نصب انواع دیوارپوش در تهران

با توجه به هزینه ها، طبیعی است که کفپوش پارکت به دلیل منشأ چوبی، خیلی بیشتر از کفپوش لمینت قیمت داشته باشد، اما زیبایی طرح های آنها اغلب تفاوت قیمت را جبران می کند. این نوع کفپوش پی وی سی چوبی از 3 لایه تشکیل شده است که دو لایه از pvc و یک لایه دکوراتیو (toplayer ) جهت بهتر قرار گرفتن در کنار یکدیگر استفاده می شود. اگر محیط شما دارای پله است پس باید نبشی جهت لبه های پله نیز در نظر داشته باشید که این ابزار همچون همتاهای خود به صورت شاخه ای باید درخواست جنس شود. به همین جهت نصب و ترمیم آن امری مهم و ضروری بوده و باید نصب آن را به افراد متخصص و کاردان سپرد. در اکثر خانه های مدرن، استفاده از لمینت اغلب با پارکت جایگزین می شود تا ظاهری منحصر به فرد، درجه یک و پیچیده به آن اضافه شود. اگر موکتی از جنس نامرغوب و یا ارزان قیمت ساخته شده باشد، زود پاره می شود و چنانچه بخشی از آن صدمه ببیند، مجبور می شوید کل موکت را عوض کنید و از نظر هزینه به صرفه نیست و چنانچه فقط بخش صدمه دیده را برش زده و تعویض کنید، ظاهر یکدست موکت از بین می رود.

لمینت ها نسبت به کاشی و سرامیک هم نیز ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. پارکت کف بهطور کلی به دو نوع اصلی پارکت چوبی جامد و پارکت مهندسی شده، تقسیم میشود. به علت داشتن مزیت های زیاد و تنوع بسیار بالای کفپوش لمینت در طرح و رنگ بیشتر از این کفپوش استفاده میشود و تنوع بالا باعث شده است که راحت بتوان از بین آن ها یکی را انتخاب کنند و به طور کلی خیلی کمتر دیگر از کفپوش پارکت استفاده میشود و به همین علت به ندرت در بازار یافت میشوند. از طرفی در این صورت در میزان هزینه خرید پارکت لمینت نیز صرفهجویی میشود. کفپوش pvc رولی: کفپوش pvc رولی نوعی کف پوش پی وی سی می باشد که بسته بندی آن به صورت رولی بوده و به صورت یکپارچه پهن می شود وهیچ گونه بهم ریختگی ندارد، به آسانی نصب می شود. شما میتوانید به سادگی پاک کنید، جاروبرقی بکشید یا در صورت نیاز جارو کنید.

ریختن آب روی سطح پارکت، نه تنها چسب آن را ضعیف و به مرور از بدنه پارکت جدا می کند، بلکه چوب پارکت را متورم ساخته و باعث فرسایش زودهنگام آن می شود. کفپوش کاشی و سرامیک از نوع کفپوش و دیوارپوش می باشد . ما به شما پیشنهاد می کنیم برای کفپوش اتاق پذیرایی از پارکت چوبی یا لمینت استفاده کنید و حس صمیمت و گرما را به فضا منتقل کنید. سرامیک طرح چوب (Wood-Look Ceramic Tile): بسیاری افراد برای آشپزخانه کفپوش چوبی بکار می گیرند، ولی بدلیل احتمال نشت آب از ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر و مواردی از این قبیل چوب و پارکت های چوبی توصیه نمی شود. به همین علت هنگام انتخاب کفپوش، کفپوش لمینت انتخاب بسیاری از افراد می باشد. حداقل عمر مفید یک پارکت لمینت ایده آل بر اساس موارد ذکر شده چیزی در حدود 10 سال می باشد. پارکت ها می باشد که در عین زیبایی مزیت های دیگری نیز دارند که مهمترین مزیت این نوع کف پوش ها به صرف بودن آن ها می باشد چرا که برای طراحی کف ساختمان با چوب باید هزینه بسیار بالایی پرداخت. برای دیدن طرح ها و مدل های مختلف از پارکت لمینت و کفپوش می توانید از وبسایت کفپوش – پارکت لمینت دکوروز بازدید کنید.

به همین دلیل نیز دارای انواع مختلف است. اجرای پارکت روی سطوح مختلف امکان پذیر است در ادامه به طریقه نصب پارکت و عوامل موثر بر هزینه نصب پارکت می پردازیم. پارکت با بافت ها و الگوهای فراوان خود تنوع بسیار بیشتری را ارائه می دهد. اگر تصاویر تایل های پارکت و کفپوش ها را نگاه کنید شاید تفاوت زیادی نبینید اما فرق کفپوش و پارکت بسیار زیاد است. مقاومت در برابر آب مدل پارکت کف چون از چوب طبیعی هست پس در برابر آب زیاد مقاوم نیست. سرامیک: – در برابر آب و رطوبت مقاومت بهتری از پارکتهای چوبی دارد. هنگام انتخاب کفپوش باید این نکته را در نظر داشته باشید که لمینت از چوب خالص نیست ومصنوعی میباشد ولی برخلاف پارکت نصب آسانی دارد و در هنگام نصب نیاز به چسب ندارید و به راحتی میتوانید آن را در منزل جا به جا کنید. هزینه خرید و نصب لمینت برای کف خانه به مراتب پایین تر از پارکت است.

دیدگاهتان را بنویسید