نصب انواع دیوارپوش در تهران

شاید تعجب کنید؛ اما در حال حاضر تنوع رنگی پارکت ها به میزان زیادی افزایش یافته است. یکی از رنگ های جالب توجه پارکت ها ، رنگ سفید است. نصب و استفاده از پارکت، بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. 2. به علت عدم استفاده از چسب در نصب پارکت لمینت ها ، کف اتاق صدمه نمی بیند . با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکانپذیر است. جالب است بدانید که اروپایی ها به پارکت ساخته شده با چوب راش علاقه مند هستند. 3. پارکت لمینت ها به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می شود ، پس از اجرای کامل ، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می کنند. 8 – زیبایی نهایی و صرفه اقتصادی این کفپوش از دیگر مزایای این کفپوشها می باشند . 9. بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مصالح ساختمانی مانند سنگ و سرامیک و …

از آنجایی که سرامیک از جنس سنگ است نسبت به چوب شکننده تر می باشد بنابراین باید با احتیاط بیشتری با آن برخورد شود . این کفپوش ها از پلی استر، نایلون و یا پلی پروپیلین ساخته شده اند و البته نوع طبیعی آن از جنس پشم نیز است. همچنین در برابر آتش مقاوم بوده وبرابر فشار و ضربه از مقاومت بالایی برخوردار است.امکان خوردگی و ایجاد محیطی برای حیوانات و موریانه هاایجاد نمی کنند معمولا وزن تمام شده برای 1 متر مربع کف کاذب آلومینیوم 15 کیلوگرم می باشد. افزایش سطح کار ، باعث بیشتر شدن وزن لمینت های در هم قفل شده می شود و همین وزن ، یکی از عوامل نگهدارنده لمینت ها بر روی کف بدون استفاده از چسب می باشد. به همین دلیل به راحتی می توان در فضاهای مختلف خانه از آن استفاده کرد. اگر انواع پارکت دچار صدمه شود ، به راحتی می توان آن را تعمیر و ترمیم کرد.

اما پارکت به راحتی ترمیم می شود و عمر بیشتری دارد. مدت زمان کوتاه قابل اجرا، ترمیم سریع و آسان. علاوه بر نصب آسان و قابلیت جابجایی ، پارکت ها زیبایی و تنوع طرح و رنگ دارند. همچنین باید گفت که زیبایی ، تنوع در طرح و رنگ ، تنوع در جنس چوب و نصب آسان موجب استقبال افراد زیادی برای نصب این نوع از انواع کفپوش خاص می شود. نوع آجدار این لایه دارای برجستگی های ریز در سطح دکوراتیو آن می باشد تا از سرخوردن و جابجایی اجسام جلوگیری نماید. سلام، منزل ما گرمایش از کف هستش، و سنگ شده، ایا میشه روی سنگ لمینت کرد، و همچنین این نوع گرمایش؟ از سوی دیگر بافت چوب و پارکت به شکلی است که جلوی سر خوردن افراد را می گیرد. پارکت ساخته شده با چوب درخت زبان گنجشک مقاومت و سختی بالا دارد. این نوع کفپوش به دلیل تقاضای بالا، اکثرا با طرح چوب مشابه پارکت تولید و به بازار عرضه می شود.

بهتر است استفاده و کارکرد هر نوع کفپوش را قبل از خرید برای هر یک از مکان های خانه در نظر بگیرد. پارکتها کفپوشهایی هستند که جنس آنها از چوب طبیعی درختان می باشد پارکت را به کف اتاق می چسبانند . روکش آن از جنس چوب واقعی به ضخامت حدود ۴ میلیمتر بوده، به این معنی که اگر خراشیده شود، فرسوده شده یا آسیب ببیند، میتوان آن را دوباره سنباده زد و اصلاح کرد. از دیگر طرح های کفپوش PVC می توان به انواع طرح برجسته، طرح گرانیت، موکت نما، تایل، رول، عروسکی و غیره اشاره نمود. همانطور که تا اینجا اشاره کردیم این دو نوع کفپوش تفاوت های متعددی با یکدیگر دارند که در ادامه تعدادی از این موارد را به اتفاق بررسی خواهیم کرد. از برندهای شناخته شده و معروف پارکت میتوان به فورمیکا، امپریال، ایگر آلمان، هولند، یشل اشاره کرد. کفپوش و پارکت را می توان از چوب درختان مختلفی تولید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید