قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

حتی اگر کف ساختمان شما دارای پوششی مانند سرامیک است و از آن خسته شدهاید، بدون اینکه سرامیک آسیب ببیند، شیارهای لمینت را به هم کلیک کنید و یک کفپوش زیبا داشته باشید. کفپوش لمینت بخریم یا کامپوزیت؟ مهم ترین عناوین پست کفپوش لمینت بخریم یا کامپوزیت؟ با نصب پارکت لمینت روی بخشهایی از دیوار تنوع ایجاد شده و همه قسمتهای خانه یکنواخت به نظر نمیرسد. رنگ آمیزی کفپوش بتنی، یک سطح کاملا لوکس ایجاد می کند. رونیا که فروشگاهی بزرگ واقع در صادقیه تهران است با راهاندازی یک وبسایت امکان خرید را برای هموطنان خود از جای جای ایران فراهم کرده است. پیشنهاد ما به شما فروشگاهی تمام عیار است که با داشتن کادری مجرب و باتجربه خدمات بسیاری از قبیل مشاوره پیش از خرید، امکان خرید اینترنتی، نصب و اجرای دکوراسیون داخلی را ارائه میکند. کفپوش های امروزی دارای تنوع بوده و نوع قدیمی آن که از چوب های جنگلی ساخته می شود، پارکت نامیده می شود و اما آن دسته از کفپوش ها که از یک یا دو لایه نازک ام دی اف ساخته شده باشد، لمینت نامگذاری شده اند؛ استفاده از پارکت ها برای دکوراسیون داخلی، ضمن اینکه بسیار شیک می باشد از استحکام بالایی برخوردار بوده و در صورت خرابی می توان آن را تعمیر کرد، همچنین تمیز کردن آن بسیار راحت و ساده می باشد، از این رو استفاده از پارکت و کفپوش از جذابیت بالایی برخوردار بوده و مورد پسند اغلب افراد می باشد.

امروزه استفاده از کفپوش و پارکت برای دکوراسیون خانه در میزان جذابیت فضای داخلی آن، بسیار تاثیر گذار است. معمولاً مشاوران طراحی دکوراسیون پیشنهاد میکنند برای ایجاد هماهنگی بین کف منزل با دیوار، بخشی از دیوار را با استفاده از دیوارپوش دیزاین کنید. ایجاد سرو صدا هنگام راه رفتن که باید راه حل آن را علت فاصله افتادن بین پارکت جویا شوید. از طرف دیگر رنگ پارکت و دیوار پوش باید با رنگ اصلی دیوار تضاد داشته باشد، به بیان سادهتر تضاد رنگی بین دیوارپوش با رنگ دیوار اصلی، طراحی را منحصر به­فرد میکند، اما دیوارپوش با پارکت نباید تضاد طرح و رنگ داشته باشد. به همین علت مهندسین حوزه دکوراسیون علاوه بر استفاده از پارکت لمینت به عنوان کفپوش، از آن برای طراحی دیوار نیز استفاده میکنند. لمینت دارای چند لایه است. به عنوان مثال آشپزخانه و حمام از جمله مکان هایی هستند که باید دارای کفپوشی مقاوم و در عین حال زیبا باشند. برخلاف پارکت، لمینت کفپوشی ساخته شده از مواد مصنوعی و فرآوری شده است. را خواهید گرفت و اطلاعاتی کامل در مورد کفپوش لمینت و کامپوزیت خواهید داشت.

این نوع کفپوش که در طرحهای مختلف تولید میشود اگر درست نگهداری شوند، طول عمر بالایی نیز خواهند داشت. لمینت های که در قبل وجود داشت به لحاظ شکل ظاهری کاملا با کف پوش های چوبی متفاوت بودند و ماهیت پلاستیکی بودن آن ها به سادگی قابل تشخیص بود. به طورکلی پارکت دیواری برای قسمتهایی از دیوار پذیرایی منازل، سالنهای کنفرانس، دفاتر اداری، فروشگاهها و بوتیکها، رستورانها و غیره قابل نصب است. در چه مکانهایی میتوان پارکت دیواری نصب کرد؟ به طور کلی به نصب پارکت لمینت بر روی دیوار به جای کف زمین، پارکت دیواری یا دیوارپوش گفته میشود. لمینت در برابر رطوبت دارای مقاومت بالایی است؛ اما پارکت در برابر رطوبت ورم میکند. جالب اینجاست که کفپوش و پارکت دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است و شما بنا به سلیقه خود و یا رنگ آمیزی و حتی دکوراسیون منزل (مثلا رنگ دیوار ها و یا مبلمان) می توانید بسته به تفاوت ظاهری پارکت و لمینت کفپوش مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید. پارکت ها می باشد که در عین زیبایی مزیت های دیگری نیز دارند که مهمترین مزیت این نوع کف پوش ها به صرف بودن آن ها می باشد چرا که برای طراحی کف ساختمان با چوب باید هزینه بسیار بالایی پرداخت.

از طرفی در این صورت در میزان هزینه خرید پارکت لمینت نیز صرفهجویی میشود. مثلا زمانی که پارکت لمینت روی دیوار اتاق جلسات ادارات نصب میشود، به عنوان عایق صدا عمل کرده و این مسئله از نظر امنیتی برای ادارات بسیار حائز اهمیت خواهد بود. زمانی که یک نوع پارکت روی کف منازل نصب میشود، بر اثر استفاده مداوم به مرور دچار سائیدگی شده و در نتیجه طول عمر پارکت کم خواهد شد. از طرفی یک فرد حرفهای و کاربلد بهتر میتواند به شما در انتخاب جنس مناسب کمک کند. بهتر است رنگ دیوارپوش با طرح و رنگ پارکت کف هماهنگ باشد، زیرا مثلاً اگر طرح پارکت کف خیلی روشن باشد و دیوارپوش خیلی تیره ، تضاد ایجاد شده فضا را خیلی شلوغ نشان میدهد. باشد. بنابراین، پیش از خرید کفپوش برای این فضا باید کاربری آن را مشخص کنید. انتخاب رنگ دیوارپوش برای اجرا در هر مکانی بسیار بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه اگر رنگهای نامناسب برای دیوارپوش انتخاب شود، ممکن است فضا را زننده و زشت کند. اگرچه برای ایجاد زیبایی در طریقه نصب دیوارپوش میبایست خلاقیت و دقت بسیار به خرج داده شود، اما نصب پارکت لمینت روی دیوار به مراتب از نصب بر روی زمین راحتتر است.

دیدگاهتان را بنویسید