قیمت هود بیمکث با 28 درصد تخفیف – فروشگاه اینترنتی ساختمون

هود موتور فلز (پوسته فلزی) دارای طول عمر بیشتر می باشد . در صورتی که فیلترهای به کار رفته در هودها دارای کیفیت مناسبی نباشند طول عمر دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد. هود وسیله ای بسیار کاربردی در آشپزخانه است که با کمک این دستگاه می توانید بوی پخت و پز ، بخار ، رطوبت ، گرمای بیش از حد پخت و پز را از بین ببرید و یک هوای بسیار مطبوع و سالم را برای آشپزخانه و خانه خود ایجاد کنید. مدل های جدید هودها به حس گرهایی مجهز هستند که بر اساس مقدار آلودگی موجود در هوا، قدرت مکش دستگاه را تنظیم می کنند. این نوع هود بدلیل تنوع در شکل ظاهری افزون بر قدرت مکش نسبتا بالا و قیمت مناسب می تواند یکی از گزینه های اصلی انتخاب شما باشد. طراحی سرشعله های استاندارد با راندمان حرارتی بالا در این نوع اجاق گاز، نه تنها باعث کاهش مصرف گاز و آلایش کمتر میشود که لذت آشپزی را دوچندان میکند.

شما با داشتن هود آشپزخانه، به نوعی امنیت بیشتری موقع آشپزی دارید زیرا هودهای آشپزخانه جدید دارای چراغ هالوژن و یا ال ای دی هستند که مستقیم روی اجاق گاز را روشن می کند و باعث تسلط شما به کار می شود. قدرت یا مکش هوا با CFM (فوت مکعب در دقیقه) اندازهگیری میشود. با خرید هود آشپزخانه قیمت مناسب و با کیفیت، و با قدرت مکش بالا بیشتر ذرات روغن و دود از آشپزخانه به بیرون کشیده می شود و به مراتب محیط آشپزخانهای تمیز و عاری از روغن و دود خواهید داشت، هود آشپزخانه از نشت ذرات روغن و بخار ناشی از پخت غذا روی کابینت و سایز لوازم تا حد زیادی جلوگیری میکند. همچنین، هود با دودکش فیلتر آلومینیومی دارد و روغن و ذرات چربی در آن جذب می شود؛ لازم است فیلتر آلومینیومی را نیز زود به زود تمیز کنید. با توجه به این که آشپزخانه محلی برای پخت و پز غذاها می باشد در اغلب موارد هوای آشپزخانه پر از دود، بود و ذرات بخار است.

همان طور که از نام این هودها مشخص است به صورت مورب بالای اجاق گاز به صورت ایستاده نصب می شوند. یکی از مهم ترین نکاتی که باید هنگام خرید هود آشپزخانه به آن دقت کرد، قدرت مکش هود است. از این رو در هنگام خرید هود جزیره ای توجه به قدرت مکش دستگاه، تعداد دور موتور، میزان صدا، میزان توان مصرفی و توان هود جزیره ای ضروری است. از طرف دیگر هودهای جزیره ای علاوه بر برخورداری از تنوع بالا به لحاظ مدل، دارای مشخصات فنی متفاوتی نیز هستند. هود بدون دودکش: هودهای دودکش دارد با یک کانال تمام هوای خانه را با مکش به بیرون از خانه منتقل میکنند. یکی از بارزترین ویژگی های هود زیر کابینتی قدرت مکش بالا است. محل نصب این هودها بالای اجاق گاز و زیر کابینت است. میزان تولید صدای این محصول 43 دسیبل است. هر چند خرید هود کاری ساده به نظر می رسد اما در صورتی که اطلاعات کافی درباره انواع هود آشپزخانه، میزان مکش، صدا و قیمت هود نداشته باشید، نمی توانید هود مناسب را انتخاب کنید.

هود آشپزخانه در شکل های متفاوتی تولید می شود و هر فرد با توجه به سلیقه ای که دارد می تواند نوع مناسب هود برای آشپزخانه اش را انتخاب کند. این هود دارای ساختاری منحصر به فرد است که موجب شده تا بهترین گزینه جهت استفاده در آشپزخانه های کوچک به شمار رود. این محصول از جمله قدیمیترین نمونه اجاق گازها به شمار میرود که هر آشپزخانهای، زمانی هرچند کوتاه، با آن خاطره داشته است. این آیتم از جمله موارد ضروری هر آشپزخانهای به شمار میرود که با رواج زندگی آپارتمان نشینی، اهمیت وجود آن به مراتب بیشتر شده است. آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های هر خانه محسوب می شود که افراد خانواده و به خصوص خانم ها مدت زمان زیادی را در آن سپری می کنند. در صورتی که علاقه مند به استفاده از این فناوری هستید حتما هنگام خرید به سراغ هودهایی بروید که داری حسگر هستند. وقتی هنگام آشپزی، گرما، بو، رطوبت و چربی در محیط آشپزخانه شما پراکنده میشود و گاهی اوقات آزاردهنده است و میخواهید پیش از آمدن مهمانها هوا را مطبوع کنید، نیاز به هود دارید. فیلتر الیافی، بهترین نوع فیلتر در جذب گرد و غبار، چربی و آلایندههای محیط آشپزخانه است و دارای قابلیت تعویض و شستوشو است.

دیدگاهتان را بنویسید