قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

باید توجه داشت که قبل از نصب پارکت لمینت باید از سطح کف زمین مراقبت کرد. • بسته های پارکت باید به مدت دو یا سه روز قبل از نصب درهمان فضایی که قرار است نصب شوند،گذاشته شوند تا با دمای محیط سازگارشود. از این رو برای تمیز کردن سطح پارکت از دستمال های نم دار، جارو و دیگر شوینده هایی که سطح را خیس و چوب را خراب نمی کند استفاده نمایید. از آنجایی که تختهها بدون فاصله در کنار یکدیگر قرار میگیرند، پارکت لمینت میتواند در برابر نفود آب مقاومت کند. با توجه به توضیحاتی که در مورد نوع جنس کفپوش لمینت داده شد باید گفت که بیشتر از یک لایه نمی توان آن را سمباده زد بنابراین این پارکت ها برای اتاق هایی که کمتر استفاده می شوند بهترند. بعضی از مردم به اشتباه تصور می کنند که اگر پارکت بکار رفته در کف پوش خانه از جنس بامبو و یا افرا باشد (به دلیل مقاوم تر بودن جنس این دو نوع چوب نسبت به چوب سایر درختان) استفاده از آنها کاملا بی نقص و بهترین انتخاب است. انواع پارکت لمینت معمولا از جنس چوب و یا از مواد دیگری که مبنای و پایه آن چوب است ساخته می شود.

کفپوش پارکت بهتر است یا لمینت؟ در واقع لمینت یا کف پوش لمینت که امروزه از تقاضای بالایی برخوردار است نسل جدیدی از همین پارکت های شناور هستند. فقط کافی است تیزی پاشنه کفش خود را تصور کنید تا میزان خط و خشی که با راه رفتن روی آن ایجاد میشود را به خوبی دریابید. آیا اینکار باعث بالا رفتن سطح کف حال و مانع باز و بسته شدن درب ورودی آپارتمان نمیشه؟ به این سرعت قیمتا بالا رفتن؟ قیمت کفپوش و پارکت به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و نمیتوان قیمت واحدی را برای همه آنها در نظر گرفت. بستگی دارد. انواع پارکت لمینت ها در درجه های سایشی ac3،ac4،ac5 ساخته می شوند همچنین در رنگ ها و طرح های متنوعی وجود دارند که انتخاب پارکت لمینت به به محل استفاده و ویژگی های مد نظر شما بستگی دارد. البته امروزه نمونه های بسیاری از پاک کننده ها و تمیز کننده های مخصوص پارکت و کف پوش در بازار موجود هستند که با استفاده از آن می توان سطح پارکت لمینت را تمیز نمود و درخشندگی آن را افزایش داد.

حتما بارها پیش آمده است که به سختی پس از یک جاروبرقی کامل، پشت خود را برگردانده اید و همه چیز دوباره کثیف بوده است؛ بعلاوه با گذشت زمان، پارکت می تواند درخشش خود را از دست بدهد و این یک داستان تمام نشدنی است که کف خانه مدام نیاز به تمیز کاری دارد! ضخامت پارکت های شناور حدود ۲٫۵ میلی متر ۶ میلی متر است و از لایه دکور یا تزئینی و یک لایه ی نهایی محافظ تشکیل می گردد که لایه نهایی از اهمیت بالایی برخوردار است به این دلیل که از لکه های دائمی و خراشیده شدن جلوگیری می کند. سعی کنید نصابی که می خواهد آن را برای شما نصب کند در این کار خبره باشد و تضمینی نیز برای کار خودش داشته باشد. گاهی با نصب یک پارکت لمینت ساده چنان فضای خانه تغییر می کند که حتی فضا قابل تشخیص نیست. اما پارکت یکی از قدیمی ترین کفپوش هایی است که هنوز هم با استقبال زیادی مواجه است. در واقع این نوع از پارکت با هیچ نوع از مصالحی به زمین متصل نمی شوند و نصب آنها با استفاده از تنها چند زبانه و شیار های کوچک صورت می گیرد.

پارکت های شناور همانطور که در عکس مشاهده می کنید به راحتی در شیار های کوچکی به یکدیگر متصل شده بنابراین نصب آن بسیار آسان است. در بالا به تفسیر در مورد کفپوش لمینیت و نیز قیمت و همچنین مزایا و معایب خدمت شما توضیح دادیم، شما در کل به دو موضوع مهم در خرید کفپوش دقت داشته باشید همچنین کارشناسان شرکت آذران دکور هم در کنار شما هستند و انجام وظیفه خواهند کرد، موضوع اول اینکه حتما به بودجه ریالی خود نگاه کنید موضوع اینکه هر چقدر پول بدهید همانقدر آش میخورید موضوع مهمی است که شما می توانید از همین 5 نوع محصول هر کدام را صلاح بدانید انتخاب کنید. به هر حال شما برای نصب دیوارپوش مناسب کافی است درخواست نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید! اگر از سرکه استفاده می کنید، لازم نیست نگران رگه ها، لکه ها یا چربی روی زمین خود باشید؛ یک قطره سرکه به یک سطل آب ولرم اضافه کنید و با تمیز کردن پارکت خود با این محلول، از براق شدن دوباره کف پوش های خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید