قیمت، اجرا و فروش کفپوش و پارکت در کرج

اجرای پارکت روی سطوح مختلف امکان پذیر است در ادامه به طریقه نصب پارکت و عوامل موثر بر هزینه نصب پارکت می پردازیم. هزینه پارکت کف با توجه به تورم و شرایط موجود دائما در حال تغییر است و نمیتوان یک قیمت واحد و مشخص را برای آن تعیین کرد. برای ست کردن پارکت لمینت با لوازم منزل احتیاجی به عوض کردن کلیه وسایل خانه نیست .اگر مبلمان، چوب بوفه،میز و صندلی های خانه تیره هستند بهترین گرینه انتخاب یک پارکت لمینت با رنگ های روشن می باشد، زیرا استفاده از پارکت لمینت روشن با مبلمان و وسایل تیره فضای زیبایی را برای چیرمان منزل می سازد.اما اگر وسایل رنگ روشن هستند بهترین گزینه رنگ گرم و صمیمی فندقی می باشد. در بین درز موزاییک نباید فضای خالی وجود داشته باشد در این صورت باید با دوغاب شیار را پر کنیم و پس از خشک شدن اقدام به قرار دادن پارکت روی موزاییک نمود. عرض و طول فضای مدنظر را پیش از نصب پارکت کف بررسی کنید. شما باید پیش از خرید کفپوش با معرفی انواع کفپوش آشنا شوید و با مقایسه آنها و شناخت مزایا و معایبشان بهترین مدل کفپوش پذیرایی، اشپزخانه یا فضاهای دیگر را خریداری کنید.

نصب سریع: چون در نصب کفپوش لمینت از چسب استفاده نمیشود، زمان خشک شدن چسب را پیش رو ندارید پس میتوانید سریع روی کفپوش تردد کنید. از این رو برای تمیز کردن سطح پارکت از دستمال های نم دار، جارو و دیگر شوینده هایی که سطح را خیس و چوب را خراب نمی کند استفاده نمایید. و اینکه میشه رو سرامیک هم کار کرد؟ پارکت کردن سرامیک هم از جهت هزینه و هم از نظر دردسرهای ها و کثیف کاریهای بعدی پیشنهاد مناسبی است. البته از کفپوش کاشی و سرامیک در سرویس های بهداشتی هنوز هم استفاده می کنند. فوم ها به صورت رول و در ضخامت های مختلفی در بازار وجود دارند. کفپوش های پارکت لمینت در رنگ بندی های مختلف از تیره تا روشن برای هر نوع سلیقه و هر نوع دکوراسیون منزل در بازار یافت می شود. کفپوش هایی هستند که از جنس آنها از چوب طبیعی درختان می باشد ، پارکت را به کف اتاق می چسبانند البته در جدید ترین مدل های این نوع کفپوش همانند پارکت لمینت به صورت قفل های نر و مادگی تولید میشود و مدل های قدیمی که چسبیده می شدند منسوخ شده است ، از پارکت چوبی در آشپزخانه به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا نسبت به آب فوق العاده حساس بوده و در صورت تماس با آب سریعا دچار تورم می شود یا به اصطلاح باد می کند .

زیرا که چوب طبیعی در مقایسه با سایر کفپوش ها نظیر موزاییک و سرامیک، قابلیت بازسازی و ترمیم بالاتری دارد. کف پارکت چوبی، حس طبیعی بودن و زنده بودن را القا میکند و به راحتی با هر نوع دکوراسیونی ترکیب می شود. این مسئله به خوبی نشان می دهد که جنس چوب در تنوع و نوع پارکت تا چه میزان اهمیت دارد. بعضی از مردم به اشتباه تصور می کنند که اگر پارکت بکار رفته در کف پوش خانه از جنس بامبو و یا افرا باشد (بدلیل مقاوم تر بودن جنس این دو نوع چوب نسبت به چوب سایر درختان) استفاده از آنها کاملا بی نقص و بهترین انتخاب است. پارکت لمینت از پر طرفدارترین و بهترین نوع کفپوش ها به حساب می آیند به دلیل نصب آسان، تنوع رنگ و نوع کیفیت،نظافت و نگهداری ینهایت آسان آن از مزایای کفپوش پارکت لمینت است. این چوب را می توان به راحتی به رنگ های دلخواه رنگ آمیزی کرد. در حالی که کفپوش های پی وی سی از جنس پلاستیک نرم بوده و راه رفتن بر روی آن ها صدای کمتری نسبت به لمینت تولید می کند. این گونه کفپوشها به علت داشتن سطح صاف علاوه بر آن که به آسانی تمیز میشوند علیرغم آن که ذراتی که در فرشهای نرم شایع هستند بیشتر میباشند.

اگز پارکت کف قرار است بر روی کفپوشی مانند سیمان یا سرامیک نصب شود بهتر است از سلامت و صاف بودن آن اطمینان پیدا کنید. این خانههای اعیانی در گذشته چیزی جز پارکت چوب سخت یا کفپوش چوبی مهندسی نصب نمیکردند. در واقع مکان ایی که موزاییک، سرامیک یا حتی زیرسازی سنگ دارند، می توان اقدام به نصب پارکت لمینت نمود. آنتی باکتریال: روکش های اپوکسی مزایای زیادی دارند که نسبت به سایر پوشش های کف ارجع هستند. پارکت با فوم مزایای زیادی را به همراه دارد. تعداد دفعاتی که میتوانید این کار را انجام دهید با توجه به عمق قرار گرفتن زبانه از بالای صفحه تعیین میشود. همچنین مقاومت بالای کف پوش های چوبی یکی دیگر از مزیت های آنها است. پارکت و لمینت مزایای قابل توجهی دارند و نسبت به پوشش سرامیکی مزیت نسبی دارند. یکی از مزیت های پارکت چوبی عایق حرارتی بودن آنها است. البته هر کسی این ظاهر را دوست ندارد و چنین مشکلی در کفپوش های چوب بلوط بیشتر دیده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید