قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

کفپوش لمینت که به دلیل کاربردی که مشابه پارکت دارد با آن پارکت لمینت نیز گفته می شود، از مواد ترکیبی ساخته می شوند که یکی از آنها چوب است. شرایط نصب کامپوزیت را با مصالح دیگر مانند سنگ و بتن مقایسه کنید، خواهید دید که نصب این محصول در عرض چند ساعت به طول میانجامد که خود مزیتی عالی در مقایسه با محصولات مشابه به حساب میآید. 3- در مقابل نفوذ آب مقاوم بوده به همین دلیل شستشوی مستقیم با آب از مزایای آن می باشد. نصب درست و اصولی این نوع کفپوش تضمین کننده دوام و زیبایی آن است. کامپوزیت چوب رنگ پریده نمیشود یا براده چوب ایجاد نمیکند، دچار پوسیدگی و یا موریانه نمیشود و از این رو برای نگهداری راحتتر است و تمیزکردن آن با کمی حوصله بسیار راحت است. یک لایه آن از الیاف و فیبر فشرده چوب یا HDF است، یک لایه با طرح چوب و یک لایه لمینت به عنوان روکش است و شکل ظاهری آن با چوب واقعی تفاوت ندارد.

کفپوش کامپوزیت از الیاف چوب و رزینها ساخته شده است و ۱۰۰ درصد قابل بازیافت است. از آنجا چوب اصلاح شده از مواد چوبی قابل بازیافت و به نظر میرسد که موادی که در این کفپوشها به کار رفته است ضوابط لازم را برای صدور گواهی نامه برای این گونه چوبهای اصلاح شده (LEED) را داشته باشد و به دلیل آن که برخی از محصولات چوبی از چوبهای اصلاحی هستند آنها دارای گواهی نامه FSC میباشند. • برخی از انواع پارکت ها (به خصوص پارکت های تهیه شده از چوب کاج) بافت نرم و شکننده ای دارند و هنگام نصب باید توسط نصاب تقویت شود. مجموعه ای از چوب های سخت از جمله بلوط، شاه بلوط، خاکستر و گردو در این نوع پارکت ها محبوب هستند و همچنین می توانید برخی از گونه های عجیب و غریب چوب و بامبو را نیز در بین انواع آن ها پیدا کنید. علاوه بر آن به کار بردن قالیچه های زیبا و خاص در کنار پارکت ، زیبایی این کفپوش را بیشتر خواهد کرد.

2. در تابستان، گرم شدن هوا باعث انبساط کفپوشها شده و به مرور به آن آسیب میرساند مگر اینکه فضایی برای این قضیه در نظر گرفته شود که این موضوع هم مشکل نفوذ آب را به زیر کفپوش به دنبال خواهد داشت. از طرف دیگر این کفپوش به هیچ عنوان هنگام نصب باعث آلودگی و کثیفی محیط اطراف نمی شود. از این بابت خیالتان آسوده باشد؛ زیرا هیچ آسیبی به کف پوش پارکت وارد نمی شود. هر روز متریال جدیدی در حوزه کفپوش وارد بازار می شود. سرعت نصب بالای این کفپوش کمک می کند تا در طول روز بتوان مساحت یک خانه را به راحتی پارکت کرد. این روزهای بابت اینکه کفپوش تمامی منازل و یا واحدهای تجاری و اداری رنگ طبیعی به خود بگیرد همه مشتری ها دنبال کفپوش چوبی هستند اما به جهت گران بودند این نوع کفپوش ها که پارکت هم نامیده می شود دلسرد میشوند ولی ما در شرکت آذران دکور برای ایشان عزیزان همواره راه حل خودمان را داریم و معرفی کف پوش لمینت هم زیبایی چوب را دارد و هم نیم نگاهی به قیمت دارد و قیمت بسیار مناسب تر از هر نوع کفپوش دیگر را به ارمغان می اورد. برای مثال کفپوش pvc برای سرویس بهداشتی منازل بهترین انتخاب است اما برای سالن پذیرایی، پارکت لمینت زیبایی و جذابیت بیشتری دارد.

پارکت لمینت ها گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در کف فضا می باشند. اما در حال حاضر با کمک شیارهای کشویی بین هر پارکت کار نصب سرعت پیدا می کند و صدمه به کف وارد نمی شود. می توانید پارکت را در جای دیگری نصب کنید بدون آنکه صدمه ای به آن وارد شود. کشورچین نیز امروزه یکی از تولید کنندگان اصلی پارکت لمینت می باشد که چنانچه محصول درجه یک از این کشور وارد بازار ایران شود می توان به عنوان یک پارکت لمینت مناسب از آن استفاده نمود. به منظور افزایش استحکام مکانیکی و دوام معمولا لایه ای محافظ در دو نوع ساده و آجدار بر روی آن قرار می دهند. هنوز هم عده ای هستند که با وجود انواع رنگارنگ کفپوش های جدید موجود در بازار به دنبال خرید موکت و فرش مناسب هستند . نیازی نیست که حتما یک نصاب حرفه ای و متخصص این کار را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید