نصب انواع دیوارپوش در تهران

• حساس بودن بسیاری از پارکت ها نسبت به تغییرات آب و هوایی. • بعضی از پارکت ها (به ویژه آنهایی که از جنس چوب درخت بلوط هستند) گاهی دارای لکه ها و رده هایی هستند که بسیاری از افراد ظاهر آن را چندان نمی پسندند. از سوی دیگر بافت چوب و پارکت به شکلی است که جلوی سر خوردن افراد را می گیرد. پارکت و لمینت به عنوان کفپوش مزایای بی شماری دارد که موجب استقبال افراد زیادی می شود. وقتی کفپوشهای چوبی به دقت درزگیری و آببندی شوند (البته با استفاده از درزگیرهایی بدون VOC)، حمام شما دیگر نیازی به مراقبت زیادی ندارد و به راحتی و با خیال راحت میتوانید از کفپوشهای چوبی در حمام خود استفاده کنید. از سوی دیگر تنوع در طرح های چوبی این حس طبیعی را بیشتر القا می کند. چوب کاملا طبیعی است و استفاده از آن به عنوان کفپوش باعث انتقال حس گرما به انسان می شود. سرامیک از برخی جهات مانند مقاومت در برابر رطوبت خوب است؛ اما فراموش نکنید که عایق گرما و سرما نیست. یکی از قابلیت های جالب توجه چوب این است که عایق صوت ، گرما و سرما است. • برخی از انواع پارکت ها (به خصوص پارکت های تهیه شده از چوب کاج) بافت نرم و شکننده ای دارند و هنگام نصب باید توسط نصاب تقویت شود.

نیازی نیست که حتما یک نصاب حرفه ای و متخصص این کار را انجام دهد. علاوه بر آن به کار بردن قالیچه های زیبا و خاص در کنار پارکت ، زیبایی این کفپوش را بیشتر خواهد کرد. این کف پوش در کنار تمام ویژگی های مثبت و خوبی که دارد، از ظرافت خاصی برخوردار است که باعث شده در استفاده از آن، بیشتر دقت کنیم. یعنی این شیارهای بین پارکت لمینت هایی که کنار هم قرار داده می شود، اصطلاحا به صورت نر و ماده در هم قفل می شوند. درزهاي سراميک ساو داده نمی شود و بعد از مدتی قابل تميز كردن نيست. • برخلاف پارکت ها که از جنس چوب هستند، جهت نصب پارکت لمینت نیاز به استفاده از چسب نیست. سپس با کمک چسب های مخصوص، پارکت ها را به کف زمین می چسبانیم. از این بابت خیالتان آسوده باشد؛ زیرا هیچ آسیبی به کف پوش پارکت وارد نمی شود.

• مراقبت از آن اهمیت زیادی دارد چون برای مثال در صورتی که سطوح نوک تیزی سطح آن را خراش دهند، سطح بیرونی آن آسیب دیده و باید مجدد صیقل داده شده و صاف شود. روي موزاييک ساو داده می شود. اگر انواع پارکت دچار صدمه شود ، به راحتی می توان آن را تعمیر و ترمیم کرد. یکی از قابلیت های مورد توجه پارکت این است که به راحتی و سرعت می توان کفپوش را نصب کرد. بسیار سفت و سخت هستند و از آنجایی که واقعا چوبی نیستند، نمی توان سطح آن را سمباده کشید و صیقلی کرد. در دهه های اخیر استفاده از هر دوی این محصولات در سطح جهان گسترش یافته و امروزه میلیون ها نفر در جهان برای پوشاندن کف منازل پارکت چوبی یا لمینت (پارکت لمینت) استفاده می کنند. امروزه پارکت ها از حالت سادگی گذشته خود خارج شدند. از طرف دیگر وقتی در زمستان روی پارکت پا می گذارید ، احساس سرما نخواهید کرد. همچنین در تابستان پا گذاشتن روی کفپوش پارکت حس خنکی به شما خواهد داد. همچنین قدم برداشتن بر کفپوش چوب پنبه ای حس بسیار راحت تری در مقایسه با پارکت و سرامیک دارد.

اگر از سرامیک کف آشپزخانه تان خسته شده اید و می خواهید متریال های جدید و متفاوت را امتحان کنید، می توانید با ما تماس بگیرید تا شما راهنمایی کنیم. چندین سال است که طراحی و توسعه ی استنسیل با ارائه ی گزینه های تقریبا نامحدود برای مصرف بتن در کف فضاهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته است. • معمولا در بیشتر موارد، بعد از چند سال نیاز است که مجددا سطوح آن اصطلاحا سایبده شده و مجددا لاک زده شود. مقاومت گرمایشی پارکت در فصل های مختلف سال به میزان قابل توجهی مناسب است. دکوروز با ارائه برندهای مختلف در زمینه های کفپوش و پارکت لمینت، نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری سعی بر برآورده کردن نیاز های تمامی مشتریان خود داشته است. در حال حاضر مواد مصالح و متریال های مختلف در زمینه دکوراسیون داخلی در بازار یافت می شود که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد. لایه اصلی و مغز پارکت باید از مواد مرغوب و استاندارد انتخاب شود تا کفپوش، طول عمر بالاتری داشته باشد. به همین دلیل در قسمت های پر رفت و آمد خانه بهتر است این رنگ را انتخاب نکنید. ابزار دیگری که باید حتما آن را محاسبه نمایید میانه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید