نصب انواع دیوارپوش در تهران

اما اکثریت آن ها قریب به اتفاق، کفپوش های پارکت مدرن از کاشی های مربعی شکل را با روشی راحت تر ایجاد می کنند که دارای نوارهای چوب سخت به یک مش یا پایه تخته سه لا نازک است. اما در عوض پارکت لمینت از گرمی بی نظیری بر خوردار است و حس طبیعی بودن و گرمی را با خود به ارمغان می آورد . برای اطلاع از قیمت پارکت می توانید به کارشناسان ما در کفپوش و پارکت لمینت مراجعه و برای خرید پارکت لمینت و یا استعلام از قیمت پارکت لمینت با آنها تماس بگیریدد.اما اگر می خواهید بدانید که چه عواملی بروی قیمت پارکت لمینت تاثیر گذار است باید بگوییم که اولین المان برند آن می باشد. آیا پارکت بهتر است یا سرامیک؟ کدام یک بهتر است ؟ • میزان رفت و آمد منزل شما تا چه اندازه است ؟ اولین چیزی که در هنگام نو سازی با تغییر منزل به ذهن می رسد تغییر دادن کف پوش ها می باشد . از آنجایی که سرامیک از جنس سنگ است نسبت به چوب شکننده تر می باشد بنابراین باید با احتیاط بیشتری با آن برخورد شود .

آشپزخانه یکی از همین مکان ها است. با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکانپذیر است. مهمترین مزییت لمینت نسبت به PVC مقاومت آن به فشار اشیا سنگین و له نشدن است. این نوع کفپوش پلی اورتان دارای مقاومت بسیار بالا در برابر سایش ضربه و فشار برای بیمارستانها، صنایع بزرگ و کوچک، فرودگاهها، انبارها، سالنهای تولید پوشاک و مصارف صنعتی کاربرد دارد. تنوع و ترکیب رنگ های پارکت بسیار بیشتر از چوب است چرا که انواع مختلف چوب وجود دارد که قدرت انتخاب مشتری را افزایش می دهد . نصب سخت و گران بودن از معایب کفپوش های سنگی است. امروزه نیز نمونه هایی از این کفپوش ها از گذشته هایی دور باقی مانده اند که از جمله آن ها می توان به کفپوش Galerie d’Hercule در هتل لامبرت در پاریس اشاره کرد که در نوع خود، از آثار هنری محسوب می شود. باشد. بنابراین، پیش از خرید کفپوش برای این فضا باید کاربری آن را مشخص کنید. توجه : از آنجا که ممکن است هنگام شستشو ٬ آب به سطح زیرین کفپوش و چسب آن نفوذ کند لازم است پس از شستشو با بخار شو سطح کفپوش کاملا خشک شود. از موکت که قدیمی ترین نوع کف پوش است تا سرامیک و پارکت .

زمانی که تصمیم میگیریم برای کف پوش از کدام یک استفاده کنیم باید در نظر داشته باشیم که خرید پارکت مانند خرید فرش نیست که بتوان آن را عوض کرد حداقل یک یا دو سال باید با همان کف پوش صرف کرد . در صورت نفوذ رطوبت یا کثیفی به زیر آنها، تمیز کردنشان مشکل میباشد و در تابستان، هوای گرم باعث انبساط کفپوشها شده و به مرور به آن آسیب میرساند، که این دو از معایب پارکت لمینت میباشد. دو نوع بسیار رایج و محبوب کف پوش ها پارکت و سرامیک می باشد . برای مثال اگر قصد دارید برای آشپزخانه کفپوش انتخاب کنید با قاطعیت باید به دنبال کف پوش های ضد آب باشید . دکوروز مفتخر است که عرضه کننده و نصب انواع و طرح های مختلفی از کفپوش و پارکت لمینت را در ایران داشته باشد. کفپوش هایی هستند که از جنس آنها از چوب طبیعی درختان می باشد ، پارکت را به کف اتاق می چسبانند البته در جدید ترین مدل های این نوع کفپوش همانند پارکت لمینت به صورت قفل های نر و مادگی تولید میشود و مدل های قدیمی که چسبیده می شدند منسوخ شده است ، از پارکت چوبی در آشپزخانه به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا نسبت به آب فوق العاده حساس بوده و در صورت تماس با آب سریعا دچار تورم می شود یا به اصطلاح باد می کند .

تعداد دفعاتی که میتوانید این کار را انجام دهید با توجه به عمق قرار گرفتن زبانه از بالای صفحه تعیین میشود. قبل از انتخاب نوع کف پوش با در نظر گرفتن سلیقه ی خود و تناسب با رنگ وسایل منزل باید کاربری آن را نیز در نظر بگیرید . کف پوش تاثیر بسیار مهمی بر ظاهر یک منزل دارد . با این حال، اخیراً باز هم استفاده از پارکت افزایش یافته است و نشانه هایی از بازگشت این نوع کف پوش به دوره اوج آن وجود دارد. در ایالات متحده، پارکت در دهه 1960 میلادی به اوج محبوبیت خود رسید و پس از آن، مانند بسیاری از روندهای رونق دیگر، تقاضا برای آن کمتر شد. 4) این روزها سرامیک و سنگ به دلیل تنوع در طرح و رنگ، دوام، شست و شوی آسان و قیمت مناسب بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته و جوابگوی هرگونه سلیقه و سبکی برای چیدمان خانه است. پارکت بهتر است یا سرامیک ، علاوه بر ظاهر متفاوت که بین سرامیک و پارکت وجود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید