بهترین هود آشپزخانه کدام است؟

همچنین با روشن کردن دستگاه، هوای بالای گاز با قدرت از لولهی خروجی هود به بیرون هدایت میشود. همچنین، روشنایی هود توسط 2 چراغ در بخش زیرین دستگاه تامین میشود. روشنایی این هود آشپزخانه توسط چراغهای SMD تامین میشود که به راحتی سطح اجاقگاز، تابه و قابلمهها را پوشش میدهد. قدرت مکش موتور دستگاه، موجب مکش تا 700 مترمکعب هوا در ساعت میشود که برای خارج کردن بخار غذا، بو و تازه کردن هوای آشپزخانه کافی است. شکل کلی این هود، چهارگوش است و محل مکش هوا به صورت چهار ضلعی و کمی برجسته است که در مرکز دستگاه در نظر گرفته شده است. هود شومینه ای به شکل قیف برعکس است و بر روی دیوار نصب می شود. هود های توکار مخفی در زیر کابینت بالای اجاق گاز نصب می شود. هود مورب استیل البرز: مناسب برای آشپزخانه های مدرن و نصب آن به دیوار و بالای اجاق گاز به صورت 45 درجه است.

این هود آشپزخانه مناسب برای نصب بالای اجاق گازهای 90 سانتیمتر یا کوچکتر میباشد. سایزهای کوچک مناسب اجاق گازهای مبله نیستند. ابعاد هود متناسب با طول اجاق گاز باشد. شما یک هود را متناسب با ابعاد آشپزخانهی خود انتخاب میکنید اما این تمام ماجرا نیست. صدای این هود حداقل 52 و حداکثر 68 دسیبل است که میتوان گفت صدای متوسطی دارد و دیگران را آزار نمیدهد. میزان صدا : به طبع هر چه میزان صدای هود پایین تر باشد ، بهتر است. این هود برای نصب بالای اجاقگازهای 90 سانتی متری یا کوچک تر بسیار مناسب میباشد؛ بهشرط آنکه فضای کافی بین کابینتهای ردیف بالایی در نظر گرفته شده باشد. 1.قبل از نصب و استفاده , دفترچه راهنما را به دقت مطالعه فرمایید. در مقابل هود هایی هستند که تهویه هوا را به درون خود کشیده و پس از تصفیه، آن را به محیط باز میگردانند. اگر شما یک سیستم تهویه قدرتمند برای تمام خانه دارید و معمولا آشپزخانه نیز توسط آن تهویه میشود پس نیازی به خرید هود گران قیمت برای آشپزخانه ندارید و با خرید هود ارزان قیمت و کوچک هم میتوانید کار خود را پیش ببرید.

صدای زیاد هود در استفاده طولانیمدت، باعث سلب آرامش و آسایش میشود. صدای هود در حد معقول بوده و در سرعت بالا برای مدت زمان کوتاه چندان آزاردهنده نخواهد بود؛ و این را مدیون پروانه و حلزونی موتور بسیار کمصدای استفاده شده در دستگاه است. سرعت فن هود برای تغییر در میزان مکش هود یکی از گزینههایی است که باید مورد بررسی قرار دهید. جنس بدنه هود ممکن است تماما از شیشه یا استیل باشد اما امروزه بعضی از شرکتهای سازنده هود، در ساخت بدنه هودها از شیشه و استیل به صورت ترکیبی استفاده میکنند و معتقد هستند با این کار، هود زیباتر به نظر میرسد. هودها انواع مختلفی دارند و هر مدل نیز مزایا و معایب خود را دارند. به همین در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا انواع مختلف هود آشپزخانه را به لحاظ ظاهر و کارایی به شما معرفی و همچنین مزایا و معایب هر کدام شرح دهیم. وجود طیف وسیعی از اندازه ها، رنگ ها، سبک ها و انواع، پیدا کردن نوع مناسبی از هود را برای شما دشوار می سازد؛ به همین دلیل، این راهنمای سودمند را نوشته ایم تا هر آنچه لازم است در مورد هودهای اجاق گاز بدانید را برای شما ارائه دهد.

دکمه های پنل کلیدی پس از مدت زمان طولانی استفاده کردن احتمال شکستن یا خرابی فیزیکی خواهند داشت ولی در پنل لمسی چون فشار فیزیکی روی دکمه ها وارد نمیشود خرابی کمتری دارند. گارانتی هود اخوان 20 ماه پس از فروش است. این هود در گروه هودهای مورب بوده و زاویهدار بودن آن میتواند از برخورد سر افراد به هود جلوگیری کند و همچنین، فضای آشپزخانه را هم بزرگتر نشان دهد. از مزایای این فیلتر می توان به قابلیت شستشو ، قابلیت تعویض و در بعضی از هودها چند لایه بودن آن اشاره کرد. این هودها فضای اجاق را به خوبی پوشش نمیدهند. سیستم روشنایی هود پارمیس شامل 2 چراغ SMD (قسمت زیرین) است که روشنایی آن بر روی اجاق گاز شما زیبایی خاصی به آشپزخانهتان میبخشد. برای روشن کردن سطح اجاقگاز و ظروف روی آن میتوان از سیستم روشنایی هود که شامل دو چراغ SMD است، استفاده نمود. لامپهای کوچک تعبیه شده روی هود برای روشنایی بهتر هنگام آشپزی. این چراغها میتوانند سطح گاز و ظروف پخت شما را روشن کرده و دید بهتری در حین آشپزی به شما بدهند. اینکه پنل هود آشپزخانه لمسی باشد یا کلیدی، تاثیری در قدرت مکش هود نداشته و نمیتوان گفت هود با پنل لمسی، موتور بهتری نسبت به هودی با پنل کلیدی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید