با انواع دکوراسیون آشپزخانه سازگار میباشند

هود یکی از کالاهای اساسی منزل به شمار میرود که باید در خرید آن دقت شود. که این عامل وجود داشته باشد دستگاه روشن می ماند. در بیشتر هودهای اخوان ریموت کنترل وجود داشته که مصرف کننده می تواند در صورت نیاز هود را به صورت از راه دور روشن و خاموش کند. صدای این نوع هودها هنگام روشن بودن کم است ولی باز هم این صدا به برند تولید کننده و کیفیت قطعات هود بستگی دارد. به طور معمول تعداد دور موتور در هود بین ۲ تا پنج دور است. اگر میزان برق مصرفی برایتان اهمیت دارد، در انتخاب هود اولویت را به هودهای مورب کممصرف اختصاص دهید. اما در نظر داشته باشید هود کوچک به معنای قدرت کم نیست، میتوانید هود موردنظر خود و قدرت و میزان مکش موردنظر خود را ارائه کنید و از نمایندگی اخوان مناسبترین انواع هود را با ابعاد دلخواه برای آشپزخانهی خود دریافت کنید. این کلید بر اساس قدرت دور موتور در ۳ یا ۴ حالت دیده میشود که شما میتوانید برحسب میزان آلودگی، اندازه قدرت مکش را تنظیم کنید.

اگر بخواهیم درمورد معایب هودهای شومینهای صحبت کنیم باید بگوییم که از نظر عدهای این نوع هود ابعاد بزرگی دارد و مناسب آشپزخانههای کوچک نمیباشد. به طور معمول هود را از نظر اندازه به سه دسته زیر تقسیم بندی می کنند. صفحه کلید کاربردی و راحت هم می تواند یکی از ویژگی های مهم هود به شمار آید که در برخی از مدل ها ریموت کنترل هم تعبیه شده است. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم، می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره هود به دست بیاورید. به اندازه ارتفاع طبقه اول کابینت برای موتور هود مخفی و برای لوله خروجی هود هم به فضای خالی دیگر کابینت نیاز دارید. هرچه دسیبل تولیدی توسط هود کمتر باشد صدای تولید شده توسط آن کمتر است.معمولا هودهای مخفی صدای کمتری نسبت به سایر هودها ایجاد میکنند. فن هود بهتر است که فلزی باشد، فنهای پلاستیکی بعد از مدتی سروصدا ایجاد میکنند. شومینهای که روی دیوار نصب میشود و به شکل قیف برعکس است، جنس آن غالباً از استیل یا ترکیب استیل و شیشه است. مورب، این نوع هود هم روی دیوار قرار میگیرد، نمای بیرونی آن از شیشه یا ترکیب شیشه و استیل است، هود مورب زیباتر و مدرنتر است.

سیستم ترموگارد(سیستم ایمنی و محافظ حرارتی)وظیفه سیستم ترموگارد محافظت ازموتور هود است.در صورت گرم شدن بیش از حد موتور سیستم ایمنی حرارتی هود فعال شده و موتور هود خاموش میشود.هود های برند داتیس و ایلیا استیل کجهز به سیستم محافظ ایمنی حرارت هستند. سپس فیلتر را به سمت پایین بکشید تا از محل خود خارج شود. هودی را انتخاب کنید که یا هم اندازه یا بزرگتر از طول اجاق گاز باشد تا کاملا سطح پخت و پز را در بر گیرد. موتورهای هود اخوان دارای سیستم توربو با آب بندی دقیق که صدا را در کمترین حالت ممکن نگه می دارد. چون اگر اندازه اجاق گاز شما بزرگ باشد و هود بالای سر آن کوچک، ممکن است قدرت موتور آن جوابگوی آشپزخانه شما نباشد.اگر چه تنوع سایزبندی در مدل های هود خارجی بیشتر است ولی اکثر هودهای مخفی موجود در بازار، ابعادی در اندازه های ۶۰، ۷۰، ۸۰ و ۹۰ سانتی متر دارند که شما بسته به اندازه کابینت یونیت و اجاق گاز باید خرید مناسبی انجام دهید. که قابلیت کنترل از راه دور را به مصرف کننده میدهند. این هود به دلیل مخفی شدن در زیر کابینت ها ، باعث یکپارچه شدن کابینت ها می گردد و از لحاظ اقتصادی هم معمولا مقرون به صرفه تر است.

همچنین تمام سطح گاز را بپوشاند.معمولا بهتر است که هود کل سطح اجاق گاز شما را بپوشاند تا مکش بهتری داشته باشد. این فیلترها هر سه ماه یکبار باید تعویض شوند، به علت نداشتن تهویه، دیاکسید ناشی از پختوپز، در آشپزخانه باقی میماند که خستگی و سردرد را به همراه دارد. با ما همراه باشید. مدلهای متنوع آن اعم از ایرانی و خارجی ما را در انتخاب جنس برتر کمک میکند. برای اطلاع از قیمت انواع هود همین حالا با ما تماس بگیرید. تعرفه های مربوط به واردات و نوسانات بازار ارز علل اصلی تفاوت قیمت هاست. در پاسخ به این سوال – استفاده از هود چه مزیتهایی دارد؟ هود ها در انواع مختلف چه از لحاظ طرح ، چه از لحاظ جنس و چه از لحاظ اندازه تولید می شوند. هر چه دور موتور آن ها بیشتر باشد، میزای مکش هود قوی تری خواهند داشت. بر روی سطح دیوار درست قرار دهید و سوراخ های آن را با دقت نشانه گذاری کنید. نشانه گذاریها را به دقت توسط دریل سوراخکاری کنید. با داشتن یک فیلتر آلومینیومی هم طول عمر بیشتری خواهد داشت و هم به راحتی قابل شستشو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید