نصب انواع دیوارپوش در تهران

البته این نوع دیوارپوش به دیوار کاذب کنافی نیز معروف است. اگر موارد گفتهشده بهخوبی انجام شوند، علاوه بر اینکه به زیبایی منزل میافزایند، آرامش خاطر را نیز به همراه دارند. در حالی که کفپوش های پی وی سی از جنس پلاستیک نرم بوده و راه رفتن بر روی آن ها صدای کمتری نسبت به لمینت تولید می کند. راه رفتن بر روی یک کفپوش زیبا، طبیعی و چوبی تجربه ایست دلنشین که بسیاری از افراد خوش ذوق آنرا می پسندند. در عین حال بیشتر افراد دارای درآمد متوسط هستند. حتی اگر کف ساختمان شما دارای پوششی مانند سرامیک است و از آن خسته شدهاید، بدون اینکه سرامیک آسیب ببیند، شیارهای لمینت را به هم کلیک کنید و یک کفپوش زیبا داشته باشید. با ما همراه باشید تا با انواع نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش بیشتر آشنا شوید. در واقع، میتوانید تصور کنید که خانهای بدون کفپوش داشته باشید؟ تعداد دفعاتی که میتوانید این کار را انجام دهید با توجه به عمق قرار گرفتن زبانه از بالای صفحه تعیین میشود.

آنها را با اطمینان کامل به منزل، آپارتمان و محل کار خود راه دهید. پس تا زمانی که لایه پلی استر روی آن است نگران وجود موریانه در پارکت خانه خود نباشید. در حقیقت با ورود کفپوش پارکت لمینت به بازارهای جهان، کم کم خرید و استفاده از پارکت های چوبی کمتر شد تا جایی که امروزه به گفته بسیاری از کارشناسان، در بسیاری از کشورهای جهان، لمینت کف جای پارکت های چوبی را گرفته و به دلیل مزایای فراوانی که این کفپوش ها برای مصرف کنندگان دارند، بسیاری از مردم امروزه این نوع کفپوش ها را ترجیح می دهند. تفاوت کفپوش و پارکت از لحاظ نوع نصب، روی تصمیم گیری برای خرید تاثیر می گذارد. برند Verox Floor یکی از مطرح ترین برند های تولید کننده پارکت لمینت می باشد که در آلمان تولید می شود. این کفپوش مستقیماً از چوب ساخته نشده است، هرچند که سطح ظاهریاش طرح و نگار چوب را دارد. 3 لمینت نسبت به PVC گران تر است، اما زیبایی بیشتری دارد. کفپوش چوبی مهندسی شده به دلیل ساخت و ساز از ثبات بیشتری نسبت به پارکت چوبی جامد برخوردار است و کمتر در معرض تغییرات ناشی از دما یا رطوبت اتاق قرار میگیرد. لمینت طول عمر بیشتری دارد و به لحاظ زیبایی یکی از برترین انتخاب ها برای تغییر دکوراسیون است.

امروزه در دکوراسیون منزل از پارکت لمینتها بسیار بیشتر استفاده میگردد. بسیاری از مردم پیش از پایان ساخت خانه جدید و یا بازسازی خانه قدیمی خود نکات مهمی را در نظر می گیرند که در دکوراسیون و معماری داخلی منزل بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل استفاده از دیوارپوش پی وی سی برای دیوار تلویزیون و یا قسمتهایی از دیوار پذیرایی مورد استقبال قرار گرفته است. اما اگر بودجه ی محدودی داشته و با توجه به موقعیت محلی که از آن استفاده می کنید ضدآب بودن و نگهداری آسان، ضدحریق بودن محصول برایتان یک اصل مهم و اساسی است، کفپوش های وینیل یا پی وی سی گزینه ی مناسبی برای شماست. کفپوش پی وی سی در دو نوع تایل و رول تولید می شود. کفپوشهای (Polyvinyl chloride) یا کفپوش پی وی سی از چندین لایه مختلف همچون PVC و فایبرگلاس (Fiberglass) تشکیل شدهاست. در حالی که لمینت را میتوان چندین بار استفاده کرد و به خاطر عدم استفاده از چسب برای اتصال، آسیبی به کف زیرین خود نمیزند. در حالی که کفهای پارکت سنّتی بهطور همزمان و بهصورت یک قطعه نصب میشدند. بهطور معمول ۱۸-۲۰ میلیمتر ضخامت دارد. 1 ضخامت لمینت نسبت به PVC بیشتر است. پارکت لمینت دارای ضخامت بالاتری است و نیازی به کف سازی ویژه ای ندارد.

پارکت نسبت به لمینت دارای دوام و طول عمر زیادی است. طریقه نصب تایل ها شباهت زیادی به پازل دارد. تنها در قسمت دیوارها نیاز به برش و فیکس کردن تایل ها می باشد و به طور معمول از چسب برای نصب پارکت لمینت و تایل ها استفاده نمی شود. در واقع پارکت لمینت به کف ساختمان نمی چسبد بلکه به حالت کلیکی به هم متصل می شود. سپس با کمک چسب های مخصوص، پارکت ها را به کف زمین می چسبانیم. سپس در مرحله بعد، پس از خشک شدن چسبهای بکار رفته و سفت شدن لایه های پارکت، سطوح بیرونی آنرا که روی آن قرار دارند را سابیده و بعد لاک می زنند تا صاف شود. ارتفاع اسکوتی حدود 3 تا 4 سانتی متر و ارتفاع میت حدود 2 سانتی متر میباشد. سلام 29 متر پارکت imperial نیاز دارم به همدان ارسال میشه؟ خونه ما ۱۰۰ متر پارکت لازم داره.

دیدگاهتان را بنویسید