بهترین هود آشپزخانه کدام است؟

هود مخفی جزو سادهترین نوع هودها است و بیشتر در فضاهای کوچک استفاده میشود. با توجه به بررسیهایی که در مدلهای اولیه ای نوع هود انجام شده بود، مشاهده شد که صدای هود مقداری بیشتر از دیگر مدلها بوده و حتی گزارشهایی نیز در رابطه با قدرت مکش پایین ارائه شد اما باید گفت که مدلهای جدیدتر و امروزی بهینه شده و با توجه به اینکه قدرت مکش این هودها افزایش یافته ولی مدلهای جدید به گونهای طراحی شدهاند که صدای کمتری دارند. گفته شده قصه قوم عاد و حضرت هود در هیچ یک از دیگر کتابهای آسمانی ذکر نشده و فقط قرآن کریم از آن سخن گفته است. اما زمانی که از عبادت خدا و عبادتنکردن بتها سخن گفت، او را تمسخر کرده و سفیه خواندند. آنان فکر کردند که این ابر مقدمه باران است و خدایانشان آن را فرستادهاند؛ اما هود به آنان گفت: این عذابیاست که خداوند برای شما مقرر کرده است.

ذرات چربی غذا به اطراف اجاق به خصوص به سمت بالای اجاق هدایت میشود و به کابینتها و کاشیهای دیوار آشپزخانه میچسبد و روی هم جمع میشود که درنهایت باعث کثیفی و ایجاد آلودگی و پیدایش باکتریها میشود که تمیز کردن آن یکم سخت است. آلاینده های موجود در محیط آشپزخانه بر اثر فراینده پخت و پز میتواند باعث ایجاد مشکلات تنفسی در بعضی افراد شود و نیز در اطراف اجاق گاز بر اثر بخار حاصل از سرخ کردن مواد غدایی بر سطوح سرامیک و دکوراسیون آشپزخانه باعث ایجاد لایه ای از چربی و دوده شود.فیلترهای آلومینومی و ذغالی مخصوص , بیشترین جذب آلودگی و بوی نامطبوع را از فضای آشپزخانه دارند.با استفاده از هود اخوان به راحتی و با کمترین صدا و در کوتاهترین زمان هوای مناسبی را در محیط آشپزخانه تجربه کنید. زغال با کثیف شدن اثر خود را از دست می دهد بنابراین هر سال و اگر زیاد پخت و پز می کنید، هر چند ماه این فیلترها را تعویض کنید. با این کار هود عملکرد بهتری از خود نشان میدهد. ابعاد آشپزخانه فقط شامل طول و عرض و ارتفاع آن نمیشود و شما باید المانهای دیگری را نیز در نظر بگیرید، محل قرارگیری اجاق گاز و فر و فرگاز باید معلوم باشد تا هود شما بتواند به نسبت فاصله با این عناصر یک عملکرد قابل قبول داشته باشد.

بر اساس آیات قرآن کریم این باد به مدت ۷ شب و ۸ روز طول کشید. هودی را انتخاب کنید که یا هم اندازه یا بزرگتر از طول اجاق گاز باشد تا کاملا سطح پخت و پز را در بر گیرد. در صورتی که در موتور فلزی بدنه و پرها از جنس فلز بوده و از عمر بالاتر و صدای کمتری برخوردارند. فیلتر آلومینیومی : این نوع فیلتر شبکه مشبک از جنس آلومینیوم ، که به راحتی از هود جدا شده و قابل شستشو حتی در ماشین ظرفشویی می باشد . هود دومین پیامبری است که برای مبارزه با ثنویت و شرک قومش مبعوث شد. هود اخوان در بین سایر برندها از بیشترین تنوع در طراحی، مدل و رنگ برخوردار است. سلیقه ی شما چه مدل هودی را می پسندد؟ اولین و مهم ترین پرسشی که در هنگام بررسی کیفیت هود صدرا باید بررسی شود، این است که هود صدرا چه امکاناتی دارد؟

1. در هنگام خرید از سالم بودن هود اطمینان حاصل نمائید. در هنگام خرید انواع هود باید به یکسری نکات توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته و سال ها از حضور این وسیله ضروری در خانه لذت ببرید. انواع هود اخوان، با توجه به اولویت و انتخاب شما، دارای موتورهایی با 3 و 4 دور می باشند و لازم است بدانید که هر یک دور موتور هودهای اخوان با دو دور موتور در سایر هودها برابری می نماید. اخیرا نوع جدیدی از هودها به نام هود تلسکوپی وارد بازار شده است و به دلیل طراحی ظاهری متفاوتی که دارد به نام هود آسانسوری هم شناخته میشود. انتخاب هود یکی از تصمیمات مهم و اساسی برای خانه است که برای داشتن یک انتخاب مناسب، باید اطلاعات کافی در مورد انواع هود داشته باشید. تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید هود آشپزخانه مناسب آشنا شدیم. هود(ع)، از نوادگان حضرت نوح بود که با نسبش با هفت واسطه به وی میرسد. هودهای فیلتر ذغالی برای آشپزخانه هایی که امکان استفاده از دودکش را ندارند ، مورد استفاده قرار می گیرند. گفتهاند که حضرت هود(ع) ۷۶۰ سال قومش را هدایت کرد؛ اما آنها همواره او را تکذیب میکردند و مورد تمسخر قرار میدادند.

دیدگاهتان را بنویسید