قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

• بعضی از پارکت ها (به ویژه آنهایی که از جنس چوب درخت بلوط هستند) گاهی دارای لکه ها و رده هایی هستند که بسیاری از افراد ظاهر آن را چندان نمی پسندند. • پارکت (به دلیل اینکه جنسش از چوب درخت است) نسبت به آب و گاهی رطوبت بسیار حساس است و تا حد ممکن باید کاری کنید که با آب تماس نداشته باشد و یا سطح آن تا حد امکان رطوبت نکشد و خشک نگه داشته شود. اگر قصد تغییر در دکوراسیون و کفپوش خانه را داشته باشید ، به راحتی می توانید پارکت و لمینت را جابجا کنید. با توجه به این که پارکت لمینت از روکشی خاص بر روی آن بهره می برد ، دوام زیادی در برابر هرگونه مشکل داشته و میزان عمر آن طولانی تر از سایر کفپوش ها می باشد. کفپوش لمینت که به دلیل کاربردی که مشابه پارکت دارد با آن پارکت لمینت نیز گفته می شود، از مواد ترکیبی ساخته می شوند که یکی از آنها چوب است. کفپوش کامپوزیت از نمای فوقالعاده جذاب و مدرن برخوردار است، به طوری که میتوان ظاهر بالکن را به فضایی گرم و دلنشین تبدیل کرد.

پارکت و لمینت ساختاری گرم و طبیعی دارند. علاوه بر نصب آسان و قابلیت جابجایی ، پارکت ها زیبایی و تنوع طرح و رنگ دارند. علاوه بر آن زیبایی و ظرافت را باید به قابلیت های آن اضافه کرد. این مدل کفپوش که دیگر نیاز به چسب ندارد و فقط با فوم های سایلنت به صورت کلیک در هم نصب می شود بسیار کار را آسانتر کرده است، سهل بودن اینکار این گونه است که با کلیک کردن هر کدام از کف پوش در کنار هم میتوانیم یک فضای زیبایی را برای کف پوش شما به ارمغان بیاوریم. حتی افرادی هم که اطلاعات بسیار کمی در زمینه نصب پارکت دارند می توانند کفپوش پارکت را نصب کند. سرعت نصب بالای این کفپوش کمک می کند تا در طول روز بتوان مساحت یک خانه را به راحتی پارکت کرد. برای اطلاع از قیمت پارکت می توانید به کارشناسان ما در کفپوش و پارکت لمینت مراجعه و برای خرید پارکت لمینت و یا استعلام از قیمت پارکت لمینت با آنها تماس بگیریدد.اما اگر می خواهید بدانید که چه عواملی بروی قیمت پارکت لمینت تاثیر گذار است باید بگوییم که اولین المان برند آن می باشد. نیاز به ابزار میانه خواهید داشت.

به این ترتیب پوشش کف ساختمان دوام بیشتری خواهد داشت. اما در حال حاضر با کمک شیارهای کشویی بین هر پارکت کار نصب سرعت پیدا می کند و صدمه به کف وارد نمی شود. هر چند از نظر ظاهری ممکن است به نظر بیاید که این دو محصول شبیه به هم هستند اما تفاوت های اساسی بین این دو هست. شرایط نصب کامپوزیت را با مصالح دیگر مانند سنگ و بتن مقایسه کنید، خواهید دید که نصب این محصول در عرض چند ساعت به طول میانجامد که خود مزیتی عالی در مقایسه با محصولات مشابه به حساب میآید. اگر بخواهیم در یک جمله و به صورت خلاصه تفاوت پارکت و لمینت را شرح دهیم، جنس متریال به کار رفته در این دو محصول با یکدیگر تفاوت دارد. به همین دلیل حتما قبل از نصب آن روی سطح مورد نظر ، باید کف خانه را صاف کنید. می توانید پارکت را در جای دیگری نصب کنید بدون آنکه صدمه ای به آن وارد شود. زمانی که وارد یک محیط با کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا می شوید، درست مانند این است که موج های دریا هنگام ورود شما به اتاق از کف زمین به سمت بالا حرکت می کنند .

کفپوش های ترافیکی اپوکسی که در ضخامتهای متفاوت بر اساس نوع و میزان تردد قابل اجرا خواهند بود . بسیاری از مردم پیش از پایان ساخت خانه جدید و یا بازسازی خانه قدیمی خود نکات مهمی را در نظر می گیرند که در دکوراسیون و معماری داخلی منزل بسیار تأثیرگذار خواهد بود. بعضی از مردم به اشتباه تصور می کنند که اگر پارکت بکار رفته در کف پوش خانه از جنس بامبو و یا افرا باشد (به دلیل مقاوم تر بودن جنس این دو نوع چوب نسبت به چوب سایر درختان) استفاده از آنها کاملا بی نقص و بهترین انتخاب است. • حساس بودن بسیاری از پارکت ها نسبت به تغییرات آب و هوایی. مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیدها، قلیاها، حلال ها، روغن ها باعث شده تا نیاز به اپوکسی کف در آزمایشگاه ها، پتروﺷـﻴﻤﻲ، ﭘﺎﻻﻳﺸـﮕﺎه ﻫـﺎ، ﻧﻴﺮوﮔـﺎه ﻫـﺎ پیدا شود. ازطرفی نقص های موجود در این کفپوش به راحتی دیده نمی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید