محصولات اخوان را از کجا تهیه کنیم؟

در دنیای امروز و با وجود استفاده از هوش مصنوعی در تمام ابزار زندگی عجیب نیست اگر واژه هود هوشمند را بشنویم. اما اگر میخواهید هود زیبا و در معرض دید داشته باشید، هودهای شومینهای، شیبدار و جزیرهای انتخابهای خوبی هستند. این فیلتر چربی را به خوبی به خود جذب میکند و همچنین باید گفت که شستوشو آنها نیز راحت است. اگر فاصله بیشتر از آن باشد، مکش به خوبی صورت نمیگیرد و اگر هم کمتر از آن باشد ممکن است میزان حرارت، به هود آسیب برساند. صدا هود که معمولا در همهی مدلهای آن وجود دارد اما در برخی از مدلها این میزان صدا کمتر است. معمولا در هودهای دارای دودکش، از فیلتر آلومینیومی استفاده میکنند و در هودهایی که خروجی هوا ندارند، از فیلتر ذغالی برای جمعآوری گردوغبار و چربی استفاده میکنند. عملکرد هودهای تصفیه کننده این گونه است که ذرات معلق گاز ، رطوبت و چربی را به داخل می کشند و مجدد هواي تصفيه شده را به داخل آشپزخانه باز ميگردانند و هودهای دارای خروجی هوا اینگونه هستند که مکش بو و ذرات معلق و چربی را انجام داده و از طریق کانال هواکش به بیرون می رانند .

به گفته قراء کوفه، صد و بیست و سه آیه است و بنابر قول شامیان و پیشینیان از قراء مدینه (و به اصطلاح مدنى اول) صد و بیست و دو آیه و نزد دیگران صد و بیست و یک آیه است. یکی لزوم رفتار با دیگران به گونهای که آدمی دوست دارد با او دقیقا آنچنان رفتار کنند که در واقع شکل فعال مساله است و دومین پایه ضرورت اجتناب از رفتار با دیگران به گونه ای است که دوست ندارد با او چنان برخورد کنند که این جنبه شکل منفعل این قاعده است. این هود که با مدرن ترین تکنولوژی ایتالیا و بهترین متریال ساخته شده در عین حال که زیباست، قدرت مکش بالایی هم دارد و سر و صدای آن کم است. از این روی میتوان گفت که انقلاب اسلامی احیای همان بعثت است. زیرا این تصمیم و فضای آشپزخانهی شماست که می گویند چه نوع هودی مناسب است. داشتن یک هود مناسب و هوشمندانه می تواند به شما کمک کند که راحتی و آسایش بیشتری را در آشپزخانه خود و در زمان پخت غذا تجربه کنید. از آنجائی که نقش هود در آشپزخانه های امروزی به عنوان یک دستگاه تهویه کننده هوای پیرامون خود بسیار پررنگ تر از قبل می باشد، داشتن انتخابی هوشمندانه در این زمینه را به کاری حساس بدل کرده است؛ به ویژه آنکه هودهای مختلف دارای امکانات و تجهیزات متفاوتی همچون صفحه نمایشگر،سنسور، ریموت کنترل، درب اتوماتیک، بدنه استیل ضد لک، فیلترهای آلومینیومی قابل شستشو، فیلتر ذغالی و غیره می باشند.

برای خرید ابتدا در نظر بگیرید که ملاک اصلی شما در خرید هود چیست. مثلا کارکرد سریع و راحتی دارد و با لمس صفحه فعال می شود ولی در پنل کلیدی شما باید کلیدهای مکانیکی را با انگشت فشار دهید. ضمن این که به معرفی چند مورد از بهترین محصولات از برندهای مختلف با توجه به نکات ذکر شده خواهیم پرداخت. البته لازم است این نکته را خاطر نشان کنیم که شرکت صدرا نسبت به سایر رقبای خود تبلیغات چندانی ندارد. به همین دلیل از موارد صفر تا صد راهنمای خرید هود فیلتر و انواع آن است. شما می توانید نصب انواع هود در برند های مختلف خود را به نصاب های ماهر بازرگانی اسدی بسپارید. بازرگانی اسدی ارائه دهنده انواع هود ها در مدل ها و برند های مختلف می باشد. در هودها از سه مدل فیلتر استفاده می شود. هودها مدلهای متفاوتی دارند. در پاسخ باید بگوییم، هودها در برندهای زیادی در بازار وجود دارند. اکثر برند های موجود، خدمات پس از فروش و نصب رایگان دارند. پس هرچقدر دفعات آشپزی بیشتر بوده یا سایز گاز بزرگتر باشد، قدرت مکش هود نیز باید بیشتر باشد. جنس بدنه هود ممکن است تماما از شیشه یا استیل باشد اما امروزه بعضی از شرکتهای سازنده هود، در ساخت بدنه هودها از شیشه و استیل به صورت ترکیبی استفاده میکنند و معتقد هستند با این کار، هود زیباتر به نظر میرسد.

آشپزی نیز از جملهی کارهایی است که نیاز به تمرکز و حوصلهی بالا دارد و یک اشتباه کوچک میتواند باعث بروز یک فاجعه شود. علاوه بر این هود باید قدرت مکش بالا و صدای کمی داشته باشد تا آرامش منزل را برهم نزند. پنل این هودها جهت مکش هوای سطح اجاق گاز پس از روشن شدن به صورت خودکار بالا می آید. فیلتر ذغالی نیز قابلیت تمیز کردن ندارد و بهتر است پس از گذشت چند ماه آن را تعویض کنید. قیمت هودها (Range Hoods)، با وجود امکانات و کیفیت های متفاوت، مختلف است. بر اساس آیات قرآن، با وجود آنکه هود معجزاتی برای تصدیق پیامبری خود ارائه کرد، اما قومش نپذیرفتند و از او معجزات دیگری برای اثبات پیامبریش طلب میکردند. هود همچنین می تواند فواید دیگری از جمله جلوگیری از گرم شدن محیط آشپزخانه و زیبایی دکوراسیون آشپزخانه را به ارمغان آورد. این هودها فضای کمی را اشغال می کنند و تاثیر زیادی روی زیبایی کابینت های آشپزخانه ندارند.یکی از نکات مهم هنگام خرید هود مخفی، اندازه آن است.

دیدگاهتان را بنویسید