راهنمای خرید هود آشپزخانه (0 تا 100 نکات مهم + فیلم، پادکست)

فن هود بهتر است که فلزی باشد، فنهای پلاستیکی بعد از مدتی سروصدا ایجاد میکنند. روشنایی اکثر خانههای ایرانی بر اساس سنتی قدیمی از طریق لوستر تامین میشود و خرید حداقل یکی از آنها برای هر خانهای ضروری است. اما حداقل یه فرش کوچک در خانه زیبایی آن را دو چندان میکند. در هودهای تولیدی جدید صدای موتور به حداقل ممکن رسیده است و حتی در بیشترین دور موتور نیز صدای آن آزاردهنده نیست. هودهای کشویی اغلب فاقد دکمه پاور بوده و روشن و خاموش کردن آنها به وسیله بیرون کشیدن یا داخل راندن کشو انجام میشود. نصب این نوع هودها اززیر صفحه کابینت کنار اجاق گاز و به صورت توکار می باشد که به صورت خودکار پس از روشن کردن هود از کنار اجاق گاز بالا می آید و هوای سطح اجاق را جذب میکند. پس داشتن یک کتابخانه برای خانه ضروری است. مردم ترجیح میدهند از پارکت یا سنگ برای پوشش کف خانه خود استفاده کنند. انواع ماشینها در آشپزخانه میتوانند سرعت کارهای شما را بالا ببرند و تا حد زیادی در زمان شما صرفهجویی کنند. نقش دارند، حال در ادامه شما را با انواع مدل هود آشپزخانه، آشنا میکنیم، تا به انتخاب خود بهترین نوع را برای آشپزخانه برگزینید.

برای افزایش طول عمر موتور باید به نظافت فیلترها توجه کرد. اما اگر فقط به دلیل اینکه فکر میکند هود آشپزخانه خارجی کیفیت بیشتری دارد باید بگوییم شما میتوانید با هزینه کمتر یک هود آشپزخانه ایرانی باکیفیت و خدمات پس از فروش عالی داشته باشید. دسته اول : افرادی که تمایل دارند هود آشپزخانه ، کاملا در دید بوده و از هود به عنوان یکی از عناصر دکوراسیون در آشپزخانه استفاده کنند، اگر شما جزو این دسته از افراد هستید هود مورب را به شما پیشنهاد میکینیم چون این دسته از هودها نمای بسیار زیبایی دارند و تنوع خوبی در طرح ، رنگ و جنس دارند که میتوانید مطابق با رنگ اجاق گاز و کابینت ها مدل مورد نظرتان را بخرید. این مدل ها در آشپزخانه، در داخل کابینت در قسمت بالای اجاق گاز نصب میشود. تنوع ظاهری این هودها زیاد است و در طرح و رنگهای متفاوتی تولید میشود. کمتر خانهای است که به سرگرمی احتیاجی نداشته باشد. قطعا دلتان نمیخواهد که با لباسهای چروکیده بیرون بروید پس داشتن یک اتو از ضروریات هر خانهای است. با داشتن بوفه میتوانید زیبایی خانه خود را چند برابر کنید و ظروف خود را در آن نگهداری کنید. انواع ساعتها با طراحیهای متفاوت در بازار موجود هستند که با توجه به دکوراسیون خانه خود میتوانید یکی از آنها را خریداری کنید.

فیلتر آلومینیومی، بیشتر هودهای موجود در بازار فیلتر آلومینیومی دارند که قابل شستوشو بوده و بهراحتی از هود جدا میشوند، ضمن اینکه عمر طولانیتری دارند. معمولا هود های موجود در بازار به دو دسته هود های تصفیه کننده و هودهای مجهز به خروجی هوا دسته بندی می شوند. هود با صفحه کلید لمسی امکان ریموت کنترل را هم دارند، یعنی اکثر قریب به اتفاق هودهای لمسی دارای دستگاه کنترل از راه دور نیز هستند که امتیاز مهمی محسوب می شود. بدنه هودهای زیرکابینتی اغلب از جنس استیل ساخته شده است. جنس استفاده شده برای بدنه هود با توجه به مدل آن انتخاب می شود. صدای دستگاه در حد معقول بوده و در سرعت بالا برای استفاده کم مدت چنان آزار دهنده نیست و این را مدیون پروانه و حلزونی موتور بسیار کم صدای هود میباشد. حلزونی موتور و پروانه این دستگاه بسیار کم صدا طراحیشده و در هنگام استفاده از آن، مزاحمتی برای آشپز و سایرین ایجاد نمیشود. هودی های آشپزخانه دارای اندازه و شکل های مختلفی هستند و استفاده از هر کدام از این مدل ها بستگی به عوامل مختلفی دارد در زیر به انواع مختلف این دستگاه ها اشاره خواهیم کرد. مجهز بودن هر هودی به فیلتر آلومینیومی یک پوئن مثبت در خرید هود آشپزخانه محسوب می شود؛ چرا که فیلترهای آلومینیومی به راحتی قابل شستشو هستند و طول عمر بسیار بیشتری به نسبت فیلترهای ذغالی دارند.

اگر قصد خرید هود آشپزخانه را دارید، می توانید ابتدا به سایت اینترنتی این فروشگاه مراجعه کرده و با بررسی مدل ها و قیمت ها مناسب ترین نوع را برای خود انتخاب کنید. هود مدل ۸۰۰۲ فیلتر الیافی برای تهویه و جذب ذرات غذا دارد ولی مدل های هود استیل فیلتر آلومینیومی دارند. افراد هر خانهای مسلما چندین کتاب دارند. خرید هر یک از اینها میتواند به خانه شما رنگ و بوی دیگری ببخشد. گروه دیگری از وسایل خانه مخصوص تمیز نگهداشتن خانه هستند. قابلمه و ماهیتابه از ضروریترین وسایل هر آشپزخانهای است. یکی از مهمترین وسایل سرگرمی تلویزیون است. نمای بیرونی آنها شیشهای و یا ترکیب شیشه و استیل است. خرطومی که از جنس پلاستیک یا فلز است، هوای آلوده را به خروجی منتقل میکند. علاوه بر آن داشتن چنین ماشینهایی سلامتی شما را نیز حفظ میکند. به طور قطع دوست ندارید تمام خانه شما بوی غذا یا غذای سوخته بگیرد و تا ساعتها آن را تحمل کنید. آشنایی با انواع هود می تواند شما را در خریدی بهتر یاری کند. برای آشنایی با دیزاین آشپزخانه کوچک کلیک کنید. او پیامبر قوم عاد بود و برای دعوت آنان به پرستش خدا و جلوگیری از پرستیدن بتها مأمور شده بود، اما قومش او را سفیه خوانده و به تمسخر گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید