نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش هود،اجاق گاز،فرتوکار،مایکروفر

نصب هود خود را به افراد با تجربه و نمایندگان خدمات پس از فروش بسپارید. این هودها مانند صفحه ای در کنار اجاق گاز نصب می شوند. به علت اینکه صفحه مکش هود کاملا روی اجاق گاز قرار میگیرد بهترین مکش را در بین همه ی هود ها دارد. صدای مکش ان بستگی به شرکت تولید کننده دارد. هر چند که نصاب در این امر بهخوبی مهارت دارد و اندازه مناسب را انتخاب میکند، اما برای چک کردن درستی کار او، باید با فاصله طولی استاندارد هود از اجاق گاز آشنا شوید. سپس در پایان کار دوباره به مکان اولیه خود باز می گردد. اگر قصد خرید هود آشپزخانه دارید، نیاز است به یک سری نکات مهم قبل از خرید توجه کنید. در صورتیکه باز هم نیاز به مشاوره دارید در زیر برایمان کامنت بگذارید، یا با پزسنل با تجربه ما در بخش فروش در ارتباط باشید تا مشاوره رایگان و لازم را در جهت خرید انواع هود همچون، هود داتیس را به شما دهند. برای بالا بردن کیفیت و کارکرد، این نوع فیلتر را در کنار فیلترهای دیگر به کار میبرند.

در ارتفاع مناسب شما می توانید با تنظیم قدرت مکش به راحتی و با کمترین استفاده هود خود را به کار گیرید. قبل از هر انتخابی شما باید بدانید که دقیقا به کدام نوع احتیج دارید. برای انتخاب بهترین اندازه هود باید به اندازه اجاقگازتان توجه کنید. از این رو قبل از خرید هود این ابعاد را به یاد داشته باشید، تا با مشکلی در هنگام نصب مواجه نشوید. از این نوع هود به عنوان هود ساده هم یاد میشود زیرا طراحی این هود ابتدایی و نسبت به طراحی سایر مدل های هود، سادهتر میباشد. به متر مکعب به دست می آید. مکش بالای هودهای اخوان که بازه بین 600 تا 900 متر مکعب را تجربه می کند در بالاترین سطح مکش موتور هود آشپزخانه می باشد. این هودها، در کنار و هم سطح با اجاق گازها قرار می گیرند. نور پردازی LED سطح اجاق گاز شما را روشن تر می کند تا بتوانید کارهایی که هنگام آشپزی انجام می دهید را براحتی ببینید. هم چنین تا حد امکان چربی های حاصل از پخت غذا را به خود جذب کند.

به چه معیاری برای انتخاب اندازه مناسب و استاندارد هود توجه کنیم؟ یکی دیگر از مواردی که در راهنمای خرید هود خوب باید به آن توجه داشت، فاصلهی هود از اجاق گاز است. از این رو به عنوان مثال اگر خروجی حرارت گاز 45.000 BTU بوده، قدرت مکش هود باید حدود 450 CFM باشد. شکل کلی این هود ذوزنقهای است ولی پس از نصب تنها یک صفحه تخت که قسمت زیرین دستگاه است دیده میشود. از دیگر امکاناتی که این مدل هودها دارند، می توان ریموت کنترل، صفحه نمایش و لامپ هایی با روشنایی بالا نام برد. این هودها در جنسهای استیل، شیشه و یا ترکیبی از دو مدل در بازار موجودند که با توجه به سلیقه و دکور آشپزخانه خود انتخاب خود را انجام میدهید.. هودهای این مدل از جنس های استیل، شیشه ای و یا ترکیب هر دو آنهاست. هودهای زیر کابینتی اولین مدل از انواع هود های آشپزخانه هستند که در زیر کابینت بالای اجاق گاز نصب می شوند. برای این کار می بایست نصب آن را به افراد ماهر بسپارید. این مدل هودها، با نوع تجهیزاتی که در آن کار رفته است، جز کم صداترین هودها هستند.

تا با خیالی آسوده تر و آرامشی بیشتر به کار خود بپردازید. هر چه دور موتور آن ها بیشتر باشد، میزای مکش هود قوی تری خواهند داشت. هود با چه قدرتی مناسب است؟ این شاخص بدین معنی است که هود مورد نظر در هر دقیقه چه میزان و حجم از هوا را میتواند فیلتر کند. با خرید اقساطی علاوه بر این که می توان به کالای مورد نظر بسیار زودتر دست یافت، با ثابت بودن نرخ بهره ماهانه و مبلغ پرداختی، می توان برای هزینه های خود برنامه ریزی دقیقی صورت داد. متخصصین آی پی امداد معتقدند به نسبت قیمت ارزانی که هود صدرا دارد، رده کلی این محصول متوسط است و می تواند گزینه مناسبی برای افراد کم توقع باشد. از بهترین و کم صدا ترین هودهای توکار می توان برند داتیس مدل های آروو، گلوریا و فالکون اشاره کرد. با اینحال مزیت اصلی این هود اشغال کم فضا و حفظ و نگهداری بسیار آسان آن است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که با بزرگ شدن سایز هود ها به قیمت آن ها نیز اضافه می گردد. در هر صورت باید هنگام انتخاب هود، به میزان استفاده از هود و قدرت و کارایی آن توجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید