از این رو به عنوان مثال اگر خروجی حرارت گاز 45.000 BTU بوده، قدرت مکش هود باید حدود 450 CFM باشد. انواع مختلف هود آشپزخانه که در این مقاله به شما معرفی می شوند در واقع از نوع دوم یعنی هود های مجهز به خروجی هوا هستند. این مدل گران تر از دو نوع دیگر است، اما از منظر دکوراسیون و طراحی آشپزخانه، فوق العاده زیبا هستند. در این مدل دکمهای برای بالا و پایین آوردن هود وجود دارد. علاوه بر این مدلهای قویتر بازار به دو موتور و هودهای معمولی به یک موتور مجهز هستند. برخی تصور میکنند توان هود مخفی یا توکار نسبت به مدلهای دیگر پایینتر است. جز عده بسیار کمى از قوم عاد به حضرت هود ایمان نیاوردند و اکثریت آنها بر انکار و دشمنى اصرار ورزیدند و به او نسبت دیوانگى و سفاهت دادند و از او درخواست کردند که عذابى را که به آنان وعده مى دهد نازل کند.

از طرف دیگر با توجه به این که قسمت موتور هود مخفی آشپزخانه داخل کابینت قرار میگیرد نسبت به سایر هودها دارای صدای کمتری است. به این صورت که بدنه تخت هود داخل فضایی که از قبل زیر کابینت تعبیه شده قرار میگرفت. در این مقاله جامع، انواع هود آشپزخانه را معرفی میکنیم و هریک از آنها را مورد بررسی قرار میدهیم. مدلهای مورب ظاهر لوکس و زیبایی دارند و در کنار سایر اجزا نظیر فر توکار هماهنگی خوبی در محیط آشپزخانه ایجاد میکنند. بعضی از هودها در نقاطی نصب می شوند که هیچ کابینتی در اطرافشان وجود ندارد، بنابراین، بسیاری از افراد در نظر دارند یک هود دیواری صاف یا مورب انتخاب کنند. عدم استفاده از این نکته می تواند باعث بروز ایراد در موتور هود شما شود. این روزها اکثر هودهای بازار با مانیتور جهت نمایش دور موتور، تایمر و قابلیت خاموشی خودکار تولید میشوند. یکی از ویژگیهای هود آشپزخانه مورب قابلیت باز و بسته شدن درب آن است. مدلهای مخفی به صورت توکار نصب میشوند و جلوه هودهای جزیرهای یا سه بعدی و مورب را ندارند. برخی از مدلهای لوکس به صورت برقی و با کنترل و برخی به صورت دستی باز و بسته میشوند. حال آن که در حال حاضر مدلهای توکار گران قیمتتر هستند و با وجود توان مشابه آلودگی صوتی کمتری تولید میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید