قیمت هود اخوان با 22.5 درصد تخفیف – فروش اینترنتی هود اخوان

هود علیه السلام از نوادگان حضرت نوح بوده و با هفت واسطه به او میرسد. همان طور که از نام این هودها مشخص است به صورت مورب بالای اجاق گاز به صورت ایستاده نصب می شوند. اولین محصولی که در این کارخانه فرآیند تولید را طی نمود، سینک ظرفشویی بود که از همان ابتدا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت. هود آشپزخانه کتابی یا همان زیر کابینتی، بالای اجاق گاز و زیر کابینت نصب می شود. شما می توانید با مطالعه کامل این مطلب نیز اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و تکمیل کنید. طبیعتا آشنایی با بهترین و پرفروش ترین مدل هود آشپزخانه های موجود در بازار می تواند با حدود زیادی به شما کمک کند تا با دقت و اطلاعات بیشتری دست به انتخاب محصول مورد نظر خود بزنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما پیش از خرید هود، کاتالوگ محصول را به دقت مطالعه کنید. با خرید هود آشپزخانه قیمت مناسب و با کیفیت، و با قدرت مکش بالا بیشتر ذرات روغن و دود از آشپزخانه به بیرون کشیده می شود و به مراتب محیط آشپزخانهای تمیز و عاری از روغن و دود خواهید داشت، هود آشپزخانه از نشت ذرات روغن و بخار ناشی از پخت غذا روی کابینت و سایز لوازم تا حد زیادی جلوگیری میکند.

هود های اخوان با دو نوع جنس موتور تولید می شوند. محفظه فر در این مدل، مجهز به دو شعله پخش کن در بالا و پایین برای تأمین انرژی گرمایی یکسان است. فر توکار برقی: این مدل، پرطرفدارترین فر توکار است. هود آشپزخانه لتو چند نوع است؟  با خرید هود آشپزخانه شما می توانید به مقدار زیادی هوای آشپزخانه را تمیز نگه دارید و لذت آشپزی را چندین برابر حس کنید. میزان صدای هود بر حسب دسی بل اندازه گیری می شود. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که صدای هود زیر کابینتی در مقایسه با سایر هودها بیشتر است. تنوع برنامه پخت در فر توکار برقی بیشتر از نوع گازی است. این آیتم از جمله موارد ضروری هر آشپزخانهای به شمار میرود که با رواج زندگی آپارتمان نشینی، اهمیت وجود آن به مراتب بیشتر شده است. گاز صفحهای یا رومیزی اخوان یکی از پنج محصول گنجینه محصولات اخوان به شمار میرود. این محصول از جمله قدیمیترین نمونه اجاق گازها به شمار میرود که هر آشپزخانهای، زمانی هرچند کوتاه، با آن خاطره داشته است.

آشپزخانه قلب تپنده خانه است که رعایت بهداشت در آن امری ضروری است. این نکته در مورد تولید سینکهای ظرفشویی اخوان هم رعایت میشود و مصرف کننده میتواند بدون دغدغه و با اطمینان از یکسان نبودن ابعاد سینک، متناسب با مساحت آشپزخانه و ابعاد محل نصب سینک ظرفشویی مورد نظر خود دست به انتخاب بزند. 5. سطح ایجاد سر و صدای هود بدون دودکش را بررسی کنید. مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت هود آشپزخانه عبارتند از: مدل هود، ابعاد هود، رنگ هود، شرکت سازنده هود و میزان صدای هود. در سال های اخیر هود آشپزخانه در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. هودها در طرح های مختلف و با امکانات گوناگونی در بازار موجود هستند. خود را در میان سه مدل پرفروش بازار جای داده است. توانسته در میان یکی از سه مدل پرفروش هود آشپزخانه جای بگیرد. یکی از روش های خرید مراجعه به فروشگاههای اینترنتی است. یکی از بارزترین ویژگی های هود زیر کابینتی قدرت مکش بالا است.

هود آشپزخانه «کلاسیک» (Classic) یک محصول زیبا و کاربردی است که در طراحی آن از شیشه و استیل به صورت ترکیبی استفاده شده است. واحد اندازهگیری قدرت هود فوت مکعب است که به صورت CFM نشان داده میشود. تندباد سرکش و هلاک کننده، هفت شبانه روز به طور دائم بر آنها مسلط بود و آن قوم به صورت تنه پوسیده و تو خالى درختان خرما بر زمین مى افتادند. پس از روشن کردن شعله گاز حسگر به طور خودکار فن هود را روشن می کند. در این نوع هود بوی نامطبوع و دود منتشر شده در فضای آشپزخانه توسط دودکش هود به فضای بیرون آشپزخانه هدایت می شود. در این شرایط هود به عنوان یک وسیله پرکاربرد و مفید می تواند دود و بوی نامطلوب حاصل از پخت غذا ها را جذب کرده و به بیرون از محیط خانه منتقل کند. تصفیه هوای آشپزخانه و خانه، مکش رطوبت و چربی و بوی بد و در نهایت لذت بخش کردن فرایند آشپزی از جمله ویژگیهای این محصول از مجموعه محصولات اخوان است.

دیدگاهتان را بنویسید