نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش هود،اجاق گاز،فرتوکار،مایکروفر

هود مخفی» هود مخفی از مدرن ترین و به روز ترین هودهای آشپزخانه است که در چند سال اخیر مورد استقبالمصرف کنندگان قرار گرفته است. هزار و چهارصد و چند سال قبل. ۳- بازهم روز جمعه است ۲۴ اسفند سال ۱۳۶۳ -تهران- صدام از چند روز قبل اعلام کرده است که نماز جمعه تهران را بمباران خواهد کرد. ناگهان جارچی با صدای بلند خبر میدهد که کاروان تجاری یمن به مدینه وارد شده است. ناگهان بمبی در میان جمعیت منفجر میشود و گوشت و پوست و خون شهدا به اطراف پاشیده میشود. این که در روایات نبوی آمده است که ممکن است مومن دامان خود را در اثر غفلت به بعضی آلودگی ها بیالاید اما تا زمانی که مومن مومن باشد دروغ نمی گوید و با دروغ گویی و دروغ پراکنی آبروی برادر خود را نمی برد و خود را نیکوکار نمی نمایاند و به نظرم یکی از اصلی ترین پیام های بعثت پیامبر در میان تاریکی های اخلاقی و رفتاری انسان، گسترش حیات اخلاقی است. با پشت سر گذاشتن عصر هود های زیرکابینتی و نسل اول هود های شومینه ای ، تنوعی کم نظیر از مدل های متفاوت هود آشپزخانه در سالهای اخیر به بازار مصرف عرضه شد که از این میان می توان به انواع هودهای شومینه ای مورب، هود جزیره، هود مخفی، هود کشویی و هود آسانسوری در شکل ها، رنگ ها و ابعاد گوناگون اشاره کرد.

شکل ظاهری این مدل، شبیه هود شومینه ای است اما این دو از نظر محل قرارگیری و نصب، متفاوت هستند. جمله فاستقم کما امرت در دو جای قرآن هست. برای آنکه- این آیه- در سوره هود یک ذیلی دارد و آن این است که فاستقم کما امرت و من تاب معک(آنگونه که تو را فرمان داده شده است استقامت کن و آنان که با تو به سوی خدا آمدهاند نیز باید استقامت کنند). کودکان را نیز با خود آوردهاند. از اتصال دستگاه به سه راهی خودداری کرده و دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید. امام جمعه، با صلابت در جای میایستد و مرحوم مرتضائیفر دست ایشان را میکشد که از تریبون جدا کند ولی امام جمعه تریبون را ترک نمیکند. و این نیاز مبرم که در فاصله کوتاهی بعد از رحلت رسول خدا(ص) ترک شده و به انحراف کشیده شده بود، در انقلاب اسلامی تحقق یافته است. به همین دلیل است که هود آشپزخانه یکی از مهم ترین وسایل در خانه محسوب می گردد. مدلهای متنوع و با کیفیت بسیار خوبی در بازار وجود دارند که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید.

این هودها مکنده های بسیار قوی هستند که در کمترین زمان ممکن بو و بخارات غذا را از آشپزخانه خارج می کنند. بگو آنچه نزد خداست بهتر از لهو و تجارت است و خدا بهترین روزیدهندگان است». شما پنجاه و چند کتاب فقه را ملاحظه مىکنید، هفت- هشت تا کتابى است که مربوط به عبادات است، باقىاش مربوط به سیاسیات و اجتماعیات و معاشرات و اینطور چیزهاست». انقلاب عظیم اسلامی در ایران مضمون بعثت را در دوره معاصر تجدید کرد؛ یعنی خداوند متعال به امام بزرگوار ما این توفیق را داد که خطّ مستمرّ بعثت نبوی را در این دوران، با ابتکار خود، با شجاعت خود، بااندیشه بلند خود، با فداکاری خود پُررنگ کند». از این روی میتوان گفت که انقلاب اسلامی احیای همان بعثت است. به بیان دیگر، انقلاب اسلامی احیای بعثت و ادامه راه به فراموشی سپرده شده رسول گرانقدر اسلام(ص) است. در این مدل نشانگرها در سمت راست در نظر گرفته شدهاند و ریموت کنترل از راه دور هم در اختیار کاربر قرار میگیرد.

بعضی از هودها دارای تایمر هستند، به این صورت که پس از یک مدت مشخص، هود به طور خودکار خاموش میشود. از یک حوله تمیز برای خشک کردن هر سطح استفاده کنید. براي خريد هود آشپزخانه می توانید به نمايندگی برند مورد نظرتان مراجعه كنيد تا هم تنوع محصولات را از نزديك ببينيد و هم بتوانيد از گارانتی محصول مورد نظر در صورت نياز استفاده كنيد. این هود از همه طرف دارای نمای ظاهری است. پیشنهاد میکنیم از طرح و مدل های هود آشپزخانه دیدن فرمایید و بعد از بررسی تمام مشخصات آن، خود به این نکته پی ببرید که خرید از آفتاب بهترین انتخاب است. پیشنهاد میکنیم، فروشگاه اینترنتی چارسو با تنوع بالا از بهترین برندهای هود آشپزخانه و با قیمتهای ویژه را مشاهده کنید. دومین پیشنهاد ما برای اینگونه افراد، خرید هود شومینه ای است. هود های جزیره ای در واقع همان هودهای شومینه ای هستند، با این تفاوت که به جای وصل شدن به دیوار به سقف متصل می شوند. انواع هود مخفی، شومینه ای، مورب و …

دیدگاهتان را بنویسید