قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

یکی از مهمترین تغییرات در فضای داخلی منزل عوض کردن پوشش کف است که میتواند روی حال و هوای کلیِ دکوراسیون خانه اثر داشته باشد. استاندارد عمر طولانی: هر شرکت تولید کنندهای برای کف پوش لمینت خود استاندارد AC تعریف میکند و طراحان داخلی بنا به شماره AC درج شده روی بسته متوجه میشوند که لمینت به درد کدام سطح خانه میخورد. • اگر کفپوشی بر روی سطح آن قرار دارد، در صورت امکان(مثلا کفپوش سیمانی)ازسالم بودن بندکشی آنها مطمئن شویدوازصاف بودنش اطمینان حاصل کنید. 3. کف پوش PVC کاملا در مقابل آب مقاوم است اما لمینت با این که نسبت به آب مقاومت بیشتر در مقایسه با پارکت دارد، اما کاملا ضد آب نیست. از آنجایی که در ماه های سرد، هوای گرم را در خود نگه می دارد، گزینه مناسبی است. 5- دارای کیفیت و کمیت بسیار بالایی می باشد و طول عمر زیادی برخوردار است. این کف پوش به خاطر جنس تفاوتهای زیادی با ولمینت و پارکت دارند که بعضی از آنها مزیت و برخی عیب به شمار میآید. 1. کف پوش PVC از جنس پلاستیک ولی لمینت از چند لایه چوب فشرده تشکیل شده است.

مورد اول مساحت کف فضایی است که قصد اجرای پارکت را دارید. • کف را بایدبافوم مخصوص بپوشانیدتاعایق محافظی برای سطح پارکت شود. در این مطلب می توانید نمونه های زیبا و جدیدی از مدل پارکت پذیرایی را مشاهده نموده و از آن برای دیزاین شیک منزل خود ایده بگیرید. دیگر زمان تنها وسیله منزل شیک و لوکس داشتن، گذشته است. • بسته های پارکت باید به مدت دو یا سه روز قبل از نصب درهمان فضایی که قرار است نصب شوند،گذاشته شوند تا با دمای محیط سازگارشود. • بسته های حاوی لمینت بهتر است حداقل دو یا سه روز قبل از نصب، در همان محلی که قرار است نصب شوند، گذاشته شوند تا لمینت ها با دمای محیط کم کم تطبیق پیدا کنند. تنوع طرحهای لمینت بیشتر از پارکت است. در صورت لزوم می توان با یک لایه فوم در زیرسازی، پارکت را در برابر صدا، عایق کرد. لمینت یکی از محبوبترین انواع کفپوشهاست که مزایایی نسبت به پارکت چوبی دارد از مزایا لمینت میتوان به نصب آسان، قیمت پایینتر و مقاومت بیشتر در برابر آب اشاره کرد. شرکت آذران دکور تمامی واسطه ها را کنار گذاشته است و خود اقدام به فروش مستقیم از کارخانه به مشتری های محترم می نماید بنابراین قیمت خرید بی واسطه را از کارشناسان و معمارهای شرکت بخواهید.

باز با این حال، با یک متخصص کفپوش مشورت کنید و سپس دست به اقدام در این راستا بزنید. بنابراین اگر تصمیم به یک تغییر دکوراسیون اساسی گرفتهاید، ادامه این مطلب را از دست ندهید. بسیاری از پیمانکاران و متخصصان کف سازی در نصب اجزای انواع پارکت ها مهارت دارند؛ اما خواه تصمیم بگیرید که با یک حرفه ای کار کنید یا خودتان به اجرای این کار بپردازید، نشانگرهای زیر به شما این ایده را به شما می دهند که چه چیزی در این زمینه دخیل است. تنها چوب درخت را به الوار تبدیل میکنند، به ابعاد کوچک برش میدهند و هنگام نصب آن را به کف میچسبانند. طریقه نصب کفپوش خشتی نیاز به کمترین برش دارد و برای همه اماکن و حتی دارای قتاسی هم مناسب است. بهتر است برش ها به صورتی تنظیم شود که در معرض دید نباشد. از این رو قرار دادن فوم برای ایجاد یک لایه محافظتی بسیار حائز اهمیت است. کاشی ها دارای دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی ایجاد یک طرح برای کف هستند. دلیل اصلی استفاده از این لایه آلومینیومی بر روی فوم ، افزایش مقاومت این لایه در برابر گرمایش از کف است.

سالم ماندن کف اصلی ساختمان: چون زیر کف پوش لمینت چسب نمیخورد کف ساختمان سالم میماند. در نتیجه هم به کف اصلی آسیب میزند و هم نمیتوان آنها را چند بار استفاده کرد. پوشش کف اگر به درستی انتخاب شود میتواند هماهنگی خاصی با دکوراسیون خانه مانند نورپردازی و مبلمان و… زیرا در این نوع کف به علت وجود سنگریزه ها باید از فوم متراکم تر استفاده کرد تا تمام ناهمواریها را به طور کامل پوشش دهد. ابزارآلاتی مانند کف ساب پراکت، کاردک چوبی، چکش پلاستیکی، چاقوی تیغه دار، کاتر، گیره نصب پارکت، رنده برقی و متر از مهمترین ابزاآلات نصب پارکت چوبی هستند که باید در اختیار داشته باشید. همچنین بر خلاف پارکت، برای نصب لمینت از چسب استفاده نمی شود. از فوم سایلنت برای کف های سیمانی و بتونی استفاده می شود. سلام برای خونه ای که کفش سنگه و گرمایش از کف هست چی پیشنهاد می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید