راهنمای خرید هود آشپزخانه، هود چه مارکی خوبه؟

 با خرید هود آشپزخانه شما می توانید به مقدار زیادی هوای آشپزخانه را تمیز نگه دارید و لذت آشپزی را چندین برابر حس کنید. با داشتن بوفه میتوانید زیبایی خانه خود را چند برابر کنید و ظروف خود را در آن نگهداری کنید. هود آشپزخانه لتو چند نوع است؟ در ادامه به چند مورد از این دلایل اشاره می کنیم. این هودها در گذشته بیشتر مورد توجه قرار می گرفتند و امروزه نیز، مورد استفاده ی برخی افراد قرار می گیرند.هود زیر کابینتی اخوان ساختاری کاملا متفاوت و مستطیلی دارند و جای کم تری را نسبت به سایر هودهای رایج در بازار اشغال می نمایند. قیمت ساعت دیواری بسیار متفاوت است و در سایت ایران دکور قیمتها ذکر شدهاند. انواع ساعتها با طراحیهای متفاوت در بازار موجود هستند که با توجه به دکوراسیون خانه خود میتوانید یکی از آنها را خریداری کنید. به طور قطع دوست ندارید تمام خانه شما بوی غذا یا غذای سوخته بگیرد و تا ساعتها آن را تحمل کنید. هودهای زیرکابینتی بسته به یک یا دو موتوره بودنشان قدرت مکش مختلفی دارند. انواع گوناگونی از دو مدل هود داخلی و هود خارجی موجود است که شا می توانید متناسب به سلیقه، نیاز و همچنین بودجه خود مورد انتخابی خود را تعیین کنید.

روشنایی اکثر خانههای ایرانی بر اساس سنتی قدیمی از طریق لوستر تامین میشود و خرید حداقل یکی از آنها برای هر خانهای ضروری است. اما حداقل یه فرش کوچک در خانه زیبایی آن را دو چندان میکند. این هودها در جنسهای استیل، شیشه و یا ترکیبی از دو مدل در بازار موجودند که با توجه به سلیقه و دکور آشپزخانه خود انتخاب خود را انجام میدهید.. این نوع از هودهای آشپزخانه که غالبا با نام های هودهای شومینه ای و یا شیب دار نیز شناخته می شوند چیزی شبیه به دودکش هستند و به راحتی در از بین بردن بوی بد و یا بوی غذا تاثیرگذار هستند. از دیگر امکاناتی که این مدل هودها دارند، می توان ریموت کنترل، صفحه نمایش و لامپ هایی با روشنایی بالا نام برد. هودهای زیرکابینتی از قدیمیترین مدلها میباشند که ریموت و دکمه لمسی ندارند. قیمت سرویس ناهار خوری به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله جنس و کیفیت آن.

صدای مکش ان بستگی به شرکت تولید کننده دارد. بهترین برندهای تولید هود در ایران شرکت های استیل البرز، اخوان، کن و بیمکث هستند. از جمله هودهای باکیفیت ایرانی در بازار می توان به هود بیمکث، استیل البرز، اخوان، مس، لامیرا، روبینا، کلایبرگ، رابیتس، زیگما، الیکا و کن اشاره کرد. امام علی علیه السلام، حضرت هود را از جمله پیامبران عربزبان معرفی کرده و می فرماید: «هود، صالح، شعیب، اسماعیل و پیامبر اسلام به زبان عربی صحبت میکردند». برای خرید یک هود مناسب، از جمله هود داتیس میبایست، ابتدا با امکانات و ویژگیهای یک هود خوب آشنا شوید. به طور مختصر و مفید عرض میکنم که هنگام خرید هود آشپزخانه به چه نکاتی توجه داشته باشید تا یک خرید خوب را تجربه کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که با بزرگ شدن سایز هود ها به قیمت آن ها نیز اضافه می گردد. در این مقاله صفر تا صد راهنمای خرید هود آشپزخانه را برایتان گذاشتهایم تا بتوانید بعد از مطالعه بهترین انتخاب را داشته باشید.

در این نوع هود بوی نامطبوع و دود منتشر شده در فضای آشپزخانه توسط دودکش هود به فضای بیرون آشپزخانه هدایت می شود. قطعا دلتان نمیخواهد که با لباسهای چروکیده بیرون بروید پس داشتن یک اتو از ضروریات هر خانهای است. یکی از لوازمهای غیرقابل حذف در هر اتاقی میز تحریر است. لامپ : تمامی هودها مجهز به لامپ می باشند که مدل رایج لامپ های مصرفی هالوژنی است ولی میتوان از لامپ های LED نیز استفاده کرد . بدیهی است هرچه تعداد دور موتور بالاتر برود مکش آن بیشتراست و صدای بلندتری تولید می کند. در هنگام خرید حواستان به تعداد موتور آن باشد. میز و سرویس ناهار خوری همیشه به تعداد افراد خانواده خریداری میشود، اما تعداد آن میتواند بیشتر هم باشد. او پیامبر قوم عاد بود و برای دعوت آنان به پرستش خدا و جلوگیری از پرستیدن بتها مأمور شده بود، اما قومش او را سفیه خوانده و به تمسخر گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید