قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

قیمت کفپوش و قیمت پارکت لمینت در کلیه مراحل اجرا، نصب، پس از نصب، تعمیر و نگه داری و نظافت بسیار مقرون به صرفه است. همواره کارشناسان ما در کل مراحل از انتخاب تا خرید و اجرا با شما هستند تا انتخابی مناسب داشته باشید و از انتخاب خود لذت ببرید. از کفپوش بتنی در مکان های پرتردد و پر ترافیک استفاده می شود و سازگار با هر نوع آب و هوایی می باشد. به رویهها و لایههایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگر پوشانده شود کفپوش میگویند. از طرفی این فرمولها نسبت به نفوذ آب و رطوبت حساس نیستند. عمدتا جنس اصلی این محصول را HDF مخفف عبارت (Hard Density Fiberhood) تشکیل می دهد. با توجه به متفاوت بودن نوع ساختمان، زیرسازی کار، نوع کفپوش و پارکت لمینت انتخابی و رنگ آن و نیز برند محصول و همچنین متغیر بودن قیمت ها امکان ارائه دقیق قیمت دشوار است.

ایجاد تاخیر در برابر گسترش آتش به سایر نقاط و همچنین حفظ تاسیسات عبور داده شده از زیر آن . یکی از خاصیت های قابل توجه پارکت لمینت ها مقاومت در برابر رطوبت و نم می باشد بنابراین از پارکت لمینت به خوبی می توان در مناطق مرطوب استفاده کرد. این سیم ها می توانند در تیغه چرخش یک اره دایره ای پیچیده شوند، خطر ایجاد کنند، پارکت را خراب کنند و به اره بالقوه آسیب برسانند. اگرچه برش زدن انواع دیگر کفپوش چوبی با اره مدور به صورت استاندارد است، اما پارکت اغلب دارای سیم های کوچکی است که در نوارهای چوبی تعبیه شده اند. این گونه کفپوشها به علت داشتن سطح صاف علاوه بر آن که به آسانی تمیز میشوند علیرغم آن که ذراتی که در فرشهای نرم شایع هستند بیشتر میباشند. از اشکالات چوب این است که می تواند به آسانی خراشیده و چکش خورده شود و هم چنین باید با آب تماس نداشته باشد.

کفپوش پلی یورتان ورزشی به آسانی قابل اجرا می باشد و به راحتی بر روی هر گونه سطوحی مانند بتن، آسفالت، چوب، سنگ اجرا می شود. 2- کف کاذب سنگی (سنگ فرش خشک): پانل های این نوع کف کاذب از سنگ های گرانیت کالیبره شده تولید می شود،از نظر ظاهری بسیار مشابه به سنگ طبیعی بوده. ضمنا می توان طرح های تزیینی و گرافیکی مختلف به آنها داد. گروه خدماتی کفپوش کرج با چندین سال سابقه و تجربه کاری در زمینه نصب و فروش انواع پارکت لمینت و تهیه و اجرا کفپوش منزل، خانه، دفتر کار، شرکت – تالار و سالن های پذیرایی، اداری، تجاری و آموزشی با استفاده از طرح و مدل های مختلف انواع کفپوش، متناسب با دکوراسیون داخلی منزل، به همراه بازدید و مشاوره رایگان آماده ارائه خدمات به شما در شهر کرج و استان البرز است. و در نهایت هماهنگ کردن با یک نصاب خوب برای پارکت و لمینت که میتوانید هم خودتان به شخصه به تهیه آن بپردازید و یا اینکه با شرکتی که برای خرید پارکت اقدام نمودید برای ارسال نصاب حرفه ای به همراه جنس هماهنگ کنید. وقت به خیر.کفپوش پی وی سی رولی رو خودمون می تونیم نصب کنیم یا مهارت و نصاب می خواد؟

در پایان عمر کفپوش چوب را میتوان مجدد به عنوان سوخت از آن استفاده کرد همین امر نشان دهنده آن است که چوب کربن را در خود ذخیره کرده است. با استفاده از چوبهای اصلاح شده میتوان به سمت دست یابی اعتبار گواهی نامه پروژه LEED دست یافت. این کفپوشها را خیلی راحت میتوان نصب کرد. کفپوش اپوکسی آنتی داست: کفپوش های اپوکسی ضد گرد و غبار یا آنتی داست باعث حرکت الکتریسیته ساکن به از سطح روکش به چاه ارت یا جایی که این الکتریسیته خالی شود. کفپوش آنتی استاتیک (کانداکتیو) : این نوع کفپوش در مواردی که وجود الکتریسیته ساکن ممکن است خطر آفرین باشد استفاده میگردد،علی الخصوص در کارخانه هایی که با مواد مشتعل سر و کار دارند، اتاق عمل بیمارستانها، سالنهای کنفرانس. نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش پین ورک آماده خدماترسانی حرفهای در این زمینه است. پین ورک تمام خدمات مربوط به نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش شما را بهصورت حرفهای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام میدهد. چوب یک ماده منحصر به فرد و تجدیدپذیر است. همچنین بهتر است از قرارگیری در پلهها خودداری شود؛ زیرا علاوه بر اینکه نصب آن در مکانهای داری پله مشکل است، بهخوبی جاگیر نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید