قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

خیلی راحت دچار لکه می شوند و تمیز کردن شان بسیار سخت و گاهی هزینه بر است. خرید موکت هم گاهی اوقات گران تمام می شود. سپس لاک های مخصوصی روی پارکت ریخته و در تمام سطح آن پخش می کنیم و تا خشک شدن لاک ها منتظر می مانیم. پارکت یکی از پرطرفداترین کفپوشهای چوبی لوکس و مجلل است که قرنها است در منازل از آن استفاده میگردد. 1. پارکت لمینت ها به کف اتاق چسبانده نمی شوند ، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد ، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند . کفپوش ها برای نصب نیاز به کف سازی داشته و با چسب به سطح چسبانده می شوند نوع 2 میل آن برای کف اتاق خواب ها رایج تر بوده و همچنین ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد. کافی است تا متر طول این محیط ها نیز محاسبه و به صورت شاخه ای درخواست نمایید.و در نهایت بر اساس همان مساحت میزان فوم سایلنت مورد نیاز در زیر لمینت را بدست آورید. استفاده از این کفپوش ها از قرنها قبل در اروپا رواج داشته و بعدها در سطح جهان مورد توجه قرار گرفته بطوریکه خرید و فروش آنها حتی به کشورهای دوردست جهان نیز رسیده است.

برخی از آنها هم تمیز کردن شان دردسر ساز است. لمینت نسبت به پارکت در برابر آسیب دیدگیهای اجسام نوکتیز مقاومتر است. از طرف دیگر در طول دهه های گذشته با افزایش محبوبیت دو کفپوش پارکت چوبی و لمینت کف، انتخاب میان این دو نوع کفپوش را برای بعضی از علاقه مندان دشوار ساخته است. شما می توانید انتقادات و پیشنهادهای خود را از طریق تماس با ما در میان بگذارید. چنان چه که تصمیم به نصب پارکت و لمینت در منزل محل کار خود دارید میتوانید با متخصصین خدمت از ما در ارتباط باشید تا در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت مناسب نصب پارکت و لمینت شما را انجام دهند. اگر موارد گفتهشده بهخوبی انجام شوند، علاوه بر اینکه به زیبایی منزل میافزایند، آرامش خاطر را نیز به همراه دارند. کافی است درخواست نصب پارکت، لمینت و دیوارپوش را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید! اما لمینت کاملاً ضد آب نیست.

اگر موکتی از جنس نامرغوب و یا ارزان قیمت ساخته شده باشد، زود پاره می شود و چنانچه بخشی از آن صدمه ببیند، مجبور می شوید کل موکت را عوض کنید و از نظر هزینه به صرفه نیست و چنانچه فقط بخش صدمه دیده را برش زده و تعویض کنید، ظاهر یکدست موکت از بین می رود. پس از مدتی اثر چسب و لاک از بین رفته و از زمین جدا میشود؛ پس باید هر چند وقت یکبار آن را تعمیر و تمدید کرد. در خودرو هم به منظور جلوگیری از ارتعاش ، راحتی پا ، نظافت از کفپوش هایی از جنس الیاف پلی پروپیلن استفاده میشـود.اگر می خواهید کف خانه تان را بازسازی کنید و یا ظاهر زیبا و جدیدی به آن بدهید، پس باید انواع آن ها را به خوبی بشناسید و با توجه به شناخت تان مدل دلخواه خود را انتخاب کنید. زمانی که تصمیم گرفتید از لمینتها برای مکان دیگری استفاده کنید بهراحتی آنها را جمع کنید و دوباره استفاده کنید.

3. پارکت لمینت ها به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می شود ، پس از اجرای کامل ، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می کنند. از دوام بسیار بالایی برخوردارند و حین استفاده از آن، می توان آنها را بارها صیقلی کرد. نصب این کفپوش ها بسیار ساده است و برخی از کاشی های لمینت آن زبانه و شیار دارند و در مکان کاملا ثابت باقی می مانند. کفپوش و انواع مختلف آن و بررسی کاربردهایش در صنایع مختلف بستگی به نوع جنس به کار رفته در آن دارد. همچنین باید گفت که زیبایی ، تنوع در طرح و رنگ ، تنوع در جنس چوب و نصب آسان موجب استقبال افراد زیادی برای نصب این نوع از انواع کفپوش خاص می شود. چوب بنابر تغییر فصل منقبض یا منبسط می شود و این مساله موجب صدمه زدن به کفپوش می شود. اگر بخشی از کفپوش صدمه ببیند، قابل تعویض است.

دیدگاهتان را بنویسید