قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

برای انتخاب کفپوش باید به این موضوع دقت کنید که نور روز، شب و محیط چه تاثیری روی جلوه طرح منتخبتان دارد و اینکه بهتر است آنها را در چه جهتی قرار دهید. کفپوش های کفپوش لمینت (پارکت لمینت) باید بافت و مواد (متریال) مشابهی داشته باشند؛ چه کاشی، سنگ یا چوب. این لایه با طرحها و بافتهایی که دارد میتواند ظاهری طبیعی مثل چوب، سرامیک و سنگ را به نمایش بگذارد. این ماده هم میتواند نقش مادهای سطحی را بازی کند و هم یک ماده سازهای. کفپوش PVC ضخامت کمی دارد بنابر این زیرسازی کفپوش پی وی سی و هم سطح کردن کف برای نصب آن الزامی است در غیر این صورت سطح یکدست نخواهد شد. یک روش که میتوانید کفپوش لمینیت را بر اساس آن طبقهبندی کنید، تقسیمبندی آنها بر اساس نوع نصب است؛ و اگر قصد دارید خودتان کفپوش کفپوش لمینت (پارکت لمینت) را نصب کنید توجه به این نکته اهمیت زیادی دارد. از طرفی پارکت لمینتهایی که بر روی دیوار نصب میشوند، طبیعتا مقاومت بالاتری نسبت به آب و شدت ضربات نشان خواهند داد.

کفپوش صنعتی در افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی تاثیر فراوانی دارد. لایهی محافظ: یک لایه پوششی از جنس ملامین که سخت است و ظاهر زیبایی دارد که مقاومت و دوام لمینت را در برابر لکهها، خراش، کهنگی و کمرنگ شدن، افزایش میدهد. • ظاهر کف پوش برای شما در اولویت قرار دارد یا عملکرد آن ؟ ریختن آب روی سطح پارکت، نه تنها چسب آن را ضعیف و به مرور از بدنه پارکت جدا می کند، بلکه چوب پارکت را متورم ساخته و باعث فرسایش زودهنگام آن می شود. پس از سالها استفاده، با جلا دادن و تمیز کردن سطح کفپوش های کفپوش لمینت (پارکت لمینت) شبهچوب، میتوانید آنها را مثل روز اولشان کنید. لمینیت هایی که ضخامت بیشتری دارند در برابر لغزش مقاومتر هستند، پس برای محیطهایی مانند آشپزخانه، حمام و ورودی خانه مناسبتر هستند چون مانع از لیز خوردن شما روی سطح میشوند. سرامیک سفید بهتره یا طرح پارکت دو انتخابی هستند که معمولا این روزها از انتخابها مناسب برای کفپوش خانه هستند. با نصب کفپوش مناسب میتوانید فضا و دکوراسیون خاص و منحصربهفردی در محیط خانه و محل کار خود داشته باشید.

در روزهای اولیه، کف پارکت برای پوشش یا جایگزینی کاشیهای منزل مورد استفاده قرار میگرفت و تا به امروز محبوب است. ارتفاع لازم را برای نصب قرنیز ندارند؛ پس باید از ابزارهای دیگر همچون اسکوتی و میت استفاده نمایید. چند لایه اول به هم چسبیده میشوند و پس از آن لایهها با مواد دیگر ترکیب میشوند و سپس به یک تخته چسبیده می شوند. چراکه این محصول در برابر آب مقاوم تر است و اگر قسمتی از آن آسیب دید، می توان جایگزین کرد. 2 کف پوش های PVC کاملاً ضدآب بوده و می توان آن ها را با خیال راحت شست. اگر جسمی سنگین بر روی سرامک بیوفتد احتمال شکستن آن وجود دارد . ممکن است در برخی کفپوش های لمینت، قبل از لایهی زیرین، لایه محافظ رطوبت و لایه کاهنده نویز و صدا نیز وجود داشته باشد. رنگ، طرح و قیمت لمینیت ها نیز متفاوت است. تولیدکنندگان به کمک تکنولوژی جدید، اکنون نه تنها روکش چوب بادوام را عرضه میکنند بلکه انواع چاپی را نیز ارائه میدهند. هسته اصلی: یک لایه درونی قوی – گاهی به نام تخته مرکزی – که از تخته فیبر فشرده (HDF,HPL,DPL) بادوام و یک رزین ساخته میشود که به طور خاص در برابر نفوذ آب مقاوم است و از کفپوش لمینت در برابر پوسیدگی و خرابی محافظت میکند (با این لایه محافظت بیشتری برای لمینت وجود دارد).

برای بزرگتر نشان دادن فضا می توانید برای دیوارها و سقف از رنگ روشن استفاده کنید و برای کف رنگ های تیره را انتخاب کنید. یک طراحی داخلی موفق تنها وابسته به مبلمان و دیوارها نیست، بلکه از طراحی و تدبیر کفپوش آغاز می شود. 3.دست خراشیده: در اصل تنها برای کفپوش چوبی سفت و سخت موجود است. این لایه برای کفپوش لمینت بسیار مهم است. رنگ و طرح پارکت سالن پذیرایی تاثیر زیادی در نما و روشن یا تیره بوده سالن دارد، به همین دلیل مهم است که شما زمان انتخاب پارکت به رنگ سایر اجزا محیط مانندمبلمان، رنگ فرش، رنگ دیوار، ابعاد سالن پذیرایی و حتی رنگ وسایل تزیینی توجه کنید. در حال حاضر در کشور ما شرکتهای بسیاری به تولید انواع پارکت و دیوارپوش میپردازند، بنابراین برند تولیدی پارکت و جنس آن دو فاکتور مهم برای تعیین قیمت خرید پارکت لمینت به شمار میرود. ۳.لمینیتهای شبهسنگ: کفپوش لمینت (پارکت لمینت) های شبهسنگ هم ظاهر زیبایی دارند و هم بسیار شبیه سنگ واقعی هستند (برآمدگی ها و علامت های حکاکی شده روی آن دقیقا شبیه سنگ واقعیست). تایل های پارکت لمینت از 4 طرف به وسیله زبانه ها و کلیک هایی به هم متصل و بر روی زمین نصب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید