مشاوره خرید هود – لوازم آشپزخانه و بهداشتی بیژه

همانطور که میدانید این محصول توسط برندهای گوناگونی تولید میشوند؛ که در میان آنها اخوان (Akhavan)، بیمکث (Bimax) و کن (Can) بهترین هود آشپزخانه را تولید و به بازار عرضه میکنند. هود زیرکابینتی در دو مدل مجرا و بدون مجرا در بازار وجود دارد. در هودهای شیشه ای، حداقل یک ساعت پس از خاموش شدن آن را تمیز کنید. هودهای کشویی اغلب فاقد دکمه پاور بوده و روشن و خاموش کردن آنها به وسیله بیرون کشیدن یا داخل راندن کشو انجام میشود. به محض روشن کردن آن، هود همانند یک آسانسور از کابینت بالا می آید و با خاموش کردن آن مجدداً به درون کابینت پایین میرود. این نوع از هود آشپزخانه به مجراهای تهویه هوای زیر زمینی متصل میشود و هوا را با مکش رو به پایین خارج می کند. این نوع مدل در بالای اجاق گاز نصب می شود و عمل تهویه هوا را به خوبی انجام می دهد این مدل نسبت به سایر دستگاه های تهویه هوا دارای قیمتی پایین تر و مقرون بصرفه تری است. در واقع هود دستگاه مکنده ای است که در ابتدای سیستم تهویه نصب می شود و با توجه به قدرت مکش و نیازهای مختلف تهویه ای طراحی های متفاوتی برای آن انجام می شود.

همچنین شما می توانید خرید خود را به صورت حضوری با مراجعه به آدرس درج شده در سایت انجام دهید. مدرن ساختمان فروشگاه تخصصی لوازم و تجهیزات بهداشتی ساختمان و آشپزخانه است که در کنار فروش حضوری امکان خرید و مشاهده محصولات از طریق وب سایت اینترنتی خود را فراهم آورده است. اگر به قصد خرید سری به بازار تجهیزات و لوازم بهداشتی آشپزخانه زده باشید، حتماً متوجه این حجم از تنوع شده اید. هودهای موجود در بازار به طور معمول از جنس استیل یا شیشه هستند. ما در این مقاله به بررسی انواع هود های آشپزخانه و نکاتی در مورد آنها پرداختیم. به گفته برخی از مفسران بنا بر آیات قرآن کریم از تمدن و زندگی قوم عاد به دست میآید که آنها تمدن خوب و شهرهای آبادی داشتند. برای کنترل عملکرد آنها میتوان از ریموت، صفحه لمسی و یا دکمه استفاده کرد. هود تلسکوپی انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های کوچک است. قدرت مکش موتور دستگاه، موجب مکش تا 700 مترمکعب هوا در ساعت میشود که برای خارج کردن بخار غذا، بو و تازه کردن هوای آشپزخانه کافی است.

به همین در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا انواع مختلف هود آشپزخانه را به لحاظ ظاهر و کارایی به شما معرفی و همچنین مزایا و معایب هر کدام شرح دهیم. همچنین روشنایی سطح اجاق گاز، تابه و قابلمهها توسط چراغهای هود کن تأمین میشود که در لبه جلویی و زیر دستگاه نصب شدهاند. احتمالاً این گستردگی در مدل و طراحی، شما را برای انتخاب سردرگم کرده است. هودها در دنیای امروز بیش از یه مکنده عمل کرده و وظیفه زیباسازی و تصفیه هوا را نیز برعهده دارند. با توجه به اینکه این روزها خانهها کوچک و آپارتمانی شده است، فضای آشپزخانه به پذیرایی و اتاق خوابها نزدیک بوده و حتی در بیشتر خانهها به صورت اپن است. مدل های هود جزیرهای یا مورب دارای طرحهای بسیار جذابی هستند که میتوانند توجه شما را به خود جلب کنند. هود ها با توجه به امکاناتی که دارند هزینه آن ها متفاوت است.

هود های مورب در بالای اجاق گاز و با رعایت زاویه ۴۵ درجه نسبت به سطح دیوار نصب می شود ظاهری شیک و مدرن با سروصدای بسیار کم دارند. برای تخلیه نسبت به روش اول دارد. البته متاسفانه این برند نسبت به سایر رقبای خود خدمات پس از فروش و پشتیبانی متوسطی دارد. البته شما میتوانید با 1 الی 3 میلیون تومان، یک محصول خوب و با کیفیت خریداری نمایید. دسته اول : افرادی که تمایل دارند هود آشپزخانه ، کاملا در دید بوده و از هود به عنوان یکی از عناصر دکوراسیون در آشپزخانه استفاده کنند، اگر شما جزو این دسته از افراد هستید هود مورب را به شما پیشنهاد میکینیم چون این دسته از هودها نمای بسیار زیبایی دارند و تنوع خوبی در طرح ، رنگ و جنس دارند که میتوانید مطابق با رنگ اجاق گاز و کابینت ها مدل مورد نظرتان را بخرید. از نظر عدهای استفاده از این هود باعث میشود تا کابینتها نمای بهتری داشته باشند. هود های آسانسوری به دلیل قابلیت باز و بسته شدن کمترین فضا در آشپزخانه را اشغال می کنند و نمای زیبایی به کانتر آشپزخانه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید