مشاوره خرید هود – لوازم آشپزخانه و بهداشتی بیژه

از بهترین هود ها مخفی می توان به هود داتیس مدل آروو اشاره کرد. در غیر این صورت به بهداشت غذا آسیب وارد می شود. با این که فیلترهای زغالی قابل شستن هستند، ولی بهتر است برای رعایت بهتر بهداشت و حفظ سلامتی، آن ها را هر یک یا دو سال تعویض نمایید. هود انواع مختلفی دارد که با توجه به طراحی آشپزخانه و مورد مصرف باید انتخاب شود. هر کدام از آن دارای امکاناتی هستند که باعث برتری آن نسبت به سایرین می شود. برای مثال در رابطه با قدرت مکش هود چنین آمده است که «یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که برتری یک هود را ثابت می کند همین قدرت مکش است. هود دیواری شباهات زیادی با شومینه دارد و به همین دلیل این نوع از هود را با اصطلاح هود شومینه ای هم می شناسند. این نوع فیلتر ها قابل شستشو هستند. همان طور که از نام آن مشخص است، این فیلتر ها از جنس آلمینیوم است و می تواند چربی ها را جذب نماید.

صدا هود که معمولا در همهی مدلهای آن وجود دارد اما در برخی از مدلها این میزان صدا کمتر است. این مدل هود شبیه یک قیف وارونه می باشد که محل قرارگیری آن بر روی دیوار است و اما هواکش آن را می توان به سقف یا دیوار نصب نمود. اگر می خواهید برای آشپزخانه خود هود بخرید، این مقاله در خرید مناسبترین و بهترین هود آشپزخانه ایرانی و خارجی به شما کمک می کند. هود صدرا جزء ارزان ترین هودهای آشپزخانه موجود در بازار است که رقابی داخلی هود صدرا هودهای کن، هود ایلیا استیل و هود اخوان بوده و از رقبای خارجی هود صدرا نیز برند ویلسون می باشد. 10.قطعات الکترونیکی داخلی هود نباید با دستمال نمدار تمیز شوند. در صورت استفاده بهتر است با فاصله زمانی کوتاهی فیلتر زغالی آن را تمیز کنید. با سر رسیدن مدت مشخص شده، هود به صورت خودکار خاموش میشود. در هودهای جدید حسگرها قادر هستند قدرت مکش دستگاه را نیز متناسب به میزان دود و بوی پخش شده کنترل کنند. فرهای توکار به دلیل اینکه فضای بسیار اندکی را اشغال میکنند و داخل کابینت جاسازی میشوند، نمای چشمگیر و زیبایی به آشپزخانه میبخشند. فیلتر های موجود در هود ها گرد وغبار و آلاینده های ریز را به خود جذب می کند.

شست و شوی فیلتر و عوض کردن آن را در مواقعی که با علامت ها نشان داده اند انجام دهید. شما باید هود را از فروشگاهی تهیه کنید، که با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد. به کمک این آپشن شما می توانید زمان معینی را برای خاموش شدن هود در نظر بگیرید. این عملکرد برای کسانی که یادشان می رود که هود را خاموش کنند، بسیار مناسب است. برخی از هودها قابلیت کنترل از راه دور را دارند و شما قادر خواهید بود از هرکجای خانه، هود را روشن، خاموش، زیاد یا کم کنید و لامپ آن را نیز خاموش و روشن کنید. آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های هر خانه محسوب می شود که افراد خانواده و به خصوص خانم ها مدت زمان زیادی را در آن سپری می کنند. از موارد قابل توجه خریداران هود، میتوان به قیمت آن اشاره نمود. با این ویژگی خاص، می توان در فاصله ی دورتری، آن را کنترل و تنظیم نمود. هود آشپزخانه با قیمت مناسب از کجا بخرم؟ شاید تنها ایرادی که بتوان از این نوع هود گرفت، قیمت بالای آن باشد. فیلترهای زغالی از بهترین نوع فیلترهاست.

از بهترین برند هودها می توان داتیس، کن، اخوان و بیمکث را نام برد. بهترین فاصله از اجاق گاز برای نصب هود چه قدر است؟ فاصله ی استاندارد برای نصب هود 60 تا 80 سانتیمتر است. این هودها نسبت به هودهای زیرکابینتی زیباتر هستند اما فضای بیشتری را اشغال میکنند و بهتر است در آشپزخانههای بزرگ نصب شوند. بنابراین شما می توانید هود خود را از طریق طرح فروش اقساطی هود وب سایت قسطی کالا، به صورت کاملا آنلاین و با شرایط ایده آل و قیمت بسیار مناسب در کوتاهترین زمان ممکن خریداری کنید. جالب توجه است که بدانید تمام هودهای اخوان در عین داشتن موتورهای قدرتمند، با صدای بسیار کمی کار می کنند و حتی روشن بودنشان در آشپزخانه، احساس نمی شود. این هودها با داشتن موتور توربو و قدرت مکش بالا می توانند به خوبی نیاز شما را پاسخگو باشند. برخی بر اساس روایات نقل کردهاند که هود به قومش هشدار داد که همانند قوم نوح بر کفر خویش اصرار نکنید که همانگونه که نوح از خداوند برای قومش عذاب درخواست کرد، من هم از خداوند برای شما عذاب خواهم خواست. همان طور که گفته شد، اکثر هودها کانال های مخصوصی برای انتقال هوا دارند. در این موارد توصیه میشود از هودهای بدون کانال خروجی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید