نصب انواع دیوارپوش در تهران

که در طرحها، رنگها و مدلهای متوعی ساخته و طراحی میشوند و مناسب کف پوش پذیرایی، آشپزخانه و فضاهای دیگر است. هنگام انتخاب کفپوش باید این نکته را در نظر داشته باشید که لمینت از چوب خالص نیست ومصنوعی میباشد ولی برخلاف پارکت نصب آسانی دارد و در هنگام نصب نیاز به چسب ندارید و به راحتی میتوانید آن را در منزل جا به جا کنید. لمینت از چند لایه چوب فشرده ساخته شده و بر خلاف پارکت مستقیما از چوب درختان تهیه نمیشود. در دکوراسین معمولا چوب به چشم میخورد، اما امروزه برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان نوع صنعتی آن وارد بازار شده است که به پارکت لمینت معروف است. تیم تخصصی خدمات پین ورک در نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش در ادامه شما را با چند دیوار پوش معروف و اصلی آشنا میکند. کف پارکت چوبی، حس طبیعی بودن و زنده بودن را القا میکند و به راحتی با هر نوع دکوراسیونی ترکیب می شود. سرامیک سفید بهتره یا طرح پارکت دو انتخابی هستند که معمولا این روزها از انتخابها مناسب برای کفپوش خانه هستند. به علت داشتن مزیت های زیاد و تنوع بسیار بالای کفپوش لمینت در طرح و رنگ بیشتر از این کفپوش استفاده میشود و تنوع بالا باعث شده است که راحت بتوان از بین آن ها یکی را انتخاب کنند و به طور کلی خیلی کمتر دیگر از کفپوش پارکت استفاده میشود و به همین علت به ندرت در بازار یافت میشوند.

کفپوشها انواع متنوعی (سرامیک کف طرح پارکت، کفپوش برچسبی، کف سرامیک، کفپوش موکتی خانه و PVC) دارند که ارزانترین کفپوش خانه و مناسب ترین کفپوش برای منزل انواع پارکت کف یا انواع پارکت لمینت است. آنتی باکتریال: روکش های اپوکسی مزایای زیادی دارند که نسبت به سایر پوشش های کف ارجع هستند. پشمشیشه، نایلون، چوب پنبه، پشم، ورقه (فلزی)، وینیفلکس و وینیل گرانیت، سیمان، بتن، رزین اپوکسی و کفپوش اپوکسی و گرانیت اپوکسی و غیره. روکش اپوکسی با ضخامت ۴ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتون را تا 1100 kg/cm2 را در بر دارد. کفپوش های PVC به دلیل ضخامت کم ( حدود 3mm ) و خاصیت ارتجاعی آن جهت نصب ٬ به زیرسازی اولیه ( صاف نمودن کف ) نیاز خواهد داشت ( در صورتی که زیرسازی به درستی انجام نشود تمامی پستی و بلندی های کف از پشت کفپوش احساس خواهند شد ) . پارکت لمینت دارای ضخامت بالاتری است و نیازی به کف سازی ویژه ای ندارد. کفپوش چوبی مهندسی شده به دلیل ساخت و ساز از ثبات بیشتری نسبت به پارکت چوبی جامد برخوردار است و کمتر در معرض تغییرات ناشی از دما یا رطوبت اتاق قرار میگیرد.

با توجه به هزینه ها، طبیعی است که کفپوش پارکت به دلیل منشأ چوبی، خیلی بیشتر از کفپوش لمینت قیمت داشته باشد، اما زیبایی طرح های آنها اغلب تفاوت قیمت را جبران می کند. کفپوشهای سرامیکی، موزاییکی، سنگ، لمینت (Laminate)، پارکت (Parquet)، (PVC) یا “وینیل” از انواع مختلف این محصولات هستند که بنا به کارایی و جنس و … به همین دلیل در استفاده از پارکت در خانه، باید حتما این نکته را مورد توجه قرار داد که اگر آب بر روی پارکت بریزد باید به سرعت آن را خشک کنید تا پارکت دچار مشکل نشود. نصب پارکت لمینت ها از زیباترین کفپوش های ساختمانی هستند، که امروزه به یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی منازل و حتی مراکز تجاری تبدیل شده اند. اگر می خواهید لذت تمام را از چنین کفپوش هایی ببرید مطمئنا استفاده از آنها در مکانهایی که بیشتر زمان خود را در آن می گذارید زیباتر و منطقی تر خواهد بود. همچنین به علت قیمت مناسب و در دسترس بودن لمینت افراد ترجیح می دهند که از لمینت استفاده کنند. که نیازمند یک کفپوش مناسب با توجه به شرایط داخلی و خارجی فضا، شرایط اقلیمی منطقه، بودجه و موارد دیگر است. با توجه به مقایسههایی که برای پارکت و لمینت شد، لمینت در برابر آب مقاومت است پس برای فضایی مانند کف پوش اشپزخانه که دائما در رطوبت است انتخاب پارکت لمینت معقول تر است.

به دمای هوا و مقدار رطوبت موجود در محیط توجه داشته باشید. بهتر است از چند روز قبل بستههای پارکت در فضایی که قرار است نصب شوند قرار بگیرند تا با دمای فضا سازگار شوند. لمینت با سرعت بالاتری نصب می شود و بر خلاف پارکت هنگام نصب از چسب استفاده نمی شود. مثلا کف پوش لمینت به کف خانه آسیب نمی رساند و می توان به راحتی آن را جمع و در مکان دیگری نصب نمود. نصب و اجرای کف خانه پارکت سریع تر و راحت تر است. با نصب پارکت لمینت روی بخشهایی از دیوار تنوع ایجاد شده و همه قسمتهای خانه یکنواخت به نظر نمیرسد. اگز پارکت کف قرار است بر روی کفپوشی مانند سیمان یا سرامیک نصب شود بهتر است از سلامت و صاف بودن آن اطمینان پیدا کنید. بهترین راه برای محافظت از کفپوش های پارکت لمینت کشیدن جاروبرقی که داری برس نرم باشد، جارو زدن عادی و یا استفاده از یک طی خشک حداقل یک بار در روز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید