نصب انواع دیوارپوش در تهران

اگر شما به دنبال استفاده از یک کفپوش منحصر به فرد با هر قیمتی هستید و مشکلی با شرایط سخت نگهداری پارکت یا لمینت نداشته، زیبایی، کیفیت و دوام کفپوش برای تان در اولویت است، یکی از این دو را انتخاب کنید تا دکوراسیون خاص و متفاوتی برای منزل یا شرکت خود بسازید. پارکتهای چوبی با توجه به اینکه از لایههای بریده شده چوب درختان تولید میشوند، علاوه بر زیبایی خاص و منحصر به فردشان، دوستدار محیط زیست هم هستند. چوب را باید از رطوبت و خراشیدگی دور نگه دارید. به طور کلی مکان هایی که در معرض آب یا بخار آب و رطوبت هستند با این متریال پوشش داده می شوند. این متریال بیش از چوب در برابر رطوبت مقاوم است، اما چون کاملا توپر نیستند در صورت خراب شدن نمی توان آنها را اصلاح کرد. لاستیک یک گزینه ی غیر معمولی برای آشپزخانه ی مسکونی است، اما به مرور در حال رایج شدن است. برخی از محصولات لمینت شامل یک هسته ضد آب بوده که سازندگان ادعا میکنند برای نصب در حمام و آشپزخانه مناسب هستند. برای مثال برخی از این کفپوشها از ۲۱ درصد مواد بازیافتی که شامل سرامیکهای مازاد در خاکهای رسی و ظروف گلی است تشکیل شدهاند.

کف پوش پارکت یکی از زیباترین محصولات پوشش کف خانه است که از نظر بهداشتی در سطح بالایی قرار دارد. کف پوشهای ساختمان در طرحها، رنگها و جنسهای مختلف در بازار موجود هستند. کفپوش پی وی سی از مواد پلیمری است و به قیمت مقرون به صرفه تری در بازار موجود است. با کفپوش های متنوعی که در بازار وجود دارد می توان به راحتی چهره زیبایی به خانه خود بخشید. اما تنوع این محصولات به قدری زیاد است که نمی توان به راحتی نمونه مناسب را انتخاب کرد. اما لمینت کاملاً ضد آب نیست. پارکت لمینت و کفپوش pvc هر دو ضد آب هستند و قیمتی که نوشتید برای هر متر مربع هست؟ در حالی که لمینت نهایتا ۲۰ سال طول عمر دارد. این ترکیب اولین بار در سال 1970 توسط یک شرکت سوئدی تولید شد و از دهه 1980 به دیگر کشورها هم راه یافت. مانند چوب پنبه، استفاده ی مداوم از یک پرداخت محافظ باعث می شود زیبایی این متریال برای سال ها حفظ شود.

زیرا بر روی لمینت ها یک لایه اکسید آلومینیوم پوشیده شده که باعث مقاومت بیشتر آن ها می گردد. برای اینکه نصب یک دست داشته باشید حتما باید نصاب در جهت اقدام به نصب آن کند، چون کار خودتان نیست، هم ابزار نیاز دارد هم اینکه کنارهای لیمنت باید 1سانت فاصله گذاشته شود و همچنین نحوه پهن کردن فوم سایلنت و نیز کلیک کردن در درون هم نیاز به مهارت دارد همچین زمانی که لمینت به انتهای کار میرسد و یا به ستون میرسد نیاز به یک نصاب حرفه ای است که باید کار را بلد باشد و انجام دهد. اما اگر بخواهیم تفاوت این دو را به صورت خلاصه بیان کنیم، میتوان به تفاوت آنها در نحوه ی نصب، مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر اجسام نوک تیز و دوام و قیمت و تعویض و طرح و زیبایی و نگهداری اشاره کرد. این کفپوش مستقیماً از چوب ساخته نشده است، هرچند که سطح ظاهریاش طرح و نگار چوب را دارد.

اکریلیک که مبتنی بر آب است. سرامیک طرح چوب (Wood-Look Ceramic Tile): بسیاری افراد برای آشپزخانه کفپوش چوبی بکار می گیرند، ولی بدلیل احتمال نشت آب از ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر و مواردی از این قبیل چوب و پارکت های چوبی توصیه نمی شود. در عین بادوام بودن، در زیر پا نرم است و در طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها وجود دارد. کاشی ها طرح ها، شکل ها، رنگ ها و بافت های متنوع و نصب بسیار راحتی دارند. به لطف پیشرفت های اخیر در تجهیزات پولیش و تکنیک های نوین، پیمانکاران با سنگ زنی سطوح بتنی، به سطوحی بسیار براق دست یافته اند که هرگز نیاز به واکس یا پوشش های دیگر ندارد. از مزایا پارکت لمینت نسبت به پارک چوبی تفاوت در قیمت آن است که در پارکت لمینت قیمت بسیار ارزانتر از پارکت معمولی میباشد و همچنین پارکت لمینتها مقاومتشان نسبت به آب و شستشو بیشتر است و وزنشان سبکتر است.

دیدگاهتان را بنویسید