قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

استفاده از واکسهای مخصوص چوب که مواد احیاکننده دارد باعث احیای دوباره چوب میشود. از این کفپوشاروی سیمانم میشه استفاده کرد؟ استحکام این نوع کف پوش زیاد است اما نسبت به لمینیت بدون چسب، برای نصب آنها به هزینه و زمان بیشتری نیاز دارید. عرض و طول فضای مدنظر را پیش از نصب پارکت کف بررسی کنید. یک روش که میتوانید کفپوش لمینیت را بر اساس آن طبقهبندی کنید، تقسیمبندی آنها بر اساس نوع نصب است؛ و اگر قصد دارید خودتان کفپوش کفپوش لمینت (پارکت لمینت) را نصب کنید توجه به این نکته اهمیت زیادی دارد. بنابراین استفاده از مشاوره پیش از خرید از اهمیت بالایی برخوردار است، گاه با انتخاب یک طرح و رنگ درست میتوان خانهای 50 متری را به بزرگی یک خانه 80متری نشان داد. شما قدم اول را تاکنون برداشته اید به جهت اینکه مایل هستید دکوراسیون کف پوش منزل خود را تغییر دهید بنابراین به سراغ شرکتی خواهید رفت که واسطه ها را کنار گذاشته است و خود به صورت مستقیم توزیع کننده از کارخانه به دست شما عزیزان است، شرکت آذران دکور با تکیه بر دانش داخلی و مشاورین با تجربه خود حتما مشاوره رایگان، طراحی و بازدید رایگان را نیز برای شما به ارمغان خواهد اورد.

از نظر متخصصان محیط زیست فروش الوارهای جدید که زیر نظر شورای نظارت بر جنگلها تأیید شده است، تضمین کننده بهرهبرداری به روش صحیح از محیط زیست است که تا حدی از نابودی منابع طبیعی جلوگیری میکند. می توان گفت بعد از نشیمن، آشپزخانه مهم ترین فضای خانه است، چرا که مادران ما بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند. در بخشهای مختلف ساختمان به عنوان پوشش روی دیوارها و یا کفپوش در فضای کف مانند حمام، توالت و آشپزخانه کاربرد دارد و برای تزئینات خارج ساختمان و همچنین برای بهداشت و عایق رطوبت به کار میرود. زیر پایههای مبلمان از زیر پایه محافظ استفاده کنید، ناخنهای حیوانات خانگی را کوتاه نگهدارید و از پوشیدن کفشهای پاشنه بلند که روی سطح خراش ایجاد میکند پرهیز کنید. محتوای مورد نیاز خود را جستجو کنید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را سرجایشان قرار دهید. کفپوش های لمینت چهار لایه اصلی دارند و هر کدام از آنها عملکرد خاص خود را دارند؛ این لایهها در فشار بالا و دمای 240 درجه سانتیگراد روی یکدیگر چسبیده میشوند و کفپوش (پارکت ) لمینت ساخته میشود. نصب پارکت روی سرامیک بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون و زیبا سازی خانه است.

نصب این کفپوشها آسان است و پرطرفدار هستند. هسته اصلی: یک لایه درونی قوی – گاهی به نام تخته مرکزی – که از تخته فیبر فشرده (HDF,HPL,DPL) بادوام و یک رزین ساخته میشود که به طور خاص در برابر نفوذ آب مقاوم است و از کفپوش لمینت در برابر پوسیدگی و خرابی محافظت میکند (با این لایه محافظت بیشتری برای لمینت وجود دارد). در واقع لمینتها از چند لایه چوب متراکم و به هم فشرده «اچدیاف» ساخته شدهاند و سطح خارجی آنها روکشی دارد که مشابه نقش و نگارهای چوب طبیعی است. 1.لمینیتهای شبهچوب: این نوع از لمینیت ها با لایه (ورقه) نازکی از روکش چوب و رویهای آکریلیکی پوشیده شدهاند که ماندگاری و استحکامشان در مقایسه با انواع دیگر کفپوش لمینت (پارکت لمینت) بیشتر است و ضخامت بیشنری هم دارند. پارکت لمینیت یکی از زیباترین، متنوعترین و البته مقرون به صرفهترین کفپوشی ست که میتوانید برای ساختمانتان استفاده کنید. قبل از استفاده از واکس حتماً به نوع واکس و متناسب بودن آن با نوع کف پوش دقت کنید. ممکن است در برخی کفپوش های لمینت، قبل از لایهی زیرین، لایه محافظ رطوبت و لایه کاهنده نویز و صدا نیز وجود داشته باشد. بر خلاف لمینیت های چسبی عادی در حین کار کثیفکاری ندارند.

جنس لمینیت ها از چوب نیست و از فیبر با روکشی چاپی در طرحهای مختلف ساخته میشوند که روی آنها رزین ملامینی قرار میگیرد. رزین اپوکسی بیسفنول A و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته اجزا تشکیل دهنده این محصول می باشد. نصب این کف پوش ها ساده و سریع است. وجود دارد. نصب این کفپوش ها گاهی اوقات مشکل است. شوند. این کفپوشها، ضدخش و آتشسوزی هستند و به سادگی تمیز میشوند. این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده ویژه به همراه افزودنی های خاص فرموله می شود. پذیرایی در یک خانه مکانی عمومی به حساب میآید که علاوه بر اعضای خانواده مهمانها نیز در این فضا حضور پیدا میکنند. انواع پارکت ها از مشتقات چوبی به حساب میآید. تولیدکنندگان به کمک تکنولوژی جدید، اکنون نه تنها روکش چوب بادوام را عرضه میکنند بلکه انواع چاپی را نیز ارائه میدهند. با توجه به این که تشخیص کالای کپی و درجه 2 از کالای اصلی نیازمند تخصص و تجربه می باشد، لذا برای تهیه کالای اورجینال فقط به مراکز خرید معتبر مراجعه نمائید؛ شرکت دکوراسیون چوبینه نمایندگی رسمی پخش و فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی می باشد و با سالها تجربه و سابقه درخشان، فقط کالای اورجینال و اصلی را به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید