بهترین قیمت انواع هود اخوان – خرید مستقیم از نمایندگی – خانه اخوان

اما در مدل هایی که صفحه مکش کوچک نیست، همان کارایی هود فلت و مورب را از هود جزیره ای می توان انتظار داشت. هودهای قدیمی و ساده ای که صدای زیادی تولید می کنند و هنوز در خانههای قدیمی مشغول کارند، موتور این هودها حالت هواکش دارد و فیلتر آن از جنس پشم شیشه است و نسبت به هودهای جدید، کیفیت و کارایی کمتری دارند. از مزایای این فیلتر می توان به قابلیت شستشو ، قابلیت تعویض و در بعضی از هودها چند لایه بودن آن اشاره کرد. قبل از اینکه انواع هود آشپزخانه را معرفی کنیم، ابتدا به صورت کلی از مزایای استفاده از هود برای شما میگوییم. برای اینکه بتوانید از میان گزینه های موجود بهترین هود ممکن را خریداری کنید، در بخش معرفی بهترین مدل هود صدرا با ما همراه باشید. امام علی علیه السلام، حضرت هود را از جمله پیامبران عربزبان معرفی کرده و می فرماید: «هود، صالح، شعیب، اسماعیل و پیامبر اسلام به زبان عربی صحبت میکردند». همیشه قبل از انجام عملیات تمیز کردن، هود آشپزخانه را خاموش کرده و از برق بکشید.

قبل از نصب در هنگام تحویل کیفیت ظاهری هود را کنترل نمایید. در صورت عدم نصب آن در آشپزخانه خصوصا در آشپزخانه هایی که فضای کوچکی دارند، ذرات و چربی های ناشی از پخت و پز در اطراف پراکنده شده و محیطی برای رشد باکتری ها فراهم می کنند. در فروشگاه اینترنتی زنبیل چند نوع هود وجود دارد که می توانید با بررسی دقیق از میان مدلهای متنوع، انتخابی بهتر داشته باشید و دستگاه را به صورت فوری تحویل بگیرید. در این فروشگاه فروش هود با قیمتی مناسب تر از بازار به همراه گارانتی معتبر انجام می شود. بنابراین به هر دلیلی امکان استفاده از خدمات پس از فروش هود صدرا را نداشتید و یا از خدمات پس از فروش این محصول رضایت نداشتید، جای هیچگونه نگرانی نیست. در دنیای امروز و با وجود استفاده از هوش مصنوعی در تمام ابزار زندگی عجیب نیست اگر واژه هود هوشمند را بشنویم.

هود بیمکث زیرکابینتی با تکنولوژی جدید تولید شده است و قدرت مکش ۵۰۰ مترمکعب در ساعت را دارد. برای انتخاب هود مخفی آشپزخانه، مواردی از قبیل شکل ظاهری، میزان صدای موتور ، قدرت مکش هود و تناسب ظاهری آن با دکوراسیون آشپزخانه اهمیت دارند. برای انتخاب هود آشپزخانه، چند گزینه وجود دارد که بستگی به شدت مکش و شکل و اندازه هود ی دارد که آشپزخانه شما به آن نیاز دارد. در انتخاب هود آشپزخانه، باید مواردی مانند توانایی دستگاه و سیستم مکندگی آن در نظر گرفته شود و حجم و ابعاد آن متناسب با فضای آشپزخانه انتخاب شود. اولین مدلهای هود آشپزخانه، هودهای زیرکابینتی بودند. با توجه به بررسیهایی که در مدلهای اولیه ای نوع هود انجام شده بود، مشاهده شد که صدای هود مقداری بیشتر از دیگر مدلها بوده و حتی گزارشهایی نیز در رابطه با قدرت مکش پایین ارائه شد اما باید گفت که مدلهای جدیدتر و امروزی بهینه شده و با توجه به اینکه قدرت مکش این هودها افزایش یافته ولی مدلهای جدید به گونهای طراحی شدهاند که صدای کمتری دارند. قدرت این هود با توجه به موتور استفاده شده در آن تعیین می شود. به همین دلیل هم است که خدمات پس از فروش هود صدرا یکی از پرسش های مهم در هنگام خرید هود صدرا می باشد.

هود های شرکت پودنیس دارای 24 ماه زمانت از تاریخ فروش می باشد. لامپ : تمامی هودها مجهز به لامپ می باشند که مدل رایج لامپ های مصرفی هالوژنی است ولی میتوان از لامپ های LED نیز استفاده کرد . هود علیه السلام بسیار آنها را موعظه و نصیحت کرد و راه راست را به آنها نشان داد و هر گونه عذر و بهانه اى را از آنان گرفت؛ اما از پذیرش حق ابا کردند و به مقابله و انکار وى پرداختند: «وَتِلْک عَادٌ جَحَدُوا بِآیاتِ رَبِّهِمْ وَعَصَوْا رُسُلَهُ وَاتَّبَعُوا أَمْرَ کلِّ جَبَّارٍ عَنِیدٍ» و اینان قوم عاد بودند که آیات پروردگارشان را انکار کردند، و از پیامبران او نافرمانی نمودند، و فرمان هر سرکش ستیزه جویی را پیروی کردند. فیلتری که داخل این نوع هود قرار گرفته است را میتوان از هود جدا کرد و بعد از شستشو، فیلتر را دوباره داخل هود قرار داد و مجدد از آن استفاده کرد. آن را تصفیه کرده و به داخل آشپزخانه بر می گرداند. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، راههای مختلفی برای تصفیه هوای آشپزخانه و تهویه آن به هوای آزاد وجود دارد که هود آشپزخانه یکی از این راهکارهاست که به کمک مجاری خود، این هوای آلوده را به بیرون هدایت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید