با انواع دکوراسیون آشپزخانه سازگار میباشند

1. در هنگام خرید از سالم بودن هود اطمینان حاصل نمائید. در هنگام خرید، هودی را انتخاب کنید که اندازه اجاق گاز شما باشد تا دود و حرارت را به طور کامل خارج کند. اگر شما هم در هنگام آشپزی کردن در آشپزخانه از داشتن بوی نامطبوع احساس ناخوشایندی بهتون دست میده پس قطعا به یک دستگاه مناسب برای تهویه هوای آشپزخانه خود نیاز دارید. هود وسیله ای بسیار کاربردی در آشپزخانه است که با کمک این دستگاه می توانید بوی پخت و پز ، بخار ، رطوبت ، گرمای بیش از حد پخت و پز را از بین ببرید و یک هوای بسیار مطبوع و سالم را برای آشپزخانه و خانه خود ایجاد کنید. زغال با کثیف شدن اثر خود را از دست می دهد بنابراین هر سال و اگر زیاد پخت و پز می کنید، هر چند ماه این فیلترها را تعویض کنید. از نظر کارایی، بیشتر مناسب آشپزخانه هایی است که در آن پخت و پز کمتری انجام می شود. اجزا و قطعات بدنه از با کیفیت ترین مواد اولیه واراداتی (Stainless steel) تولید میگردد.کلیه اجزا و قطعات برقی شامل موتور,برد,کلید و لامپ هالوژن دارای استاندارد ملی یا CE می باشند.فیلتر ذغالی خاص تعبیه شده در هود به عنوان یکی از شاخص ترین تصفیه کننده های هوای آلوده در آشپزخانه میباشد.

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید. به شما پیشنهاد میکنیم که تا حد ممکن از این نوع فیلترها استفاده نکنید. این مدل هم بر روی سقف نصب و آویزان می شود و دارای زیبایی منحصربفردی می باشند و جلوه زیبایی به دکوراسیون آشپزخانه ما می دهند و نسبت به سایر مدل های دیگر دارای قیمت بالاتری نیز می باشند. مدل هایی که دارای این قابلیت هستند نیاز به کانال کشی ندارند و هوایی که به داخل می کشند را پس از تصفیه بیرون می فرستند، در نتیجه مکش و تهویه با هم توسط یک دستگاه انجام می شود. استیل البرز در طراحی هودهای خود تلاش کرده است تا امکان نظافت نقاط کور هم به سهولت فراهم شود. پس داشتن یک دستگاه تهویه هوا برای هر خانه ای نیاز است چرا که مستقیما با سلامتی ما و خانواده ما در ارتباط است حالا که به اهمیت داشتن این وسیله در آشپزخانه خود پی برده ایم نیاز است که یک دستگاه هود مناسب برای منزل خود تهیه کنیم اما شاید قبل از خرید سوالاتی برای شما پیش بیاید و دچار سر درگمی شوید ما برای راحت تر شدن کار شما قصد داریم شما را برای خرید یک دستگاه تهویه هوای مناسب کمک کنیم تا شما در هنگام خرید بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

هودی های آشپزخانه دارای اندازه و شکل های مختلفی هستند و استفاده از هر کدام از این مدل ها بستگی به عوامل مختلفی دارد در زیر به انواع مختلف این دستگاه ها اشاره خواهیم کرد. در هنگام خرید هود آشپزخانه به جنس هود دقت کنید و هودی را انتخاب نمایید که جنس آن در برابر گرما و حرارت زیاد، مقاوم باشد و به راحتی لکه های آب و یا چربی ها را بتوان از روی آن پاک کرد. و آن حقیقت که زیر بنای دین است و بنیان دین بر آن بنا نهاده شده است توحید و یگانگی حق تعالى مطابق با اسلام است و آن اینست که انسان معتقد باشد به اینکه خداى تعالى ربّ همه اشیاى عالم است و غیر از خداى تعالى در همه عالم ربّى وجود ندارد، و اینکه انسان به تمام معناى کلمه تسلیم او شود و حق ربوبیت او را اداء کند و دلش جز براى او خاشع نگشته، و در عمل جز در برابر او خضوع نکند. 2. مدل هود که بر روی کارتن بسته بندی هود درج شده است را با مدل انتخابی خود مطابقت دهید. در نهایت کاربرد و عملکرد همه هودها یکسان است و هر فردی با توجه به نیاز و فضای آشپزخانه خود از بین مدلهای مختلف انتخاب میکند.

5. اندازه هود باید به گونه ای باشد که تمام سطح گاز را بپوشاند. در هود هوشمند سنسور هایی تعبیه شده است که قابلیت تشخیص بوی سوختگی، بوی گاز مونوکسید کربن و دود را دارند. استفاده از هود مناسب با مکش قوی می تواند بوی نامطبوع، دود و چربی ها را جذب کند تا تهویه هوا بهتر صورت گیرد. اما در آشپزخانههای بزرگتر هود کوچک نمیتواند کاری از پیش ببرد و زورش به دود و بوی زیاد آشپزخانه نمیرسد. برخی از هود ها دارای کانال می باشند و برخی دیگرهوا را به درون خود میکشند و بعد آن را تصفیه میکنند. بهتر است هودی را انتخاب کنید که صدای آن 3 سونز یا کمتر باشد. فیلترهای الیفافی» این فیلتر ها که حالا دیگر کمتر استفاده می شود عمدتا برای هودهای زیر کابینتی مصرف می شود و ساختاری از جنس الیاف داشته و نمیتوان از آنها به صورت چند بار مصرف استفاده کرد. در ادامه مقاله به بررسی نکاتی می پردازیم که هنگام خرید هود آشپزخانه باید به آن توجه کنید. مواردی که باید در هنگام خرید هود به آن توجه کنیم؟ هودهای تصویه ای را در آپارتمان ها نصب میکنند و باید فیلتر آن را به صورت مرتب تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید